Oslava 1. roku dítěte. Máte origoš nápad?

limin
7. zář 2009

Ahoj holky, marně si lámu hlavu, jak pro naši Terynku přichystat oslavu prvního ročku 🙂....máte nějaký origoš nápad? Já moc nejsem pro zvát celou rodinu do obýváku a sedět a přejídat se chlebíčky a dorty......chtělo by to něco netradičního, jen mi ne a ne ten nápad naskočit!!! Poradíte, jak jste slavili vy???

aponchie
7. zář 2009

takze dort a chlebicky teda delat nebudes kdyz se tim nechces prejidat 😎 ?

many
7. zář 2009

ahojky 🙂 my udělali oslavu na zahrádce 🙂 makrely,pivo,víno,tyčinky,brambůrky 😀 😀 a dort měl pak až v ten den kdy měl přesně rok ( úterý) 🙂 🙂 pozvali jsme jen babičky a dědečky, dvě tety a dva strejdy, synovečka a kámoše, co sněma slavíváme 😀 chtěli jsme to trošku zapít a taky jsem nechtěli sedět doma u chlebíčků a zákusků 😀 😀 😀 ale vidím, že Terezka to bude mít teď a tak jedině pokud bude ještě teplo o víkendě, tak grilovačka co 😉

limin
autor
7. zář 2009

aponchie: dortík dělat budu - resp. koupím, spíš jsem to myslela tak, že když se sedí doma na a jen jí a popíjí, jsou všichni přejedení, ospalí, unavení....a ták...
many: my bydlíme v bytě, ale sestřenka má domek a nabídla nám, že nám vyzdobí terasu a uděláme zahradní párty,pokud bude venku hezky... 🙂

bereninka
7. zář 2009

Taky nad tím přemýšlím. Hlavně aby z toho něco mal malý, ne až tak my 🙂
Máme narozeniny v říjnu, to se obávám, že už nebude moc hezky, nebo myslíte, že ještě jo?

Taky se mi nechce zvát domů příbuzenstvo.

limin: a jaký budeš kupovat dort? Já se kupovaného bojím, přece jen ještě nesmí vše.

A co dárky, co budete dávat?
My chceme dát veliké auto s přívěsem, možná magnetickou tabulu na kreslení (nebo je to ještě brzo)? CO dál, máte nápad?

many
7. zář 2009

limin - jo,jo, venku je to super 😉 Ladík řádil s bratránkem 🙂 dostal hodně hraček a měl všude nafouklý balónky, tak byl z toho hotovej 😀 😀 😀 tatin mu hrál na kytárku, tak si i zatrsal 😀 😀

limin
autor
7. zář 2009

berenika: dortík bude maková panenka - ale Terynka ho asi jíst nebude - spíš chci fotečky do alba 🙂 a dáreček taky vůbec netuším ☹

many
7. zář 2009

My jsme mu koupili včelího medvídka, jak hraje ty dvě písničky 🙂 stačí, protože dostal od jiných taky, takře hraček už přibývá a nepořádku doma taky 😀 😀 😀 na vánoce jsme řekli, jednu hračku, jen my a konec, babičky ať nakoupí oblečení 😀 ale už je vidím zase to bude nějaký auto 😒

limin
autor
7. zář 2009

many: nafouklé balonky mě taky napadly. chci do nich nasypat takové ty drobné barevné papírky a pak nafouknout a až budeme přát, některé balonky - ty, co budou viset praskneme a bude se sypat jakoby déšť🙂 snad klapne počasí 🙂
no a hračky - o těch ani nemluvím. všechno nám pípá bliká, už jsem vyhlásila zákaz hraček a ze všeho vytahujeme baterky a říkáme,že ta hračka co nehraje spinká 🙂 to je na zblbnutí, že?

many
7. zář 2009

jo,jo 😀 😀 😀

aponchie
7. zář 2009

limin tak vidis sestrenka to uz vyresila za tebe

bereninka
8. zář 2009

J8 chyi taky koupit magnetickou tabuli s magnetkama zvířat či autíček. 🙂

limin
autor
9. zář 2009

berenika: ta magnetická tabule mě taky napadla....jen je to docela dobrý návod na to, aby nám pak začala čmárat po zdi....zvykne si na tabuli a pak to nebude rozlišovat.......no co, budeme mít origoš malby 😀

dvojka
9. zář 2009

tak nám se jako dárek osvědčila u dcery ta velká Tatra...Ta s ní všude lezla,my ji vozili...Byla úplně unešená 🙂 A pak knížky s těmi tvrdými deskami.S krtečkem a pak taky se zvířátky,tam byl třeba pejsek,vedle čudlík 😀 a když se zmáčkl byl slyšet psí štěkot nebo míček a to zase pískalo atdd....

dvojka
9. zář 2009

tabuli jsme měli,ale hrůza děs 😀 obrázky byly všude možně jen na tabuli né 😀