Vánoce 🎄🎁. Tipy a inspirace?

rosetatto
30. lis 2021

Krásný večer 🙂 pojďme se vzájemně inspirovat dárky. Přijde mi, že každý rok je těžší a těžší cokoli vymyslet. Já mám pro tchýni lístky na koncert její oblíbené zpěvačky a její nejnovější CD, pro nejlepší kamarádku limitovanou sadu Yankee Candle, pro tchána oblíbené knížky a tím končím. Vůbec nemám představu co manželovi, děkuji, že se podělíte o nápady ❤️

sunnurse
30. lis 2021

@rosetatto manžel dostane tradiční ponožky, nářadí a dřevěnou skladacku sluneční soustavy z Manboxeo. Jinak prarodiče čokoládu, poukaz ke kadeřnici a tlakomer. Děti hlavně Lego a figurky Vampiriny, knížky a vybavení na lyže

michaela666
30. lis 2021

U nás se dávají dárky jen dětem. Dospělý si dají většinou drobnost domácí výroby - utopence, med, sušené bylinky, čaje,... Teď s manželem uvažujeme, že nakoupíme u kamarádů jejich zboží a uděláme radost dvakrát. Asi budou ponožky z ovčí vlny, sýry, svíčky a hrníčky z keramiky.
V současné situaci bych se snažila podpořit lokální prodejce jak zboží, tak služeb. Poukaz na masáže, kosmetiku, kadeřnici, do restaurace,...

martulka88
30. lis 2021

Muži jsem koupila jako hlavní dárek 1TB SSD disk do PC, ušila jsem mu několik oblečení (má odemne nejraději), bundu kterou si vybral nebo třeba zdravotní polštář a pak další drobnosti (Voxx ponožky, masážní erotický olej, dražší sprcháč a šampon, pyžamo ,..) U mě je problém, že v lednu má narozeniny a tak vyberu hodně dárků a něco schovám na narozeniny.. Rodičům dle toho, co mají rádi (můj taťka má v pátek narozeniny, takže u něj jsme museli vymyslet opět vícero dárků a ten dostane k narozkám např."dědečku vyprávěj" - dává dohromady rodokmen a je dost znalý historií rodiny). Jinak na Vánoce každému koupíme hlavní dárek a pak drobnosti... Můj taťka dostane encyklopedii tanků (miluje mašinky a vojenské prostředí). Moje maminka je milovnice porcelánových panenek. Druhá mamka je na puzzle. A největší oříšek je druhý taťka a ten dostane huňatou deku. Pak dostanou něco "z mé šicí dílny" a samozřejmě drobnosti.

rosetatto
autor
1. pro 2021

@sunnurse také mám pro manžela ponožky a trenky 😁 teď jsem objevila sadu na výrobu domácího piva, takže jsem objednala ☺️ U nás žádné malé děti nejsou, takže vymyslime všem 🙂

rosetatto
autor
1. pro 2021

@michaela666 nad poukazy jsem také premyslela, ale v dnešní době je to dost nejisté a nechci jen tak vyhodit peníze, když to nepůjde využít 🙂

rosetatto
autor
1. pro 2021

@martulka88 manžel má narozky v březnu, takže je to taky na prd vymyslet hned tak po sobě

zuzineckah
1. pro 2021

@rosetatto my jsme si pořídili zbraně, takže jsem manželovi koupila k ní svítilnu, sluchátka a kolimátor 😀

miada
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janiczka16
10. pro 2021

@rosetatto my dospěláci jsme se složili na pobyt na chatě,budeme opravdu s celou rodinou,takže každý má “nakázáno” koupit sám sobě nějakou drobnost pro radost🤪 a plníme přání jen dětem-Lego,autíčka,dokonce se u nás psalo Ježíškovi i o měkké dárky😊