Vánoce a malé mimi. Co kupujete?

terkezz
21. lis 2021

Ahoj, co kupujete svým drobečkům k vánocům?😀 Malej bude mít 5 měsíců na začátku prosince a vůbec nevím co koupit.. vím, že z toho ještě nemá rozum ale chci aby měl aspoň něco pod stromečkem..

kecupka66
21. lis 2021

@terkezz Já všem říkám, ať nakoupí malému pod stromeček leporela, protože je mi jasné, že nebudou mít moc velkou trvanlivost. Tak možná nějakou knížečku koupit? Nebo něco do pokojíku? Já koupila boxy na hračky a samolepky zvířátek na stěnu, ať má ten pokojík zajímavější..😊

makovice88
21. lis 2021

@terkezz Nas bude mit tou dobou mesic a pul 😁 Od tatinka dostane maly kopacak a ode me balik plen. 😂

zmrzlinka
21. lis 2021

@terkezz cokoliv od Fisher Price....využijete to až bude starší

cilkat
21. lis 2021

V pěti měsících věci, které vydávají zvuky (ať už po zmáčknutí tlačítka, nebo mechaanicky), případě velmi jednoduché vkladacky (třeba ty sady kelímků nebo něco podobného z montesory... Prostě velké kusy, co se dobře drží a nemusí precizně natáčet) - už se blíží čas, kdy dítě začnou ty hračky i zajímat 😉 .

biciklissie
21. lis 2021

Cokoliv, co využije do jednoho roku, když narozeniny bude mít až za dlouho. U nás dcera (v té dobe mela dva měsíce) dostala jídelní židličku (dalo by se třeba i lehátko), takové ty puzzle na zem, památeční figurku, atd. Syn (bude mít v té době tři měsíce) dostane kolotoč nad postýlku, obřího plysaka, kontrastní leporela, památeční figurku, autíčko, hracky na gume na autosedačku, hračku na kočárek, atd. Jinak se samozřejmě dají věci do pokojíčku, plyšáci, sterchatka, cokoliv od Fisher price, podlozka na zem, kousatka, kostky...

goovana
21. lis 2021

@terkezz my koupily malému bude mít 4 měsíce uklidňující vydru od Fisher price kousátka fisher price
Obleceni a dostane slůně fluffy

petralp
21. lis 2021

@terkezz můj syn bude mít na Vánoce taky 5 měsíců. Spíš dostane věci co využijeme později. Jídelní židlička, nočník, nádobí na příkrmy, leporelo, knížky s krteckem, piskaci knížka, zupanek apod...jo a taky pejska od fisher price.

areh
21. lis 2021

Synovi byly 4 m a dostal jídelní sadu, příbor a silikonový bryndák.

petulkadodo
21. lis 2021

@terkezz Měli jsme to loni stejně, dávali jsme pejskův stoleček. Za nás nejlepší investice. Hraje si s ním stále. Jen teď už ho má na nožičkách.

terkezz
autor
21. lis 2021

Holky děkuji👍🏻 Hodně z vás píše fisher price, tak se jdu mrknout😊 nejspíš i ta jídelní židlička bude

me_druhe_ja
22. lis 2021

@terkezz ještě super hračky má VTech. 🙂 Jinak souhlas s výše, koupit cokoliv na potom. 🙂 Nějaky hrkatka a kousatka určitě máte už, takže bych spíš koupila věci na později.

vercousek
22. lis 2021

Malý bude 7 měsíců a koupila jsem ji od fischer price takovy pianko s polštářkem,když bude na břichu a až bude sedět může mít samotný pianko.A ještě pěnový kostky.