Svatební dar - peníze, máte zkušenost s předáváním?

ivetinka1
29. dub 2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s předáváním svatebního daru - peněz.
Jsme pozvaní na svatbu a budoucí novomanželé si přejí místo svatebního daru peníze. Přijde mi hloupé je dát jen do obálky a předat, raději bych předala nějak "ozdobně"...nevím jak to vyjádřit.....jako když kuřákovi dáte k narozeninám kytku z cigaret
Nemáte nějakou zkušenost / nápad?

soyevita
29. dub 2017

@ivetinka1
Je spousta možností,už se to tu na MK probíralo a nápadů tam bylo mraky a super

riakuk
29. dub 2017

My jsme byli s manželem na třech svatbách a vždy si řekli o peníze (měli vybavené bydlení, ...). Dávaly jsme dvě obálky - v jedné blahopřání, ve druhé peníze. Většinou jsou na to novomanželé připraveni nějakou truhličkou nebo ozdobenou krabičkou, kam se tyto peněžní dary dávají.
Jestli chcete být kreativní, tak zkuste: https://cz.pinterest.com/search/pins/?q=peníze ...[]=pen%C3%ADze%7Ctyped&term_meta[]=na%7Ctyped&term_meta[]=svatbu%7Ctyped&add_refine=jak%20darovat%7Cguide%7Cword%7C0

netopejr
29. dub 2017

Svatební fotoalbum, většího formátu, mam rada tu starší klasiku černé stránky, oddelovaci list mezi nima, dají se tam dat fotky různého formátu a pripsat cokoli,muzou si tam dat oznameni, pozvánku ke stolu ap., no a do toho přibalit tu obálku s penezma.
Nebo do jakyhokoli jinýho darku - knozky nebo placnu třeba nastrkat rulicky do skleněné dozy, pokladnicky, krabičky, tu pripadne dst do vetsi, nebo k nějaké maličkosti,která vize, ze je potěší CD/DVD, taky prodávají spoustu krásných i vtipných krabiček na šperky (třeba auticko, fotbal mic, srdicko aj. - zalezu,co by se tematicky hodilo), dat třeba do toho, a zabalit, pak to třeba ještě dat do vetsi krabicky.... Aby se to dobre balilo a neztratilo. Nebo tematicky obal nebo věc z kategorie jejich zájmu, která bude levna a poslouži jen jako to balici něco - podle sportu, jestli rybari nebo vcelari, jezdi na hory, svatební cesty, místa seznameni,... Tak to nějak spojit.

yerry
29. dub 2017

@ivetinka1 Já jsem to taky tak mela. Všichni dávali do obálky s přáním. ... ale na zapijení svobody mi holky nechaly uvázat kytici a do to byly na drátkach namotane bankovky

jipe
29. dub 2017

my jsme dávali dvacetikoruny + čokoládové penízky do truhličky

petruuushkaaa
30. dub 2017

@ivetinka1 ahoj, take jsme chteli penize a svatba byla pred mesicem, dostali jsme penize v obalkach, kamaradka nam dala destnik a na nem napsano "kdyz prsi stesti" a zavesene stovky, dalsi znami nam dali kvetinu a na ni kolikama taky penizky 😊 my jsme davali znamym truhlicku a v ni vyblyskane dvacetikoruny 😊

ivetinka1
autor
1. kvě 2017

@petruuushkaaa Děkuji, s tím deštníkem to je super nápad 🙂