Tantra masáž pro dva jako dárek pro manžela?

mataharyy
12. pro 2012

Pěkný večer,

dumám co manželovi jako dárek a napadla mě tantra masáž v páru, máte někdo zkušenost? 😕 🙂

mosvo
12. pro 2012

Ahoj, tantrickou masáž pro dva jsme dostali jako svatební dar a nikdy jsme na ni nešli (vyměnili jsme ji za jiný zážitek). Chce si to dobře promyslet jestli by vám nebo manželovi nevadilo, že se ho takhle intimně dotýká někdo úplně cizí a jestli by mu nevadilo dívat se na to jak vám dělá dobře nějaký cizí chlap... Většinou je to tak, že ženu masíruje muž a opačně. My už měli i domluvený termín masáže, ale mě se fakt představa cizího chlapa co se mě dotýká na intimních partiích tak příčila, že jsme to nakonec zrušili. Ale mě by vadila i žena 😉

zamilovanadonej
12. pro 2012

To bych raději nastudovala tantrickou masáž a namasírovala svého muže sama 😉

mataharyy
autor
15. pro 2012

@zamilovanadonej nastudovat můžu kde co, ale doma je mi to tak akorát platné... Když u nás není nikdy klid ani ticho 😀
@mosvo To je právě to, proč by mě zajímali zkušenosti těch, co to absolvovali, zda ten prvotní ostych je zbytečný a stojí to za to, nebo ne... 😉

martinka87
15. pro 2012

Take souhlasim, ze to chce hodne promyslet... Ja bych to nejspis nezvladla, koukat se na manzela, ktereho uspokojuje jina zena a naopak me uspokojoval jiny muz... No nevim, takova odsouhlasena "nevera" ... Ale kazdy na to ma jiny nazor, pokud pujdete, tak pak dej prosim vedet, jaky jste z toho meli pocit 😉

mataharyy
autor
15. pro 2012

@martinka87 No podle toho co jsem četla na to právě nelze pohlížet jako na nevěru, což je právě ten blok který v tom vidím 😅 Určitě pokud se odhodlám, tak dám vědět, ale to bude ještě nějaký týden trvat 😉

martinka87
15. pro 2012

@mataharyy jasne, je to odvaha do toho jit a lidi to musi mit v hlave dost srovnany... Ja za sebe rika , ze jsem srab a zarlivost by nejspis propukla 😀
No, pokud to ma byt jako vanocni darek, tak Ti tydny k rozmysleni nezbyvaji 😀

mataharyy
autor
15. pro 2012

@martinka87 Dárek ano, ale s ohledem na to že musím ještě porodit a tak, tak počítám že vybrat by takový dárek připadala v úvahu až tak v létě 😀 😀 Tedy pokud by to pak manžel nepojal úplně jináč a nevzal by tam ještě nějakou jinou... 😀 😀
No co jsem našla pár zkušeností, tak si zatím nikdo nestěžoval i když prvotně byl problém s žárlivostí a studem, ale moc těch zkušeností není (na tu párovou masáž)... Když nic působí to zajímavě a čím více o tom čtu, tím více se to zdá lákavé, ale na druhou stranu... 😅

aaa
15. pro 2012

@mataharyy Já na tantrickou masáž chodím celkem pravidelně, zkusila jsem i párovou. Klidně se ptej, co tě zajímá 🙂

monika6e
15. pro 2012

@mataharyy ahojky, dobrý rozhodnutí 🙂 já chtěla párovku, můj muž ne. Prý by mu vadilo, kdyby viděl, jak mě ohrabává někdo jinej 😀 Takže jsme byli každej zvlášť v jiné místnosti. A od té doby když jdeme, tak jde vždycky jenom jeden z nás, druhej je doma. Chodíme s četností max. 1 za rok. Je to skvělá záležitost!

