Organizace oslav a večírků

colby
29. lis 2017

Ahoj maminky, jsem doma druhým měsícem a ještě pár měsíců mám před sebou. Už teď se ale nudím a vymýšlím co dělat 🙂 luxování, utírání prachu a uklízení uklizeného už mě tolik nebaví a chtěla bych se zabavit zařizováním oslav a večírků 🙂 před tím, než jsem zůstala doma, jsem pracovala jako produkční a tím pádem mám bohaté zkušenosti s dodavateli a organizací. Chtěla jsem se Vás zeptat, co od takové služby očekáváte a s čím Vám může pomoct 🙂

Děkuji V8m za každý názor, pohled i pomoc ❤

puresin
29. lis 2017

@colby Verim, ze materska muze byt trochu na hlavu, sama jsem vzdycky zacinala aspon par lekci ucit 8-9 mesicu od porodu. Ale organizace vecirku je fuska na plny uvazek, ac to tak mozna nevypada. Clovek hodne jezdi, vsichni chteji vsechno predem videt, prohlednout si, takze cely den v aute po obchodech, cateringu, klientech.. To si s dvoumesicnim mimcem neumim predstavit. Za me - dej mu jeste par mesicu sanci mit Te odpocatou a jen pro sebe. 🙂

colby
autor
29. lis 2017

@puresin Já mám termín až v květnu 🙂 možné jsem se jen špatně vyjádřila 🙂 nebyla bych na to sama a na stresové situace a tlak jsem právě zvyklá z práce a moc mi to chybí 🙂

Každopádně děkuji za názor 🙂

puresin
29. lis 2017

@colby Ahaa, ja myslela, ze uz je male venku 2 mesice. 🙂
Tak to mas idealni prupravu, ale jestli by nebyla skoda si vybudovat jmeno a klientelu, a pak jit rodit a dva tri roky z toho vypadnout. Ja si treba svoje “velke plany” schovavam po detech. 🙂 Ale drzim palce!

fallingstars
29. lis 2017

Já bych s tím ještě počkala, jestli to dobře chápu, jsi teda na rizikovým, nebo proč jsi tak brzy doma?
Já dělám event management a nedovedu si upřímně představit, že by mi akce dělala těhule, která je na to sama, byla bych z toho asi nervózní. Nikdy nevíš, co se může podělat (byť Ti to nepřeju) a určitě mám radši, když mám oporu v celým produkčním týmu, kde se výpadek jednoho clověka vykryje v rámci týmu.
Nebo takhle - obyčejný večírek (místo, catering, hudba, jednoduchej program) se zvládnout dá, ale dneska si to udělají firmy asi povětšinou samy. Větší eventy typu ples, b2c akce pro stovky / tisíce lidí, na to je třeba celý tým a je to dost lítačka. Pokud myslíš party a oslavy spíš pro jednotlivce než firmy, tak nedokážu říct, jaká je poptávka.
Každopádně bych ale jako objednavatel chtěla, abys měla někoho k sobě, kdo to kdyžtak přebere (to i kdybys nebyla těhotná), a obecně čekám znalost zajímavých míst, schopnost doporučit dodavatele a taky kreativitu.

fallingstars
29. lis 2017

A ještě to, že mi budeš k dispozici 24/7 😊

colby
autor
29. lis 2017

@fallingstars urcite bych na to nebyla sama 🙂 byla bych ja + kolegyne, ktera taky pracovala jako produkcni s praxi 12 let ( mela na starosti i vystavy ) a plus jeste jedna kamaradka 🙂 sama bych si na to urcite netroufla. Nepredpokladam, ze by velke alce byla nase priorita, spis jen mensi oslavy a vecirky. Chceme se uamerit na neco co nas bavi a zaroven zhodnotit sve dosvadni pracovni zkusenosti. Jsem rada, ze mam pohled od nekoho, kdo se zabyva podobnou praci. Moc dekuji 😍

bayt
29. lis 2017

@colby Já bych na rizikovém asi nic nerozjížděla, nikdy nevíš co se stane. A rozjíždět podnikání je prostě stres jako Brno. Mě stačí, že mám běžné zaměstnání a i tak toho mám v těhotenství plné kecky a to nemám zdravotní potíže jako ty.

Jinak si myslím, že by sis měla ujasnit, jakou klientelu a pro koho budeš organizovat. Svatby? Dětské oslavy? Eventy pro firmy?

colby
autor
29. lis 2017

@bayt nejsem na rizikovem 🙂 doma jsem proto, ze ve chvili, kdy majitel firmy zjistil, ze jsem tehotna me zacal sikanovat a vytvaret zbytecne stresove situace, tezko jsem opoustela praci, kterou jsem milovala ale miminko je pro me prednejsi. Takze jsem se rozhodla odejit 🙂 nastesti mam velkou podporu od partnera, takze si muzu ,,dovolit” byt doma 😇🙏

fallingstars
29. lis 2017

@colby Tak to jo, ve dvou, resp. třechje to 👍🏼 Tak držím palce, je to náročná, ale zajímavá práce 😉

swetlusska
29. lis 2017

Tyjo tak to bych se věnovala jen a jen sobě! Nikomu jinýmu, protože od tý doby co mám dítě nemám na sebe už ani minutu....(já teda nejsem typ co se nudí, nepotřebuju k sobě další lidi)....

colby
autor
29. lis 2017

@swetlusska nekdy je to fajn mit cas na sebe ale kdyz je clovek porad sam tak to taky nebˇni nic moc 😔 navstevy si objetdis behem prvnich 14 - ti dnu, kdyz je ti dobre 🙂 kosmetiku, vlasy masaze to mas max na 3h jednou za 14 dni 🙂 dokonce jsem uz zacala i dobrovolne trhat plevel na zahrade, ted v listopadu 😅 byla jsem zvykla jit rano do prace, vecer prijet a padnout do postele 😂 ted? Rano vstanu a premyslim co delat ...