Obleček pro batole na svatbu. Kde ho seženu?

pomfrita
8. říj 2008

ahoj holky, nevíte, kde bych něco takového sehnala? Klidně i nošené....máme ročního prďolu a představovala bych si něco jako košile, kravata, vestička, kalhoty s pukama 😀
díky...

johanda
8. říj 2008

zkus mmb, tam najdeš téměř vše

pomfrita
autor
8. říj 2008

tam jsem byla, ale hledání je zdlouhavý....a našla jsem akorát 1x že paní půjčuje na dne za 50,- 🙂 , ale má jen malou velikost a pak 1x pán prodává, ale za 1000,- a nošenej, což mi přijde mastný... 😒

grisgot
8. říj 2008

Ahojky Pomfrito..my máme..kalhoty s pukama, bílá košile a vestička. Můžu půjčit nebo prodat, jestli chceš. Svatbu už máme za sebou. Ale je to velikost 80 nebo 86 mám ten pocit, jestli by to nebylo velké?!? 😉

grisgot
8. říj 2008

Tyjo, tak dokonce 92, máme velké dítko..omlouvám se. Kupovali jsme to v CaA..zlevněné z 800 na 199..

johanda
8. říj 2008

pomfrito, zkus zajít do nějského svatebního salónu - matně si pamatuju, že jsem tam zahlédla i pár kousků pro mrňavé družičky a družby...

mady
8. říj 2008

Nebo si zkus dát na MMB inzerát kdo ti ušije. Mně tam paní ušila nádherný obleček. Kalhoty,vestičku a bekovku na hlavu. Za 450,- Kč (s látkou i ušitím a poštou) a v polsku jsem koupila košili za 150,- Kč

pomfrita
autor
9. říj 2008

Holky, všem moc díky 😉
grisgot:92 je akorát, máme totiž malého špekounka 😉 písnu ti do IP