mataharyy
autor
15. pro 2012

@aaa zajímá mě tak nějak ten průběh a hlavně jsem celkem tvor žárliví a nejsem si jistá zda bych to ustála a je jedno zda v jedné místnosti, nebo extra jak píše @monika6e (když už tak asi v jedné místnosti, hezky pod dohledem 😀 ). Jak probíhá ten úvod, jsou tam všichni, tedy partner já a masírující? A jaké to je, jde tam opravdu spíše o masáž, nebo spíše o erotiku... Už jsem se dopátrala i k názorům že je to akorát luxusněji nazývaný bordel, což bych opravdu neudýchala 🤐 A jináč ty masáže jsou neinvazivní, jde spíše o hlazení atp. abych si vlivem pokusu nenechala odrovnat záda... (z tohoto důvodu zamítám havajské atp. to bych umřela... 😉 )

monika6e
15. pro 2012

@mataharyy hele - každej na to má jinej názor. Napíšu Ti ten svůj, tak kdo nesouhlasí, prosím nekamenovat. Luxusní bordel to není. Můžeš si odbýt tantrickou masáž bez masáže intimních partií a odejít. Teď to mají i na slevomatu - tantra masáž bez masáže intimních partií. Je to i tak nádherný, úžasný, je to další rozměr masáže. Užiješ si to maximálně. Intimní masáž je nakonec - je to taková třešnička na dortu. Někdo ji nezkousne, tak ji mít nemusí. Kdo ji zkousne, dá si ji. Já šla vždycky i s tou "třešničkou". Nikdy jsem s tím problém neměla, jako nevěru neberu. Ale jak říkám je to o pocitech každýho a o názoru. Já na tantře prožila to, co ještě v životě ne. A to v intimním životě fakt nemám problém...
Na té párovce můžete být celou dobu spolu nebo být celou masáž spolu a na "finále" zvlášť... nebo opačně. Záleží jen a jenom na dohodě...

mataharyy
autor
15. pro 2012

@monika6e No tak když už se odhodlám, tak bych to brala komplet, tedy až na masáž prostaty, to by mi choť dost možná urval hlavu 😅 i když možná ne, ale asi napoprvé není nutné tahat to do extrému, že... 🙂
A když jste šli, měla jsi maséra, či masérku? Já bych raději být spolu, jedno studio jsem zavrhla právě proto, že toto neumožňují, při masáži je každý extra a to mi nějak nesedí 😅 brala bych to jako společný dárek a proto bych raději aby byl opravdu společný. A jaké pocity jsi měla když jste tam šli prvně? Já jsem přesvědčená, že kdybych se do toho vrhla bez rozmyslu, tak se mi to bude zamlouvat, ale jak mám moc času přemýšlet nad tím, tak prvotní odvaha vyprchává 😅

A máš nějaký doporučení na salón?

monika6e
15. pro 2012

@mataharyy 🙂))) hele, zase je to o Tvých hranicích a o tom, co jsi schopná zkousnout 🙂 Já bych třeba ženskou na tuhle masáž nezkousla... Takže já chodím k chlapovi, můj muž k ženský 🙂 Nemusíš hned zezačátku plánovat co všechno jo a všechno ne. Ono to vyplyne ze situace a vždycky můžeš říct - stop! Si pamatuju, že když jsem byla na tantře při kojení a masér mi hráb na prsa, tak jsem mu málem jednu střihla 😀 Takže tak... Nejvíc se nám osvědčily Andělské masáže v Praze na Smíchově. Zkusili jsme i jiný salony, páč tohle máme hodně z ruky. Ale tady jsou prostě nejlepší, nejpříjemnější... Poprvé jsem byla hodně nervozní, napjatá, ani jsem si to neužila tolik jako na dalších masážích. Ale spíš jde o to, že jde člověk do neznáma a neví. Fakt ale není čeho se bát 🙂 Určitě bych šla tam, kde mají maséry/ masérky aspoň vyfocený. Představa, že na mě sahá někdo, kdo mi není sympatickej, je hrozná 🙂

aaa
15. pro 2012

@monika6e Naprosto s tebou souhlasím. Tantra není o sexu, je to prožitek, jaký jinde nedostaneš. Taky jsem vždycky byla i s třešničkou, poprvé to chtělo hodně odvahy, ale jsem strašně ráda, že jsem ji sebrala a zkusila to. Šla jsem tam jako nevěřící Tomáš, měla jsem načteno z netu, jak to člověka někam posune, někomu to změní život, jak s začneš víc vnímat jako žena... A odcházela jsem s tím, že je to do posledního písmenka pravda, nikdy jsem se necítila víc žensky, nabitá energií a chutí do života. A taky souhlasím s tím, že je lepší jít sama... Dokážeš se pak víc uvolnit a užít si to. S bordelem ani nevěrou to nemá nic společného. Ale na to může mít každý svůj názor. Chodím tak 4x do roka, naposledy jsem byla necelé tři týdny před porodem 🙂

