Poraďte kosmetické dárky na Vánoce

dzasmin
19. říj 2015

Ahoj, chtěla bych letos dát paním a dámám v mém okolí nějaké kosmetické dárky, ať už kosmetiku jako takovou (ale nějakou lepší, ne žádný kosmetický balíček z tesca) nebo nějaké ošetření pleti. Máte nějaké tipy? Jedná se o dámy kolem 50 let.

malinkamalina
19. říj 2015

Ahojky! Já mám dobrý tip v Praze, , ta majitelka je známá hodně z televize a časopisu. Nechávají si dělat i svojí kosmetickou značku - třeba skvělý kolagen nebo kyselinu, tak pokud chceš něco kvalitnějšího, tak můžeš pořídit tohle a nebo tam mají spousty i jiné kosmetiky, co ti poradí, takže se tam stav a oni ti pomůžou vybrat podle finančích možností a typu pleti! 🙂 A dělají tam myslím o ošetření pleti, ale to nemám vyzkoušené. Ale tu kosmetiku jo, ta je vážně super a není to nějak exra drahé, nechávám tam za tu kyselinu asi 500 Kč a vydrží mi dlouho, třeba 4 měsíce a to poctivě mažu, haha. Caaaaaauuuu 🙂

bailaj
20. říj 2015

Ahoj, já používám dost kvalitní kosmetiku (neseženeš v drogerii), zájmově dělám i líčení. Kdybys měla zájem můžu ti udělat i kosmetické balíčky s docela velkou slevou. V případě, že bys měla zájem o více info, napiš mi do zprávy.. 🙂

renatasvetnicova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz