Romantická večeře pro 2 na jižní Moravě, máte tip?

smisek19
5. srp 2016

Ahoj všem 🙂 nemáte někdo, prosím, tip na romantickou večeři pro 2 bez ubytování na jižní Moravě? Všude, kde jsem hledala, je max s ubytováním a nebo hodně daleko :-/ díky 😉

astyna
5. srp 2016

šlo by i Brno? Tam je jeden suprový hotel, kde měli úžasou kuchyni, měli jsme tam s manželem voucher na 6chodové menu a úžasné 🙂 my tedy měli i ubytování, luxus...

smisek19
autor
6. srp 2016

Napis, pak se rozhodneme 😉 díky

smisek19
autor
6. srp 2016

@astyna děkuju 🙂

jennifer
6. srp 2016

my milujeme v brně havana restaurant, jinak jížní morava je velká takže nevím, kde přesně chcete jít, třeba kyjově je výborná pizerka u martina, a mají ted i skvělou cukrárnu lognus,
v brně nám ještě chutnalo ale je to delší doba tak restaurace nebeský mlýn,

smisek19
autor
6. srp 2016

@jennifer jsme na Kyjovsku, ale do Brna nevadí jet. Reatauraci u Martina známe, ale tam asi nemají v nabídce Romantickou večeři - nemyslela jsem tím jen, kde se dobre najime 🙂 melo by to byt slavnostnější... Asi to blbe vysvetluju 😀

jennifer
6. srp 2016

@smisek19 tak zkus ještě bonanzu v Kyjově.urcite ti nachystají romantické menu. A pak ještě je ti sice dál tak ve freeportu v hotelu.nasim jsme tam dělali romantický víkend. I s vecerama,masaze,projizdky kočárem

smisek19
autor
7. srp 2016

@jennifer paráda, díky 😉

jennifer
7. srp 2016

@smisek19 Nemáš zač.Vaří tam fakt suprově, je to i vevnitř moc pěkný, a vím, že dělají různý menu i třeba na valentýna.
můj mi tam domlouval i kytky které mi pak donesli.

smisek19
autor
7. srp 2016

@jennifer v té bonanze?

jennifer
7. srp 2016

@smisek19 jj. Bonanze,par letvuz to mají jiní majitele,cisnicka co tam pracovala tak to má i s přítelem nebo manželem a jídlo je fakt o třídu výš i servírování.
Mají to krasne na servírované jako v 5*hotelich.
Podívej se na jejich stránky a uvidíš. Jsou fakt ochotni

smisek19
autor
7. srp 2016

@jennifer super 😍 moc díky

jennifer
7. srp 2016

@smisek19 nemáš zac

lorana
17. srp 2016

Luhačovice, tam je nádherně..

dalja789
19. dub 2018

moje řeč, zajděte si na nákupy do Freeportu a hned tam do restaurace na romantickou večeri. Spojíte příjemné s užitečným 🙂

misacekk
5. zář 2018

Maximus Resort Brno, Havana, Monte Bu, Butchers...vse v Brne a vse luxusni kuchyne. V Maximusu navic uzasne wellness👌

emilkamilka
12. zář 2018

záleží na tom, kde na jižné Moravě. Pokud okolí Znojma, taky bych se přikláněla k Hatím