Kde uspořádat oslavu narozenin v Praze?

kebulka
10. srp 2009

Ahoj,

hledám po Praze místo, kde uspořádat narozeninovou oslavu pro Marťu ke třetím narozeninám. Bude nás cca 20-25 dospělých a cca 15 dětí od 0 do 10 let. Nemáte nějaký tip na matřské centrum apod.?
Uvažovala jsem o Človíčkově na Budějárně, ale cena 225 Kč za dítě mi přijde docela dost. Navíc jako občerstvení pro děti nabízejí brambůrky, popcorn apod. ☹
Potřebujeme vpodstatě hernu, kam si budeme moci přinést, co budeme chtít a případně nám budou schopni třeba na hodinu připravit nějaký program pro děti.

Děkuju moc za tipy, klidně do pošty.

levata
19. led 2014

nějaký nový tip? už je to opět pro nás aktuální .-)

cell
19. únor 2014

bohužel Kroužky na Vltavě jsou až do odvolání uzavřené ☹ (což trochu nechápu, protože tam měli vždycky narváno), škoda

kocicinka
19. únor 2014

@levata Kamarádka měla v Divokých matkách v Karlíně

nikollee
13. bře 2014

no, opravdu záleží, kolik hodláš investovat, já bych zvolila například restauraci Lavička pro to posezení a na tu aktivitu pro děti třeba vzala nějaké studenty (měli by to jako brigádu), kteří by děti zabavili, hráli s nimi hry a dělali společné aktivity

atlantiscenter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maruuska007
18. kvě 2014

Já jsem svému synovi nechala udělat oslavu v Atlantis centru na Vinohradech a bylo to skvělý. Oslava se vším všudy a bez starostí, já jsem jenom upekla narozeninový dort. Všechny děti oblékli do starověkých egyptských oblečků, namalovali je a provedli je hrobkou, bylo to hodně živý. Potom s dětmi hráli různé soutěže při interaktivních exponátech. Syn si to i s kamarády velmi užil a cena je rozumná.

komteska
28. kvě 2014

Starší syn měl oslavu v CRC Kouzelný ostrov na Střížkově, měl to v Lego stylu, program pro děti na 2 hodiny, malování na obličej, balonky, občerstvení dle přání. Pro dospělé, kteří chtěli zůstat také občerstvení. A všem se to mooooc líbilo. Mají víc informací na FB. Cena velice slušná 😉

hakaju
12. říj 2014

Ahojte, čtu si příspěvky a moc mi to zaujalo. přemýšlím už delší dobu nad narozeninovou oslavou dcery-13 v prosinci a nemůžu nějak na nic přijít. poradíte, prosím?

kebulka
autor
13. říj 2014

Ahoj. Vyzkoušeli jsem už 2x MŠ Sbíhavá (Praha 6) a přestože jsem z Prahy 10, vyplatí se dojet si tam. Školka je perfektně vybavená s dlouhou vnitřní klouzačkou a patrem alá loď a děti jsou tam pokaždé nadšené. Zuzka už teď - čtyři měsíce dopředu - hlásí, že jinde mít oslavu nechce 🙂
Paní ředitelka je velmi vstřícná, dohoda bezproblémová!

kebulka
autor
13. říj 2014
kamino
13. říj 2014

Vim,ze to je stary dotaz,ale oslavy narozenin jsou skvele v Piratskem svete v Europarku ve Sterboholech. A urcite prekvapi cena.

ondrastasek
22. říj 2014

Ahoj, nedávno jsme našli velmi příjemné prostory pro oslavu narozenin pro našeho 3 letého synka na praze 10. Mají tam veškeré vybavení, milý personál a dobrá cena. Vlastní občerstvení je také možné. Více informací mají zde:

http://www.kc-greenpoint.cz/popis-prostor/naroz...

anatanka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evelyna221
19. lis 2014

Ahojte, sice nie som v Prahe dlho, ale oslavy sme nedavno riesili pre nasho drobca a velmi sme boli spokojni v novootvorenom Studiu Barvicka (maju stranku aj na Facebooku, alebo cez web)...robia kurzy malovani pre deti, maju krasny svetly atelier a robia v nom aj narodeninove a ine oslavy. Program (napr. klaun, kuzelnik, malovani na tvar...), obcerstvenie sa daju urobit na mieru a ceny su velmi prijatelne...

