Oslava 1. narozenin - poraďte téma

bunny123
28. říj 2014

Maminky, poradte, prosim. Prvni narozeniny slavime az za pul roku, ale uz ted chci stradat plany a napady, ale jelikoz jsem jeste nezvolila tema oslavy, nemam co stradat 🙂 Jednalo by se o holcici oslavu, zatim nemame zadnou oblibenou hracku ani pohadku, nic na cem bych mohla stavet. V jakem duchu se nesly vase prvni oslavy? Zajimaji me zkusenosti maminek, ktere si daly tu praci a vse sladily do jednoho tematu.

sarkar
28. říj 2014

My jsme téma neměli, jak píšeš - nebylo nic extra oblíbeného...Jestli budeme slavit i 2. narozeniny, tak tam už je možností víc 🙂
Já jen nakoupila dekorace ve žluté barvě s bílými puntíky (do kuchyně, kde bylo jídlo) a v modré s bílými puntíky do obýváku (tam bylo posazení), aby mi to barevně ladilo se zařízením. Takže téma byly vlastně puntíky 🙂 Malá byla i tak ze všeho odvařená, balónky, dort, spousta jídla, ještě víc lidí a dárků...
Jestli chceš mojí radu, tak využij toho, že zorganizovat ty první narozeniny bude ještě plně v tvé režii i co se ceny týče a pokud se necítíš na to někde shánět miliony doplňků ve stylu Hello Kitty apod. a dávat za to x-krát víc jen proto, že je to právě Hello Kitty, tak jdi do nějakého jednoduchého barevného designu bez tématu, toho shánění si užiješ dost až bude malá starší 😉
Samozřejmě, pokud chceš téma, vyber téme 🙂 U nás teď (20m) jede třeba Prasátko pepina...nebo zvířátka všeobecně.

bunny123
autor
28. říj 2014

@sarkar Dekuji, puntiky me prave taky napadly jako prvni 🙂

lucieandrlova
28. říj 2014

Souhlasím s @sarkar. První narozeniny jsou plně na mamince. Řeknu svoji zkušenost u dcery...
První narozeniny ji zajímaly POUZE balónky a balící papír. Dort jen že byl barevný, ani neochutnala... Po rozbalení hlavního dárku - kočárku ji už nic jiného nezajímalo...
Místo do velké výzdoby jsem dala raději peníze za profesionálního fotografa, který fotil 3 hodiny a máme nádherné fotky pro vzpomínku...
Druhé narozeniny - oblíbenci byli Peppa a Mašinka Tomáš. Líbila se jí výzdoba na stole (motiv zvířátka a balónky) a balónky a nejvíc ji zajímalo, že před oslavou půjdeme do hracího centra... Pak ji zaujal dort ve tvaru Mašinky Tomáše. A dárky.
A až třetí narozeniny prožívala i s výzdobou a dalším - ve stylu Mickeyho klubíku, včetně her a soutěží od Mickeyho. Poprvé měla na oslavě kamarády a moc si to užila...
Dle mě má smysl něco takového organizovat až od třetích narozenin...
A u dětí se vždy zavděčíme balónky a bublifukem...

bunny123
autor
29. říj 2014

@lucieandrlova Ja vim, ze ty prvni oslavy budu delat hlavne pro sebe 🙂 Kdyz ja se na to tak silene tesim 😀

olusenka
29. říj 2014

já dělala pro dceru oslavu 1.narozenin ve stylu červenobílých puntíků (naše oblečení, balonky, praporky, dort a balicí papír, víc jsem neřešila, stačilo, nemají z toho rozum). Bohužel před pár dny jsem svoje inspirativní album smazala.
Mělo to úspěch, líbilo se všem, dceři se líbily balonky, frkačky, úspěch by měl i bublifuk, ale nestihla jsem ho nějak vytáhnout, zapomněla, dort jí taky chutnal, líbila se jí svíčka na něm...

evulik33
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
miladka33
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabyka16
5. led 2015

@olusenka skoda, ze nejsou fotky, rada bych se nechala inspirovat, puntiky jsou super....

olusenka
6. led 2015

@gabyka16 jo, nedávno jsem to všechno vymazala, mám jen pár fotek v soukromém albu...

A právě dělám výzdobu v modrobílých puntíkách na pátek na synovy 3.narozeniny. To se ještě víc rozvášním. Dělám i ty kulaté papírové zápichy.