Tantra masáž pro dva jako dárek pro manžela?

mataharyy
12. pro 2012

Pěkný večer,

dumám co manželovi jako dárek a napadla mě tantra masáž v páru, máte někdo zkušenost? 😕 🙂

mataharyy
autor
15. pro 2012

@haniplanetka Tak pak poreferuj 🙂

monika6e
15. pro 2012

@mataharyy jo a v Andělských doporučuju Milana... vřele doporučuju 🙂))) je nejlepší! Teda snad tam ještě je...
No já toho moc neokoukala, páč jsem nic neviděla... ale můj muž to (samo)studuje a.... jde mu to 🙂

monika6e
15. pro 2012

@aaa hodíš odkaz na toho z těch Andělských? Do IP stačí... 🙂

monika6e
15. pro 2012

@sylvar hladí, ale i masíruje... mě po tom porodu bolely záda a srovnal mi je jako nikdo předtím. Přesně věděl, kam má sáhnout a kde je problém. Je to stejný jako kdekoliv jinde s masérama - dobří a špatní 🙂

aaa
15. pro 2012

@monika6e Já i v Andělských byla u toho stejného maséra, ten tenkrát tam externě docházel na vyžádání, než si otevřel svoje. Dám ti na něj odkaz do IP 🙂

koncita
15. pro 2012

@aaa ahoj, můžeš mi prosím říct něco o té těhotenské tantře? Do IP, dost mě to zaujalo...a když jsi byla, tak jsi byla v kolikátém tt?

aaa
15. pro 2012

@koncita Byla jsem ve 36tt. Pošlu odkaz do IP 🙂

inan
23. čer 2015

Ahoj, taky jsme dostali párovou tantrickou masáž ke svatbě. Přítel byl rád, já moc ne, měla jsem se začátku dost obavy, žárlila jsem a styděla se. Když to byl ale dárek, navíc ne uplně levný, rozhodli jsme se to zkusit. Byli jsme ve studiu Element v Praze. Mě masíroval muž a muže žena, ale byli tam velmi ochotní, téměř vše jsme si mohli zvolit podle sebe. Vzhledem k mému prvotnímu ostychu jsme chtěli masáž absolovovat ve tmě a byla to dobrá volba, byl to opravdu silný erotický zážitek. Od té doby jsme byli ještě 2x a určitě ještě někdy půjdeme.

hojda
23. čer 2015

@inan Přijde mi to reklama jak vyšitá. čerstvá registrace a jediný příspěvěk na takto neobvyklé téma.....

doubrafka
1. zář 2016

My jsme dostali od znamych masaz pro dva není to primo tantra, ale jsme zvedavi jake to bude.

evaevaa
1. zář 2016

@aaa napsala bys mi prosím taky ten kontakt?

aaa
6. zář 2016

@evaevaa IP 😉

kynda
24. lis 2016

S mým expartnerem jsme na párové erotické masáži byli. Byl to neuvěřitelný zážitek, na který dodnes ráda vzpomínám a chtěla bych si ho někdy zopakovat, ale něco takového bych svému nynějšímu manželovi udělat nechtěla... On ani já bychom to nezvládli. Takže je to opravdu o pocitech a o vážnosti vztahu. Rozhodně to ale za to stojí, pokud to okolnosti umožňují. Každý jsme měli svoji masérku (i já, na přání), nikdy jsem nic takového nezažila... Konec masáže jsme zakončili sexem (masážní studio to umožňovalo). Bylo to v Praze v Number One Massage - eroticpraguemassage.com , což se na první pohled tváří jako nějaký podnik pro pány (a pravděpodobně to spíše pro pány je), ale byla jsem mile překvapená. Mají to tam vevnitř moc hezké a celé to bylo maximálně diskrétní. Mohu doporučit všem odvážným!

blahoska
12. led 2017
Uživatel blahoska je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od blahoska.

To zní hodněš zajímavě, budeme mít v létě s manželem výročí, tak to možná vyzkouším, hodně mě to láká.

syllwa
1. únor 2017
Uživatel syllwa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od syllwa.

Taky jsem o tom uvažovala jako dárek pro manžela. Je mi jasné, že můj manžel by z toho byl nadšený, ale já se toho popravdě trochu obávám Dívala jsem se na http://eroticka-masaz-praha.cz/ a vypadá to zajímavě. Četla jsem již různé recenze na tento druh masáží. V někteří lidé jsou z toho nadšení, jiní až tak moc ne. Já sama se ještě stále rozhoduji...

eldam3
26. únor 2017

Tantra je super věc, kor v páru já byla s manželem a super uvolnění i zážitek já sama chodím pravidelně a jsem velmi spokojená.

nattykupcova
2. srp 2017

Ahoj, taky jsem dala jako dárek tantrickou masáž od http://eroticmassagepraha.cz/tantricka-masaz/ a maximální spokojenost. Pro někoho je to možná trochu moc, ale já myslim že dobrý.

steka253
18. srp 2018

Jo já mám vcelku nedávnou zkušenost a je to svkělý!!! 😀 Člověk jen musí nasbírat odvahu a dát se do toho 😉 Nejlepší je podle mě si to dát v páru takhle: http://www.erotic-massage-praha.com/pro-pary/

kristyn.g
18. srp 2018

@steka253 hezká reklama na webu o miminkách :D

mě by takový dárek urazil a naštval...

terkavil
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emilkamilka
28. lis 2018

taková masáž je super,muže vás oba hezky navnadit. Určoite na to jdete, je to skvělý nápad. Nebo si masáž mužete udělat i doma, stačí jenom nějaky olejíček

terkavil
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
unicorna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
alexkuba
Odpověď byla odstraněná
Zobraz