jitavrtule
21. lis 2014

co Divoké Matky v Karlíně nebo Nudný Otec v Holešovicích (pod Letnou) ? Oboje ve své podstatě mateřská centra křížená s kavárnou 🙂

ivcaprostor
29. pro 2014

Jako prostor bych doporučovala asi ta DDMka - to bude asi levná záležitost. Nebo pokud byste chtěli něco většího, je možnost pronajmout si tělocvičny Sokolů za celkem dobré peníze - musí se ale působit na city 😉. Jinak pokud byste měly zájem, mohu dojet na vaše oslavy s keramikou - jsem spřátelená s kavárnou Maluj a dojedu kamkoliv v Praze a okolí. Děti si mohou namalovat vlastní hrneček, talířek, miniatury apod. Možné je také dělat otisky paciček nebo tlapiček. V případě zájmu o info mě kontaktujte 🙂.

anatanka
12. led 2015

Program na dětské oslavy:
www.kidsparty.cz

karla13
25. led 2015

Ahoj, nedavno jsem byla na oslave v monkey gym na Harfe P9. Oslava trva 2h. Deti maji na hodinu herni program v krasne telocvicne a vy je u kaficka muzete sledovat.

komteska
7. dub 2015

Letos mel mladsi syn 2. narozeniny v klubu Letnice v Letnanech http://klubletnice.cz/narozeninove-oslavy/ vsichni velice spokojeni, moznost si donyst svuj dort i veskere obcerstveni 😉 😉

alphatom
16. dub 2015

Pro děcka i dospělé ideální Minigolf Butovice. Uspořádat se to dá za jakéhokoliv počasí, parkování zdarma, dort si můžete přinést svůj, obsluha příjemná.

paddyb74
17. čer 2015

V http://www.kouzelnyostrov.cz jsme dělali pro 20 dětí a 10 dospělých. Na ceně se dá domluvit.

motina
7. črc 2015

Díky za inspirace 🙂 Kouzelný ostrov mne zaujal. asi příště při nějakých oslavách taky vyzkoušíme 🙂

malydelfin
22. bře 2016

Ahoj, prosím poraďte mi. Nějak jsem podcenila přípravu na narozeniny. Nevíte o nějakém prostoru na Praze 4, případně na Praze 12, kde by se dala udělat oslava? Zkoušela jsem MC Balonek, ale už je obsazeno. Víc mě zatím nenapadlo. je to dost akutní. Oslava by měla být už příští týden. předem Díky

cell
22. bře 2016

my teď byli na dětské oslavě v Domu dětí a mládeže Bartákova. Maminka tam měla pronajatou hernu - dvě místnosti na hraní + kuchyňka + wc, hezké to bylo

meta123456789
21. zář 2016

My máme skvělou zkušenost s oslavami v Coolničce na Praze 10. Je to už sice více než rok, co jsme tam slavili, ale bylo to super. Měli jsme zadní místnost jen pro sebe, udělali i výzdobu, měli jsme vlastní chlebíčky i dort. Paní je moc milá a na všem se dalo domluvit.

horyl
9. říj 2016

Viděli jste už novou hernu Chaloupka? Čihákova 42, Vysočany. Super herna, oslavy pro málo i pro hodně lidí, dovolí přinést si co chcete, chtějí jen konzumaci nealko a pronájem prostor. V ceně je i malinovka, drobná výzdoba. Je to tam super, můžu doporučit. Jen volejte rychle, mají dost obsazeno na oslavy. Ale zase pokud chcete, zařídí řízečky, mísy - co budete chtít. tel: 737 343 645, majitel p. Horyl, je ochotný a na všem se domluvíte.
Gábina 🙂

livin1
9. říj 2016

@kebulka
@kebulka
Ahoj my slavili v solne jeskyni na Zahraďáku a bylo to fajn. Rodiče relax v jeskyni a deti minidisko v prostornejsi recepci. Byli tam moc ochotni a taky jsme si přinesli svoje občerstvení. Chystáme se tam zas deti mají za měsíc po měsíci po sobe narozky. Deti se vyřadili a my pokecali i soutěže tam měli domu nechtěli. Telefon je tam 725 979 570 kapacitu snad tak mají je to tam velký. Zkuste se tam domluvit nebo se tam objednat podívat.

janabratanova
3. črc 2018

Zkuste https://questerland.cz/ holky, minulé léto jsme tam dělali narozeniny dcerky a děti se bavily, určitě lepší varianta než bowling nebo něco takového, to už je bohužel nebaví

versatilka
3. črc 2018

Kavárna U tří bratří je super. Kousek z Dejvic, Praha-Sedlec

karramela
28. pro 2019

Ahoj, chtěla bych obnovit diskuzi, hledám prostor kde uspořádat oslavu 4.narozenin pro dceru. Jsme z Prahy 10 ale nebráním se dojet dál. Děkuji 😉