Vánoční dárek pro děvče 8,5 roku. Máte tip?

filija
3. pro 2022

Co dáváte svým slečnám? Nějak mne letos nic nenapadá.. deskovka, která je oblíbená? Lego má jako adventní kalendář. děkuji.

jitkacv
3. pro 2022

@filija u nás jedou hlavně knížky, pokémony a kosmetika typu laky na nehty a líčidla.

similenka
3. pro 2022

@filija Myslim, že neteř sbírá LOL panenky .

nebetka
4. pro 2022

Chlupatý (plyšový) zápisník a desková hra Kvedlalové. Jinak bych řekla, že hodně záleží na dívčiných zájmech. Já kdybych mojí devítileté dala LOLku nebo lak na nehty, tak radost mít určitě nebude.

victress
4. pro 2022

@nebetka přesně tak👍 moje dcera bude mít na vánoce 11 let a vůbec netuším, co jí dát, ale přesně vím, co jí nedávat

autorce třeba knížka, něco k jejím koníčkům...

nebetka
4. pro 2022

@victress Ani neprojevila nějaké přání?
Moje Klárka miluje Harry Pottera a vlky, tak to mám jednoduché a dárky jsem vybrala rychle.

victress
4. pro 2022

@nebetka ano, projevila, chtěla by živého koně, psa, křečka apod. to odmítám, protože bych se o to stejně starala já, stejně jako o rybičky, andulku, šneky atd...👎 dostane luxusní pyžamo, kosmetiku, knížky a fertig...

kamino
4. pro 2022

A má nějakého oblíbeného youtubera, či influencera? Co jeho merch? Já neteřím kupuji sadu na výrobu pryskyřicových šperků.

nebetka
4. pro 2022

@kamino To zní skvěle. Nedala bys nám odkaz, odkud sadu máš?

kamino
4. pro 2022

@nebetka https://www.resinstudio.cz/startovaci-sady/ je to toto, ale kupuji na ALi, je to to samé, jen za půlku.

nebetka
4. pro 2022

@kamino Děkuji.

properjoey
4. pro 2022

Dcera je v tom věku a přála si kosmetický kufřík, Pokémony, diamant 🤣, koně, psa, křečka, morče, knížku, černý triko s lebkou, hru na kouzelníky a výrobu krystalů. Pak elektrický piano a buben 🤣

prejeta_zaba
4. pro 2022

Nějaké výtvarno, sport, hlavolamy, vybavení pokoje, něco k zájmů mi...? Jaké deskovky už máte a má je s ní kdo hrát? 🤔 Popravdě celý život jsem dostávala jen oblečení a knížku, protože "tebe stejně nic nebaví" a bylo mi to líto, neodbývejte ty starší děti, nezaslouží si to. 😉