Kdo peče výborné narozeninové dortíky z Ostravy?

rolnicek
5. lis 2013

Hledám někoho osvědčeného, kdo peče výborné dortíky a modeluje z modelovací hmoty a potahuje dortíky "marcipánem". Nejlépe z Ostravy. Kamarádka, která mi trvale dortíky peče, se zrovna v termínu synových narozenin stěhuje. Děkuji moc Lenka

backstreet
5. lis 2013

Mám švagrovou, peče nejlepší dorty. Dokonce bezlepkové a pro dceru a manžela mi upekla dorty bez mléka, protože jsou oba alergičtí na bílkovinu kravského mléka. Potáhla jim to hmotou z rozpuštěných marshmelow a uvnitř byl čoko krém. Peče ale úžasné dortíky jakékoliv. Jestli budete mít zájem, písněte zprávu, pošlu odkaz na její stránky. Je ale od Opavy

eva118
6. lis 2013

My si objednáváme dorty v cukrárně v Hrabůvce, je to v komplexu Savarin, zastávka Hrabůvka kostel, mám dojem, že se jmenuje Dubrovník. Je tam přímo i výrobna a dělají dorty z másla, ne umělohmotné. Dort si tam můžeš i ochutnat, prodávají z nich zákusky, malému jsme nechali dělat už žabku a hasičské auto, obojí potažené marcipánem. Doporučila jsem i kamarádce a ta si to taky chválila, že konečně objednaný dort, na kterém si pochutnala.

ia.
6. lis 2013

já letos měla dorty pro kluky z téhle cukrárny z Fifejd:
http://www.cukrarstvirehova.cz/cs/
byly výborné, udělali vše, co jsem si přála, byl čerstvý, chutný, marcipán úžasný, s ničím nebyl žádný problém...

hape
3. únor 2016

Obnovuji diskusi 🙂.
Máte nějakou dobrou cukrárnu/cukrářku v Ostravě, kde si necháváte dělat dorty? Chtěla bych nechat synovi upéct dort k narozeninám. Hlavně ne Ollies... vloni jsem si tam objednala dětský dort a byla to tragédie.
Děkuji za vaše tipy 🙂

marki133
7. únor 2016

Za sebe bych určitě doporučila na FB ostravské dortíky Gabriela Doležalová

ajaabc
18. únor 2016

Doporučila bych Viki ve Vítkovicích. Upekli dort podle obrázku, který jsme jim vytiskli - princezna naležato, pařížský krém, kakavový korpus, fakt moc krásné a velmi chutné!