Pohoštění na oslavu narozenin. Poraďte

lucie.krajcarova
13. led 2011

ahoj, potřebovala bych poradit, jaké pohoštění připravit na oslavu narozenin. budeme tu mít asi 10 dospělých a 3 děti. objednám dort. ale dál nevím. chtělo by to něco slaného a taky něco k večeři. nechci vyloženě vařit, to bych ani asi nezvládla. tak něco na jiný způsob. nejlepší by bylo grilování, ale na to zatím nejsou podmínky. budu se těšit na vaše rady a klidně i odkazy na různé pochoutky.

marie83
13. led 2011

Ahoj já dělám mini řízečky na talíř k tomu okurky,pečivo nějak ozdobit nějakou zeleninkou a pak udělám nějaké pomazánky do pěkných mističek k tomu bagety nakrájet a každý si dá na co má chuť a kolik toho chce než nějaké jednohubky stím je akurát drbárna 😀

monkia.pv
13. led 2011

ja taky delam mini kureci rizecky+delam i sekanou a nekdy kureci roladu podle toho kolik ma prijit lidi a na co mam zrovna chut-dam na talirky k tomu pecivo,zelenina.U nas teda nikdy nechybi ani talirek s jednohubkama a s chlebickama.

marie83
13. led 2011

jo,ale když je víc hostů tak jsou mini řízky nebo ta roláda jak píšeš lepší než jednohubky 🙂 i když já mám ráda jednohubky a taky je dělám někdy 🙂

iluss
13. led 2011

Jak psaly holky, tak miniřízečky, sekaná či kuřecí roládka jsou super! 😉 nikoho neurazí a všichni si smlsnou.

Jinak třeba ještě:
slané rohlíčky plněné šunkou, sýrem a nivou
slané tyčinky z listového těsta, posypané buď mákem, kmínem, gril.kořením nebo sýrem
párečky obalené v listovém těstě a upečené
pizzové minikoláčky

monkia.pv
13. led 2011

no to jo,ale pokud tam budes mit hosty cely den tak si myslim ze rolada a mini rizky nebudou stacit pokud jich teda neudelas velikou hromadu!A ja jsem taky pro to aby na stole bylo vice druhu jidla treba jen po mensich kouscich nez jen treba ty rizky a rolada,ale ja jsem blazen a me to bavi chystat a koukat jak to chutna a mizi ze stolu 😉

lucie.krajcarova
autor
13. led 2011

holky díky, asi to vidím na nějaké chu´tovky z listového těsta a ty řízečky..
@monkia.pv bude to od odpoledne do večera, vidím to na víc chodů - káva a dort, chuťovky, chipsy, tyčinky, sladké piškoty, chlebíčky, a pak asi ty řízečky....

marie83
14. led 2011

no vydíš to z listového těsta je taky fajn dělám takovou roládu jednu sýrovou a jednu ze salámem a zelím pěkně nakrájím a jak to chutná všem 😀 to má spustu variant takže se dá kouzlit a návštěva bude spokojena.Přeju ať se ti vše podaří a užijete si to 🙂 !

kacab
14. led 2011

ahoj, já teď na vánoce okouzlila s šátečky z listového těsta - všechny jsem vymazala směsí kečupu oregána a česneku... a dovnitř 2 druhy náplně 1. osmahnutá cibule s uzeným (opepřeno) a 2. směs eidamu, nivy a hermelínu...

zdenkica
12. led 2022

Zdravím děvčata . Čeká más dvojtá oslava 60 a 45. Bude tam 31lidí a od pátku do neděle . Jsem zoufalá čím to hejno nakrmím . Zatím je jasno o sobotním objedě ,,svíčková z divočáka . Ale páteční večeře a nedělní oběd , no tak to netuším . To samé snídaně. Máte nějaké nápady ?

arko
12. led 2022

Gulas - v takovem mnozstvi lidi si neumim predstavit varit neco jineho. Sorry ale to uz je pomalu na cattering popr. navstevu levnejsi restaurace/hospody.

sinicka
12. led 2022

@zdenkica snidane párky, vajicka, to je nejrychlejsi, nejjednodussi, k tomu nejaka zeleninla nakrajena a cerstvy pecivo.. veceri bych udelala formou rautu, nasmazit rizecky, pecivo, pomazanky, upect bublaninu.. a dalsi obed.. u nas se delaji vypecky se zelim takto pro sirsi rodinu.. 🤷🏼‍♀️

zdenkica
13. led 2022

@sinicka to jsem si také říkala že vejde, parky atd ale jek to tak sleduji tak nás bude buď 34 nebo 41a to si neumím představit kolik bych těch vajec potřebovala 😀 . To byl nápad. Díky za radu jsi hodná.