Těhotné nevěsty. Je tu nějaká?

lucie777
12. dub 2009

Ahojky, je tu nějaká těhulka, která ještě v těhotenství plánuje svatbu? 😉 My svatbu už máme naplánovanou delší dobu, jen to těhotenství přišlo jaksi neočekávaně.. 😀 momentálně řeším hlavně šaty, budu cca ve 4. měsíci, tak nevím, jestli zkusit ještě korzetové šaty nebo něco pohodlnější..

caira
12. dub 2009

lucie: ja se take vdavala ve ctvrtem mesici 🙂 Urcite bych ti doporucila mit saty jednodilne a nikoliv sukni a korzet.

Ja mela saty vcelku "korzetove" na snerovani coz bylo super ( saty zamluvene jeste nez jsem otehotnela 😅 ) nastesti diky snerovacce se to dalo povolit a utahnout na spravnych mistech takze zadny problem nebyl a v satech jsem vydrzela od cca 10h do 4 do odpoledne naprosto bez problemu 🙂

Urcite doporucuju hlavne mit saty na snerovacku, protoze ja v tehotenstvi zhubla v pase diky nevolnostem ale jaksi se mi zvetsil objem hrudniku 😀 takze kdybych mela saty treba na zip tak mam smulu 😅

lucie777
autor
12. dub 2009

Cairo, já mám vybrané vcelku, jenže jsou na zip, takže buď je budu muset přemluvit, aby mi na ně přidělaly šněrování nebo hledat dál.. Takže bříško jsi ještě neměla? 🙂

emamamamu
12. dub 2009

podivej se jake ja mam bricho v patem mesici..😀 pujc si jake se ti budou libit🙂))))

aponchie
12. dub 2009

sem se vdavala ve 4mesici a 4x presivali saty..taky sem chtela korzet ,ale nebyl mi doporucen pac bych to v tom vedru nemusela udychat a bylo by me zle za coz sem nakonec byla rada a stejne sem mela kozy jak prase a nafoukle brisko uz takze radsi saty co se daji upravovat ..prsa naskocila co tyden jina velikost 😎

lucie777
autor
13. dub 2009

Ema, obávám se, že na mě to bude vidět, nikdy sem nebyla vychrtlina, takže to asi neschovám.. 😀

Apon, škoda, že nemáš na beremku fotečky.. Toho se právě bojím, že na jedné zkoušce mi šaty budou, ale za 2 týdny to může být úplně jinak.. 😅

Kdybyste měla některá dobrý typ na šaty, kde by se třeba daly sehnat pěkné, kam se dá schovat bříško, ale nevypadají jako noční košile, sem s ním! 🙂

aponchie
13. dub 2009

lucie ja ti pak poslu fotky az je natahnu do PC jake sem mela brisko a kozy 😀

aponchie
13. dub 2009

jinak sem mela ze salonu bella Kamily bile s vinovou vlozkou v prsach 😎

caira
13. dub 2009

Lucie: brisko uz jsem trosku mela, ale ja jsem byla v te dobe docela hubenou, jsem mela fakt neskutecne nevolnosti takze jsem se vyzvracela na cca 54kg 😀 ale diky tomu, ze saty byly na snerovacku nemuselo se nic predelavat, upravovat atd, takze to byla pohoda- ne kazdy salon je ochotny saty presivat! na to si dej pozor..

Poslu ti odkaz na saty jake jsem mela ja ( pro ukazku) - ale samo z jineho salonu 😉

http://www.svatebnisaty-romantica.cz/svatebni-s...

a u me v albiku je myslim mam zepredu 😉

lucie777
autor
14. dub 2009

Caira, s tím já počítám, že se na mě můžou vykašlat s nějakým přešíváním.. No, ty seš hubeňour, ale já mám teď nějakých 59kg, na 169 cm, takže za chvíli ze mě bude pěknej buřtík.. 😀 Šatičky si měla krásný, jen jak hladíte bříško, tak není vidět, jestli je nebo není.. 😉 Sem to teď počítala a na svatbě bych měla být 20tt.. 😅

lenula.b
14. dub 2009

lucie zajdi do salonu a oni v případě těhotenství vymění šaty ... nějaké si vybereš, přešívat na šněrování je asi nebudou, ale je spoustu jiných krásných se šněrovačkou, určitě vybereš 😉

lenula.b
14. dub 2009

buřtík? to si nemyslím, spíš koukni na mamku nebo se jí poptej jak vypadala... 😉
já jsem měla 60 kg na 164cm a ve 20. jsem vypadala takhle https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

lucie777
autor
14. dub 2009

Lenu, to už si měla pěkný bříško.. 😉 Tak já vím, nějak to dopadne, už sem smířená s tím, že nebudu štíhlá princezna.. 😀

lenula.b
14. dub 2009

luci to jsem měla nahoru 4 kila v tom 20. týdnu...ale to je individuální no...neboj oni Ti v salonu poradí, zamaskovat se to dá 😉

caira
14. dub 2009

:Lucie: no moje vaha pred tehu byla taky tak tech 59-60kg a na tu velikost jsem si taky pujcovala saty, ale fakt za prvni tri mesice jsem sla o tech 5 kg dolu diky nevolnostem , desne jsem se bala, ze mi nebudou, protoze uz jsem mela docela brisko ale nastesti to bylo ok diky tomu. Ted si rikam, kde jsou ty doby co jsem byla "hubenour" porad mam jeste 6kg nahore, ja nakonec v tehu pribrala neskutecnych 23 kg ( ale muzu si za to sama, jsem se cpala jen sladkym pecivem 😀 a ted za to platim 😀 )

