Pro manžela lístky na fotbal. Jak sehnat?

dalimilah
17. zář 2019

Dobrý den,

nevíte náhodou, jak sehnat lístky na Slavii na Ligu mistrů?
Já o tom nic nevím, jen manžel si lehce mezi řečí povzdechl, že by se rád podíval a v poslední době mi hodně pomohl, tak bych mu to ráda dopřála.
Našla jsem akorát zde
https://www.betarena.cz/rubriky/sportovni-clank...
že hrají s Interem Milán, ale venku, tak na ten domácí zápas bych mu ráda lístek koupila.
Moc děkuji za jakékoliv informace a pomoc!

Dalča.

arianka
17. zář 2019

@dalimilah : obrat se primo na Slavia, listky pres ne sezenes (bud ofiko fanklub na FB nebo na Slavia klub samotny).

dandaa
17. zář 2019

Občas se něco objeví na bazosi, chce si to hlídat různé inzerce. Ono spoustu lístků mají velké firmy, sponzoři na tyhle lepší utkání.

hezz17
17. zář 2019

Moc šancí na nákup bych si nedavala. To se strašně špatně shání a pokud vůbec jsou volně prodejné, tak jsou hned pryč.

bonavoxa
17. zář 2019

@dalimilah Ptala jsem se na to manžela...a je to úkol asi Jako Frodova cesta do Mordoru. Nějaké lístky dostanou firmy, hráči pro rodiny, předkupní právo mají fanoušci s permanentkou na celou sezónu...a co zbyde, to překupníci později prodají hodně nad cenou. Ale s aha se cení, to musel být muž vážně hodný 😁

kattka009
17. zář 2019

Dobrý den, 23.09. od 11.00 se budou oficiálně prodávat lístky na ticetportal.cz.Myslim,že nemáte šanci sehnat,lístky pro pernamentkare jsou vydávány na jméno.Kdyz koupíte od prekupnika nebude souhlasit jméno na lístku s vaším je to risk,když Vás ostraha vytáhne,aby jste se legitimovali jméno nebude souhlasit a nevpustí Vás na stadion!Nevim jestli jsem to napsala srozumitelně.23 sedět před 11 h.u pc

makronka222
17. zář 2019

Kup listky na webu klubu Milan nebo Slavii, nikde jinde. Vsechno je z 90%podvod. Tak uz nemusi byt. Pripadne hledat ma fb ale s osobnim predanim a nejakym overenim u prodejce

pajafialka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dalimilah
autor
18. zář 2019

Moc děkuji za odpovědi a rady, to vypadá, že by bylo nakonec snazší jet s ním do Milána a nakoupit aspoň nějaké hadříky...Našla jsem nějaké zájezdy do Dortmundu, tak jestli bude i nadále hodný tak ho asi překvapím....Děkuji!

laka_lacenda
18. zář 2019

@dalimilah Bude lepší koupit mu venkovní zájezd do Dortmundu. Pokud nemá permiciy na domácí nesezenes. Max za strašný prachy od překupníků a to nemáš jistotu, že se tam dostane: budou to.extremne kontrolovat.