První Vánoce s miminkem. Jaké dárky koupit?

senja
25. lis 2009

Jake darky pro miminko? Jaky prubeh Stedreho dne? Bude to jine nez predtim?

sklenicka24
25. lis 2009

Určitě ano. Teď už nebudou vánoce o vás dvou, ale o vás třech...... Pro miminko jistě jen maličkost, stejně je budou zajímat pouze papíry a mašličky 😀 😀 😀

nikollette
25. lis 2009

Senja, aj my sa už velmi tešíme prvé Vianoce...
už to bude úplné iné, a určite krajšie, aj s drobcom 😉 🙂 😵

Sklenicka, malickost by stacila hej, ale mne to nedalo a už mám pre drobca nakúpených haladu vecí a hračiek, a do vianoc sa toho ešte nazbiera 😅

senja
autor
25. lis 2009

Ja prave nevim, zda to nase 5-ti a pul mesicni ditko bude vubec neco zajimat 😀 A hlavne tentokrat nebude zadne moje domaci cukrovi, ja to s nasim prckem neustale vyzdaujicim pozornost a naruc proste nezvladnu 😢

nikollette
25. lis 2009

Senja máš super motto, veľmi sa mi páči 🙂

nikollette
25. lis 2009

Tvoj malý bud mat na vianoce cca pol roka. A od pol roka je už kopec hračiek, Fisher price, Lamaze, ale aj iné 😉

rimmel
25. lis 2009

ine to nebude 🙂 ozdobim byt, vlocky na okna, krasny stromcek, darky pod nim, vonave kolaciky ..akurat nove bude to ze tu bude s nami aj syn a ze jeho jedalnicek trosku upravim 🙂

a darky ake?urcite nejaku malickost..ved je maly a tiez nieje dobre ak ma dieta hracok vseobecne privela, pretoze sa tym "kazi" jeho fantazia a predstavivost..plus ostatna rodina urcite bude kupvat hracky tak naco este aj my, ma ich dost.😉 a ako sa vravi, taketo male deti aj tak najviac bavi papier!

senja
autor
25. lis 2009

nikollette Diky,take se mi libi ta citace a hlavne plne vyjadruje muj postoj 😉
Take mam ted v planu nakoupit oblecky vetsi velikosti (ale to asi do darcku nebudu balit), nejakou hracku prave od Lamaze, hezke obrazkovou knizku nebo leporelo s rikankami nebo basnickami a asi jeste neco 🙂 Koupila bych mu to vsechno ted i bez Vanoc, ale udelam to spis jako darek pro sebe, nejvetsi radost z toho budu mit stejne ja 😀
Jinak manzel porad vtipkuje, ze maleho zabalime jako darecek pro sebe 😀

rimmel
25. lis 2009

a rozmaznavat deti to urcite ano, ale laskou, pozornostou a zazitkami 😵

ja oblecenie ako darcek nikdy nedavam a ani tak nespravim pri krpcovi. 😎

nikollette
25. lis 2009

Ani ja nedávam oblečko..
tiež malému iba hračky a veci. Vecami myslím (knihy s obrázkami, autosedačku, kočík chcem nový a tak..)
nemyslela som tým oblečenie...

labradorik
25. lis 2009

rimmel
tak porad co ,ked oblecko nekupujes...aspom sa inspirujem 🙂

rimmel
25. lis 2009

labradorik este som nerozmyslala ze co ale mozno nejaku knizku mu kupim alebo bubny lebo rad bucha do vsetkoho, potom ma rad svetielka .. 🙂 fakt neviem, nejaku hracku, nieco, co este doma nema, novy typ hracky

dobry tip napr som kupila nedavno neviem ako sa to vola..
tu je link http://www.amazon.co.uk/Sleeved-Glove-Puppet-Bo...

taketo daco 🙂

labradorik
25. lis 2009

Jejko to je ake zlatucke...ja vobec neviem lebo maly ma od narodenia plysovu kravu a nic ine ho velmi nezaujima len kravicka v zupane.obcas sa mi zahra v hrazde,samozrejme kravicka musi byt vedla neho.hrkalky tiez neak exte,len ho bavi ich hadzat o zem...neviem asi nieco co vydava neake zvuky....asi mu kupime muukajucu kravicku....... 😀

rimmel
25. lis 2009

labrdorik a mate playmat(to na zemi) sorry ja neviem ako tomu hovorite 😒

http://www.amazon.co.uk/East-Coast-Gymini-Light...

tam su vseliake hrkalky ci textury ci zvuky zrkadlo...vela hraciek z plys.materialu ktore hrkaju ci vydavaju zvuky ..mozno by to ho bavilo

rimmel
25. lis 2009

dokonca to hra muziku a svetliekuje(mame toto doma 😀 )

rimmel
25. lis 2009

od narodenia..bola to prva vec co sme mu kupili a vydrzalo mu to ako jedina hracka veeeelmi dlho!