lucie777
autor
15. dub 2009

Caira, tak 6 kg není tak moc, to se dá shodit poměrně snadno, když se člověku chce, já jedla dělenou stravu a shodila sem tak těch 6 kg za 3 měsíce úplně bez problému, hlad sem neměla, ani chutě nebyly.. 😀 Ale už te´d mám tak to kilo nahoře, jak se moc nehlídám a jím i méně zdravý věci.. 😕 Takže za 3 měsíce to bude ještě horší.. 😅

tereziep
15. dub 2009

lucie777 já se taky vdávala těhotná. Koupila jsem si šaty jednoduchý - původně jsem chtěl korzet, ale pak jsem si koupila http://www.dianthe.cz/spolecenske-saty-svatebni...
jednoduché a hlavně se do nich úplně krásně schovalo bříško. Kupovala jsem si je cca 2 měsíce před svatbou.
No a přibrala jsem za první 4 měsíce cca 4 kg. Takže to šlo.

tereziep
15. dub 2009

Jsou to 18 šaty od shora. Nějak se mi tam ten obrázek nedostal.

lucie777
autor
16. dub 2009

Tak mně nakonec upraví ty moje šatičky na šněrování, takže tohle mám vyřešený.. 😀 jen v nich asi nevydržím celý den, jak sem původně chtěla, ale neva..

A jak jste jinak zvládaly svatbu s mimčem v bříšku? 🙂

aguaverde
16. dub 2009

😕 holky 😀 tož se asi přidám 😀 chtěli sme svatbu 13.11. ale mimi asi nesouhlasilo 😀 😀 tož přemýšlíme zda udělat svatbu dřív nebo až pak 😕

lucie777
autor
16. dub 2009

Agu, já osobně bych do toho praštila rozhodně dřív.. 😀

caira
16. dub 2009

lucie: tak to mas super, ze ti saticky upravi 🙂 Ja musim rict, ze svatba probihala ok, ale ja byla tak cca 14-15tt ty budes kolem 20tt, ze?

vydrzela jsem az do dvou do rana ( vstavala jsem pred sestou kvuli kadernici) - ale noc predtim clovek stejne moc nespi 😀

akorat obed jsem teda skoro nejedla, protoze jsem si dala par soust a najednou vylezlo bricho a ja se nemohla skoro ani pohnout..- a to jsem se tak tesila, ze si pochutnam 🙂))

Jinak z satu jsem se prevlikla myslim kolem 16hodiny a byla jsem rada, pak jsem mela normalne jeansy a bily top ( nechtelo se mi kupovat si nejake dalsi saticky kdyz to clovek pak stejne uz nikdy neuzije)

Agua: ja bych to asi taky udelala driv, muj bracha s manzelkou meli svatbu naplanovanou za dva mesice ( taky byla tehu) takze se vdavala taky kolem toho 4/5 mesice tehu. a naprosto v pohode. Ja si rikala jak se to da za tak kratkou dobu zvladnout naplanovat ale na to kolik meli lidi tak to meli fakt za 2 mesice v kupe - ja pripravovala nasi svatbu 9 mesicu 😀 a prislo mi kratka doba 😀

aguaverde
16. dub 2009

cair tak my už svatbu trochu připravovali takže v tom by asi problém nebyl 😀 jen aby mi nebylo na svatbě zle nebo tak něco 😕

aguaverde
16. dub 2009

a nebo do toho praštíme tajně a bude 😀

caira
16. dub 2009

agu: ja se taky bala, ze mi bude na svatbe zle.. trpela jsem strasnyma nevolnostma, dokonce uz mi hrozilo, ze pujdu do nemocnice na kapacku, ale nastesti mi doktor dal nejake dehydratacni fujtajbly co jsem musela 2x denne vypit - a hlavne udrzet v sobe a tak to slo...ale vpodstate jseem prvnich 3 mesice prolezela s hlavou v mise 🙂 jeste den pred svatbou jsem dost zvracela a pak najednou nic a ve svatebni den mi bylo senzacne, od te doby jsem ani jednou nemela nevolnosti 😀

tajne bych se nevdavala..hlavne kvuli rodicum a ostatni rodine..preci jen je to tak nejak sen rodicu videt dite se vdavat/zenit..tak bych je o to nechtela pripravit ( teda pokud samozdrejme mas s rodici dobry vztah, v pripade opacnem bych do toho taky klidne prastila jen ve ctyrech) 😀

lucie777
autor
18. dub 2009

Caira, jj, taky sem to spočítala na 20tt.. 😀 to už budu pěkně pupkatá! 😅 Ale blbě by mi být nemělo, já sem i teď docela v pohodě, když se najím, je mi dobře, ale nevejde se toho do mě tolik najednou, takže budu muset po kouskách.. Jen sem se děsně těšila na tatarák, co budeme mít na rautu a ten si nedám.. 😕 ale co bych pro miminko neudělala.. 😀
Já taky přemýšlím, jestli si koupit nějaký šatičky, ale asi se na to vykašlu, protože nevím, co mi v tu dobu zrovna bude a vyřeším to něčím pohodlným.. 🙂