Svatby bez hranic, netradiční, krásné. Je to u nás možné?

bellann
13. črc 2013

Krásné, netradiční, originální svatby se silnm zážitkem pro všechny? Je to u nás možné? Svatby dokonalé, barevně sladěné, dekorovné do jednoho tématu? Neokoukaná, atypická místa, zážitkové a extravagatní svatby s malou dávkou adrenalinu pro svatebčany ;) Svatby pod vodou, mezi kapkami deště, v létě a na sněhu? Originální nápady sem!

elielizabeth
14. črc 2013

Já chtěla svatbu v horách na překrásné terase se zábradlím ozdobeným spoustou světýlek v zimě a samozřejmě v noci.
Bohužel nás rizikové těhu donutilo termín svatby zrušit. Nakonec jsme měli alespoň svatbu duhovou. Podle tady zajetých kolejí o červené, bílé, růžové... taky docela netradiční 🙂
Duhové jsem měla líčení, duhové Swarovski šperky na zakázku, duhové nehty, duhová kravata pro ženicha, duhová výzdoba aut, duhová svatební kytice a korsáž pro ženicha, duhová výzdoba svatební tabule, duhový dort, focení s duhovým deštníkem a nechyběly ani desítky lampionů štěstí samozřejmě v barvách duhy 😀
Všechny mile překvapilo, že to prý nebylo příšerné, přeplácané a strakaté jak čekali 😀

veronikaka
14. črc 2013

Nemělo by být toto téma na Beremese? Jinak já jsem pro tradici ... 😎

maybe72
14. črc 2013

taky ctím tradice, pro mě nebylo až tak důležité JAK ale KOHO si beru (a v tom jsem se nespletla, chvála Bohu... 😉 😉 )

anetka1701
14. črc 2013

problém v netradičních a zážitkovejch svatbách je podle mně v tom, že si celou svatbu člověk neužije - spoustu plánovaní a stresu a při samotný svatbě člověk pak až z fotek bude koukat na to, co se vlastně dělo... takže já bych to příliš netradičně nebrala :oD Ale může tam bejt nějaká drobnost, něco "extra" :o)

Vdávala jsem se v zeleném a na svatbu přijela na koni :oD I to je netradiční - a každej na to rád vzpomíná a říká mi, jak to byla hezká svatba...

evitaa
14. črc 2013

Mezi kapkami deště? No určitě bych nechtěla být ve svatební den jak zmoklá slepice. A myslím, že barevné sladění je v dnešní době už standard. Kamarádka měla svatbu na Hluboké v zimě. Ty fotky - zasněžená krajina, v pozadí Hluboká, prostě jak Popelka.

lrg
14. črc 2013

Myslím, že hlavní je si to užít a ne investovat spoustu energie a peněz do vizuální stránky. My jsme vynechali rodinný oběd a rovnou se se všema svatebčanama přesunuli na zahradu, kde se grilovalo, pivíčko atd......Přibuzní to chvíli nemohli vydýchat, že nebude knedlíčková polívka a svíčková, ale my jsme si to pardáně užili, aniž jsme museli poslat kamarády čekat domů a vypláznout dalších dvacet za dvě hodiny v restauraci.

cta
14. črc 2013

Nemôžem si pomôcť ale tie prvé obrázky sa mi veľmi páčia určite by som chcela aby to bolo romanticke a na temu talianska

blahova_andrea
14. črc 2013

já moc na tradice nejsem, takže bych brala rozhodně originální a netradiční svatbu, kdyby se mě to náhodou jednou týkalo. problém je, že taková svatba obvykle stojí mnohem víc peněz i času a nervů s přípravou, takže moje vysněná svatba je spíš v tom, aby se trošku obrátily role. běžně téměř vše organizuje nevěsta a ženich se milostivě dostaví, takže já bych to obrátila. nechala bych většinu věcí na ženichovi (nechala bych si pár věcí, o kterých chci vědět a mít právo veta, jako třeba kytice, šaty bych si ponechala úplně pro sebe). tím by se mi jistě splnila i ta originalita a nějaké to netradiční překvapení, protože jak je známo, tak muži vše vidí a řeší jinak než my ženy. a co si budeme povídat...většina svateb je vážně spíše v režii žen 😀 😉

cadeau
14. črc 2013

nevim, jestli se to ukaze vsem, kazdopadne originalni napad na puntikovanou retro svatbu - fotila Lada Baladová (www.baladova.cz)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.68718...

hlasil
14. črc 2013

Jistěže to jde, je to jen otázka času a peněz (a samozřejmě vkusu). Inspirace se na zahraničních stránkách najít nepřeberně a na beremku je takových svateb taky spoustu. My jsme zůstali oproti mým představám na půl cesty, právě z důvodu peněz a času, ale i tak to stálo za to a jsem moc ráda, že se aspoň část podařilo zrealizovat 🙂

isoldaeva
15. črc 2013

Ahoj, téma se hodí na stránky beremese.cz a proto diskuzi zamykám.