klematis
25. lis 2009

já se na naše první vánoce s drobkem taky těším, mám pro něho plno hraček, i když ho zajímat asi moc nebudou 😀 a jiné to asi bude - pokusíme se to uzpůsobit režimu našeho malého, s jeho jídlem zůstanem u starého, babičky budou obě u nás, tak nebudem nikam jezdit, možná půjde jen později spát, ale to mu určitě vadit nebude, i teď mám co dělat abych ho do desíti uspala... 😀

labradorik
25. lis 2009

ano ano ,presne take mame,tam mi vydrzi tak pol hodku a potom sa z toho vykotula a zuzle kravu 🙂 normalne na nu zacinam ziarlit. asi mu pokrcim koooopu baliaceho papiera nech trha kolko sa mu zachce.aspom bude na podkurku do krbu 😀

labradorik
25. lis 2009

a rimmel maly je kraaaaaaasny,nechcem ho zakriknut tak tfuj tfuj tfuj 🙂

rimmel
25. lis 2009

no teda 😀 moj sa este kotulat nevie!!! 😠 😀

rimmel
25. lis 2009

dakujeeeeeem! 🙂 aj tvoje foto som si pozerala a tiez fesaak! 🙂

senja
autor
25. lis 2009

Pokud mohu doporucit jako darek: http://www.forbaby.cz/zbozi/688879/20517/683102...
Koupili jsme malemu to prasatko (ale jsou hezke i treba broucci http://www.forbaby.cz/zbozi/688881/20517/683102...) jako "odskodneni" k prvnimu nachlazeni a je to uzasna vec - ted maleho dobre uklidni, kdyz ho dam na prebalovak a mu se tam zrovna nechce a vzteka se, je to hodne prijemny material, ne takovy prasivy jako vetsina plysaku, da se oprat v pracce. Az bude starsi, tak snad mu bude delat usinacka, kdyby nemel rad tmu 😉 Takova reklama... 😀

rimmel
25. lis 2009

ja som "proti"usinackum potom sa ich tazko zbavuje a nedajboze ho dakte zabudnes ci stratis! 😀

iinuska
25. lis 2009
nikollette
25. lis 2009

Toho máme už dávno, ale to dobrá hračka 😉

manika77
25. lis 2009

ahojte aj u nas budu prve vianoce, vlastne druhe ale tie prve sme boli este v porodnici 😉 tak to berieme ako prve spolocne... 😵 strasne sa tesime...a mame nakupenych milion hraciek kedze budeme mat aj jeden rocik a aj kocik novy 😉 tesime sa velmi 🙂

alca85
25. lis 2009

ahoj maminy....nakoľko bude mať moja malinka na Vianoce iba 4,5 mesiaca, asi nebudem kupovať nič, lebo aj tak nemám všetky tie veci kam dávať. Od rodiny toho dostane dosť....veď aj tak jej každú chvíľu niečo kupujeme. Na druhé Vianoce to už bude o inom, už sa z toho bude vedieť aj tešiť..ja mám ale taký problém, že kde tie Vianoce tráviť, lebo sa bojím, že na varenie nebudem mať čas, tak ako doteraz....Buď u rodičov alebo u svokrovcov, ale ako to urobiť, aby sa ten druhý neurazil...

rimmel
25. lis 2009

alca...my sme nastastie v uk a jedna rodina na slovenku a druha v anglicku(my sme v skotsku) no a obe chcu byt s nami! a vyriesili sme to tak ze 24teho sme sami, 25 pridu svokrovci na par dni a 28 letime na sr 😝

ono my to striedame, zejedny vianoce letime na sr a druhe dole na juh za svokrovcami..to je plan..ale vzdy 24teho sami doma spolu 😉 ale svokrovci sa tento rok rozhodli ze chcu dojst za nami s cim neni problem takze preto tento rok uvidime obe rodiny

senja
autor
25. lis 2009

alca Ja jsem to vyresila tak, ze budeme s moji mamou, co si pomysli tchanovci me nezajima, protoze nemame nejlepsi vztahy 😝
Toho psa jsme s manzelem videli kdysi davno v obchode, kdyz jsem jeste ani nebyla tehotna, rikali jsme si, ze ho koupime, az bude pro koho. Byl tam jeste takovy medvidek s ruznymi barvickami. Je fakt, ze uz jsem na ne zapomnela, dekuji za tip! 😉
Holky ja premyslim o nejake hracce, ktera by motivovala maleho lezt. Treba nejakou natahovaci nebo na baterky. Poradite?

berus222
25. lis 2009

my budeme mat prve spolocne vianoce u mojich rodicov (este o tom nevedia 😅 ). minuly rok sme boli u svokrovcov, tak teraz chcem byt s nasimi. nechcem aby sme boli sami.
na vianoce sa tesim asi najviac ja. ako darceky planujem kupovat malemu len prakticke veci. take, co by sa mu hodilo (napr. sedatko do vane - osvedcilo sa vam?). hracky dostane od babiek a oblecko od krstnych. aj tak ani nebude vediet, co sa robi. ale ako sa poznam, kupim mu kazdu hovadinu, na ktoru narazim. 😀

nikollette
25. lis 2009

Senja existuje taký macko poh, ktorý lezie pred dieťatkom 😉