Proslov na 50. narozeniny tatínka. Nemáte tip?

majkulkaaa
14. srp 2019

Ahojik , za 14 dní jdeme na oslavu a přítel si má vymyslet proslov pro svého taťku na 50 tiny .. bohužel nejsem nějaké básnícké střeva a na netu mě toho moc neoslovilo .... nemáte někdo nějaké typy na hezké proslovy ?

olga_
14. srp 2019

@majkulkaaa Pěkný proslov je hlavně osobní, takže doporučuji zavzpomínat, co spolu prožili 😉.

majkulkaaa
autor
14. srp 2019

@olga_ tak nějak jsem to myslela jenže přítel není ani extra citlivý a o takových věcech na veřejnosti mu to přijde trapné 😃 ....

sudylichozrout
14. srp 2019

@majkulkaaa tak at to nedela a preda tuto cest nekomu jinemu. Takovy proslov musi jit od srdce a clovek si musi naprosto stat za tim, co rika a jak to rika.

babanci
15. srp 2019

Já myslím, že žádný návod asi neexistuje. Dobré je mluvit od srdce, zavzpomínat, co spolu prožili, když byl malý, co ho naučil, co mu předal do života a poděkovat za to. Já bych to sice dokázala říct zpatra, ale zase se dojímám. A brečím.

zuzanka_13
15. srp 2019

Nedávno měla oslavu teta a sestrenka měla proslov. Říkala to z patra a žádné extra dojemne a citlivé věci, ale spíš humorné. Něco ve stylu že ji moc děkuji za vše co pro ně dělá, ikdyz má tu pusu tak prorizlou že..... Atd. Atd. Proste vtipné, výstižně.. Všichni jsme se smáli jak blázni protože se fakt trefila, vybrala její typické charakterove věci a vtipné okomentovala.