mataharyy
autor
15. pro 2012

@monika6e Tak Andělské mám za rohem, na ty jsem koukala, tak to je fajn 😵 Takže nemusíš hned na úvod říct co jo a co ne, ale v průběhu měnit rozhodnutí dle momentálního rozpoložení, tak to je fajn, to nahrává mé odhodlanosti 😀 Jo, to zas já si to tam půjdu očíhnout, abych věděla, úplně do nejista jít neumím 😎 Tak juknu i na nějaké to portfolio masérů... Tak asi to prubnu... Však pokazit asi nic nelze, maximálně to v případě nepohodlí odpískáme dřív 😅 a co nezabije, to posílí... Jináč ty jsi byla když jsi kojila, to je celkem dobrá informace, dumala jsem ještě že bych to místo vánoc pořídila k výročí, ale to budu po porodu (a jak již po třetí doufám, budu kojit 😀 ).
Já si zase asi nedokážu představit cizího chlapa, možná je to dané tím, že celý můj sexuální život mám toho svého, tak jsem taková naučená... Ale tak kdo ví, třeba se zalíbí a příště by jsme změnili 😎

A i jsi odkoukala nějaké fígle a převedla je do domácí praxe?? 🙂

aaa
15. pro 2012

@mataharyy Pokud je masér opravdu znalý tantry, nikdy nepřekročí hranici, kterou máš v sobě nastavenou, vycítí to. Neudělá nic, co by ti bylo nepříjemné a co bys nechtěla.

aaa
15. pro 2012

@monika6e Já chodím od začátku ke stejnému masérovi. Zkusila jsem i jiného, ale nebylo to ona. V Andělském jsem byla, ale on teď masíruje jinde, ve svém a za lepší ceny 🙂

mataharyy
autor
15. pro 2012

@aaa To lze i před porodem, jo??? 😕 No tak možná to ještě stihnu, což by řešilo jeden problém, kam s třemi dětmi, takto budu řešit jen kam s dvěma 😅

Jináč to je právě to, tím že nevím dle čeho vybírat, tak nevím dle čeho vyberu toho správného maséra (jedině reference, které se ne až tak snadno hledají v širokém okolí, většinou když se někde zmíním, každý si ťuká na čelo, že jsem praštěná 😒 )

aaa
15. pro 2012

@mataharyy Ano, existuje i těhotenská tantrická masáž 🙂

mataharyy
autor
15. pro 2012

@aaa a má nějaký kontakt? 🙂

aaa
15. pro 2012

@mataharyy V mém okolí se každý rád zeptá, zmíní, že by to chtěl taky zkusit, ale málokdo sebere odvahu. Ten kdo ji sebral, chodí dál 😉

mataharyy
autor
15. pro 2012

@aaa to je potom čím dál zajímavější, jdu ještě pohledat možnosti a asi se do toho vrhnu. Odvážnému štěstí přeje a jak jednou koupím poukaz, vím že propadnout ho nenechám 😎

aaa
15. pro 2012

@mataharyy máš to v IP

mataharyy
autor
15. pro 2012

@aaa V mém okolí jsem to tak nadhodila, jako možnost a vesměs spíš opravdu negativní postoj, stejně tak když jsem pročítala diskuse pod některými články, tak to lidé spíše odsuzují (je fakt že hlavně ty co to nezkusili) 🤐

aaa
15. pro 2012

@mataharyy Odsuzují to, protože mají špatné nebo zkreslené informace. Hodně lidí to bere tak, že platíš za sex, ale to se pletou 🙂

mataharyy
autor
15. pro 2012

@aaa Tak koukám a tedy krom toho že ty ceny jsou za delší masáže porovnatelné, tak ten chlapík je sympaťák 😅

sylvar
15. pro 2012

@monika6e to po tobě jezdí rukama a těma peříčkama?jakko že hladí a ne masíruje?

mataharyy
autor
15. pro 2012

@aaa mají moc pěkně napsané a udělané ty stránky 🙂 Tak už jen produmat, zda ustojím maséra, protože pokud ano, mám jasno kam 🙂

aaa
15. pro 2012

@mataharyy Držím palce při rozhodování 🙂

haniplanetka
15. pro 2012

já na to teˇd mít, tak do toho stopro jdu, jak pro sebe, tak pro něj