Ňamka do školky k narozeninám, poraďte

glimmer
7. zář 2015

prosím o radu, Anička bude mít příští týden narozenin, vychází to na pátek, takže to bude slavit i v MŠ ... nechci kupovat bonbóny jako všichni ostatní ... poraďte mi něco co bych mohla upéct, popř. nějak hezky i ozdobit aby to bylo nápadité ... dětí je 26 ... děkuju

jitahh
7. zář 2015

@glimmer Ahoj, kdysi jsem dělala pro sestru muffiny - nahoru jsem dala ozdoby z marcipánu. Je fajn, že je pro každého kousek - nemusí se to krájet. Můžeš udělat i zdravější variantu - dělám třeba jablečný muffin, s ovesnými vločkami, je to dobrota🙂

veruska007
7. zář 2015

Děti u nás ve školce někdy nosí perníčky, většinou však dorty. Dělala jsem buď na plech nebo dva dorty, aby to vyšlo pro všechny děti. Ne klasické, ale ty, které milují naše děti (z Bébéček s pudinkem, s tvarohovou náplní, ovocem, želatinou, ...)

tulikiss
7. zář 2015

Pozor na to jestli vubec neco takoveho do skolky muzete prinest, nam hned nazacatku rekly ze nic takoveho nemame nosit ze neexistuje aby to detem davaly. Max bonbony jinak nic.

glimmer
autor
7. zář 2015

@tulikiss já jsem se právě ptala a říkali, že budou raději za něco domácího než bonbonky

glimmer
autor
7. zář 2015

@jitahh můžu poprosit o recept na mufinky?

blahova_andrea
7. zář 2015

já se teda ve školce neptala, máme čas, ale počítám jen s nějakými oříšky, sušeným ovocem nebo tak. bonbony určo ne a péct teda taky určo nebudu 😅

kikimaruska
7. zář 2015

Kamarádky dělají nepečené mašinky z Bebe sušenek nebo z Miňonek 🙂.

jitahh
7. zář 2015

@glimmer jasně, dělám je podle tohoto receptu: http://www.toprecepty.cz/recept/11902-nejlepsi-... - akorát dávám ořechy podle toho, kolik jich zrovna máme, někdy třeba jen hrstku. Jsou kypré a moc dobré🙂

floresta
7. zář 2015

@jitahh prosim pekne, take bych moc rada recept na muffiny s jablky a vločkami, oboji mame moc radi. Máme vyzkoušený makový, ale to se taky neda jist porad, pokusy o jiny recept z nejake kucharky moc nedopadly. diky. Bohuzel nic neporadim, ale rada se necham inspirovat, take nas cekaji prvni narozky ve skolce.

elvira
7. zář 2015

Dělala jsem vláčky z miňonek, čokoládou nalepila lentilky - kola a nazdobila medvídky ap.
Mělo to velký úspěh.
Letos, bohužel, stejně jako vloni máme zákázáno z hygienikýh důvodů nosit doma pečené dorty ap.

janca_dobi
7. zář 2015

Já dělala dceři Cake Pops. Vybrala jsem si tedy poměrně složitý recept, takže jsem to patlala asi do jedné hodiny ranní a zařekla jsem se, že už nikdy více. 😀 Ale nakonec jsem si pořídila na Cake Pops formičky a asi budu zase tvořit na synovu oslavu narozenin. Jen tedy tentokráte z nějakého jednoduššího nepečeného těsta. 🙂

jitahh
7. zář 2015
floresta
7. zář 2015

To je pěkné, jako lizatko 🙂

glimmer
autor
7. zář 2015

@elvira nemáš prosím fotku? nějak si to neumím představit ☹

elvira
7. zář 2015

Tak jsem prolítla fotky a nenašla...ale dávám odkaz na vláček z netu : http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=135672

glimmer
autor
7. zář 2015

@elvira děkujiiii ... Aničce udělám muffinky a Vítkovi o měsíc později vláček 🙂

apple11
8. zář 2015

Zkoušela jsem cake pops z lineckého těsta. Můžu doporučit, zdá se mi to méně náročné 🙂

kustka
31. říj 2016

@apple11 Ahojky, už je to déle, ale můžu poprosit o recept na ty cake pops z lineckého? Moc děkuji🙂