Narozeninová výzdoba pro dceru, poradíte?

246810
27. bře 2014

Holky, budeme slavit narozeniny dcery a nevím si rady s výzdobou, nechci asi žádné princeznovské slaďárny typu "My little ponny". Poradíte někdo?

pavlapl
28. bře 2014

Záleží na tom jaké narozeniny slavíte. Dcera si na každé narozeniny zvolí sama téma a tomu přispůsobuju výzdobu, dort a oblečení. Když jí byly 2 tak chtěla oslavu na téma auta tak měla dort bleska mc quena a závoní výzdobu, 3 narozeniny chtěla být kočička tak měla dort ve tvaru kočky a všude plyšáky, 4 narozeniny neslavila protože měla neštovice, 5 nerozeniny byly ve stylu baletek, 6 narozeniny byly květinové, 7 narozeniny byl bál princezen a teď k 8 chce monster high.

nadja73
28. bře 2014

u nas leti hodne balonky. takze jich nafouknu tak 30 a rozvesim je po chodbe, obyvaku, na zidle,....no a pak mam takove girlandy, ktere porad tocime na narozeniny,..... nic okazaleho, jen, aby to tu vypadalo detsky a slavnostne, viz. treba moje album. a vzdycky mame krasny dort 🙂 https://www.modrykonik.cz/blog/nadja73/album/an... https://www.modrykonik.cz/blog/nadja73/album/ka...

zuza01
28. bře 2014

My taky spoustu balónků, oslava měla být loni venku, takže větrníky atd. Akorát bylo 35 stupňů ve stínu, tak to venku nešlo... Vždycky si řekne, co chce mít na dortu a podle toho je výzdoba, loni byla Minnie, letos bude Popelka. Jinak spoustu dekorace na oslavy má Kik, i neprinceznovské 🙂

jam1
28. bře 2014

My jsme teď slavili narozeniny a kamarádka mi doporučila výzdobu, kterou objevila přes facebook. Když jsem to viděla, byla jsem z toho úplně nadšená🙂 Tak mrkněte, jestli chcete něco jiného, na www.slavtestylove.cz

tarra27
28. bře 2014

barevné balonky a hodně, to je nejkrásnější...z toho jsou holky vždy nadšené....a pak v papírnictví nebo hračkářství prodávají papírové kloboučky a taky takové vysttřihované pruhy, ted si nevzpomenu, jak se jmenují.....ale balonky, krásný dort, hudba a sklenky na víno s vínem...a je vymalováno 🙂)) a ani to moc nestojí....

evulik33
Odpověď byla odstraněná
Zobraz