Svatba, mám si nechat šaty ušít?

sachmet2
13. únor 2018

POMÓÓÓC! 🙋‍♀️
Ahoj holky, mám si nechat šaty ušít, nebo půjčit?
Myslím, že je prima, když bych měla nějakou památku, jinou než jen fotky.
Cena pro mě není rozhodující.
Jak to vydíte vy?

zuzalinkak
13. únor 2018

Půjčila jsem si, co s nimi pak?

vendelinka08
13. únor 2018

Ja si saty koupila...byly nove...usite na me v salonu..kde saty i pujcuji. Mam je ve skrini a rozhodne mi nevadi...treba cekaji zase na nekoho jineho. A cena kolem 7tis. Takze super.

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
radecka1
13. únor 2018

Půjčila bych si. Vlastní považuji za zbytečný kus zabírající místo ve skříni. Koupila bych si pouze v případě, že bych se vdávala na pláži v nějakých letních šatičkách (ne bílých), které bych potom mohla bez úprav nosit.

katkatris
14. únor 2018

@sachmet2 Když neřešíš finance, tak bych si je nechala ušít, kdykoli se na ně potom můžeš podívat a případně tvá dcera by je po tobě mohla zdědit 🙂, to by se mi osobně líbilo, kdybych měla máminy šaty, určitě bych si je nechala upravit do modernějšího stylu, ale pořád by to byly ony. Ale zase mám peřinku pro budoucí miminko 🙂.

nelcaj
18. črc 2019

Taky jsem pořád uvažovala, jestli si nechat šaty ušít nebo půjčit. Nakonec jsem v Budějovicích narazila na úžasný salon a půjčila si je tam.

malinkaelinka
18. črc 2019

Já bych zůstala otevřená všem možnostem, pokud máš jasnou představu, jaké šaty chceš a nikde se půjčit nedají, nech si ušít... pokud ještě nevíš, obejdi pár salonů, zkoušej a uvidíš. Já osobně jsem si svatební šaty koupila, ale já měla naprosto jednoduché za 260 kaček :D Ano mám je schované ve skříni, ale je to takový minibalíček, že místo nezabírají. Velkou robu bych skladovat nechtěla. Měla jsem doma takhle šaty z maturitního plesu, spodek jsem už nevyužila, ale dost jsem nosila pak korzet, nakonec šly celé z domu, ta bohatá sukně zabírala fakt moc místa....

vitezove
Autor odpověď smazal
Zobraz
sudylichozrout
18. črc 2019

Holky, debata je z unora 2018. Uakladatelka se uz urcite vdala 🙂

beatkaluka
19. črc 2019

Já třeba zrovna taky řeším, kam si zajít šaty půjčit? Už jsem obešla pár salonů v Praze, ale žádné se mi nelíbily.

zelenaesmolda
19. črc 2019

@sachmet2
jak to nakonec dopadlo?

nelcaj
23. črc 2019

@beatkaluka Zkus Nuance. Mají salon i v Praze. Mrkni na google. Určitě to najdeš.