Vejdu se v 7 měsíci těhotenství do takových šatů?

coreprincess
31. led 2014

Ahuj holky,
budu se v květnu vdávat. To budu akorát na začátku 7 měsíce. Ale jelikož jsem těhotná poprvé, tak vůbec ani orientačně nevím jak velké bříško budu mít. Myslíte, že se vejdu do takovýchto šatů? (i kdyby o velikost větších třebas) a nebo jsou absolutně pro bříško nevhodné? 😕 😵

klaire22
31. led 2014

tak to se obávám, že se do nich asi nevejdeš..........jsou dost úzké v pase a mohlo by to být dost nepohodlné, nehledě na to, zda by jsi si se do nich vůbec dostala.

mmiirrkkaa
31. led 2014

Těžko říct. Kamarádka měla až do porodu jen takový malý míček, já zas byla od 6.měsíce jako autobus... Ale nejlepší je podle mě takový ten střih kdy je pod prsama stuha a pak jsou volné, tam nic škrtit nebude.

antoinet
31. led 2014

Tohle tak do pátého, vlastní zkušenost. A doporučuju lehký materiál, je náročné mít šaty celý den.

jarcatko
31. led 2014

A ty se budeš vdávat v černých šatech? Tyhle konkrétní mi tedy připadají vyložené smutné, tím spíš na svatbu... Ale když se vyjádřím ke střihu, tak bych řekla, že to bude problém. Podle sebe můžu říct, že jsem v takové fázi těhotenství dávala přednost střihům, které byly přes bříško volné, takže u šatů bych zvolila něco střiženého hned pod prsama, aby to přes bříško pak už mohlo volně splývat. Šaty na obrázku jsou nejužší v bodě, kde už se dá předpokládat, že budeš potřebovat, aby naopak byly co nejširší. Pokud se v tom tedy nebudeš chtít mačkat. Sázela bych spíše na pohodlí pro miminko i pro sebe 😉
http://www.snubni-prsten.cz/magazin/nevesta/65-... tady jsou nějaké tipy, a ty malé ilustrační obrázky myslím napovídají, na jaký střih je dobré se zaměřit 🙂 Přeju hodně štěstí s výběrem a především pohodové těhotenství a zdravé miminko 🙂

blondynka400
31. led 2014

Jak už tu holky psaly, je otázka jaké budeš mít bříško. To má každá jinak a nikdo ti to dopředu neřekne.
Já měla u první hodně malé bříško, ale takovéto šaty bych si na sebe asi neoblékla i kdybych se do nich možná nějak dostala. Ale myslím si, že by to nevypadalo moc dobře a pohodlné to taky nebylo....
(jinak mně se tedy líbí víc ty krajní nahoře 🙂 )

rosny
31. led 2014

no, tak to zapomen, budes vypadat asi takhle 😀 28tt+3

andryskam
31. led 2014

Myslím, že takové šaty na 7. měsíc těhotenství jsou nevhodné. Ten korzet je v pase hodně úzký.
Je spousta krásných těhotenských i netěhotenských šatů, např.:
http://www.vasesaty.cz/fotky18476/fotos/_vyr_12...
http://www.vasesaty.cz/fotky18476/fotos/_vyr_26...
http://www.svatebnisaty.net/svatebni-saty/anabe...
Prostě něco v tomto stylu, volnější přes bříško a nějaký ozdobný pás nad ním 🙂

blannie
31. led 2014

Ahoj, ty černé šaty Ti určitě nebudou (pokud nebudeš mít extra mini bříško), jsou do pasu úzké, takže se ti posunou nad pupek 🙂 Chce to nějaké střihlé pod prsy. Já se vdávala v 5. měsíci, nakonec jsem si je nechala šít. Na poslední chvíli mi je museli přešívat, protože se mi během týdne břicho zvětšilo snad o 10 cm... ono to pak jde dost hopem.

uztotakbude
31. led 2014

Rosny, kamarádka je v 30 tt a má to břicho tak dvakrát takové co ty na té fotce. Takže může slečna vypadat ještě dvakrát tak a bude úplně v háji 🙂

ratatooy
31. led 2014

těžko říct muj 30tt vypadal takto -ale určitě stejne šaty jsou v pase asi pevne určitě teda ty černe na fotce takže ty by byly nepohodlne a ani by to nevypadalo ezky takže nejake přestřižené pod prsama nebo nejake cele volné,určitě se dělají pěkne šaty pro těhulky
https://www.modrykonik.cz/blog/ratatooy/album/p...

zuza01
31. led 2014

Jj, bude to chtít empírový střih, tohle je dost úzké, bříško nebude tak nízko... Já jdu týden před termínem (teda možná 😀 ) svědčit kamarádce, tak sama nevím, co budu dělat...

jituliiii
31. led 2014

Ono je to hrozne individualni - jedna mamina ma maly pupíček po cele tehu, jina od zacatku velke, z toho zase zezačátku nic mit nemusíš, muze to povyskočit az potom....🙂 Asi bych se neridila tim, kdo ma jake brisko tady🙂)

gepe
31. led 2014

Proc se spis nezeptas na www.beremese.cz ? Tam je urcite vic aktualne tehotnych vdavajicich se a resicich svatebni saty atd 🙂

monasek84
31. led 2014

Ja se vdavala taky na zacatku 7. mesice a to jsem jeste nemela ani moc velkej pupek a vypadalo to takto 😅 a musim rict, ze takovy satu super, volny, nikde to netahne atd 😉 ty co jsi vybrala myslim uz budou v te dobe pravdepodobne nerealny 😒

camelinka
31. led 2014

Já v šestým 😀

bonavoxa
1. únor 2014

řekla bych, že ne. I když se do nich napresuješ, nebudeš se cítit pohodlně. A na svatbě to udělá hodně. Pro ilustraci vkládám fotku moji na konci 6. měsíce a kamarádky na začátku 6. měsíce. A to jsem myslím měla bříško celkem malé, v zimní bundě na mě těhotenství nebylo vůbec poznat až do porodu.

laurital
1. únor 2014

bonavoxa-nádherná ženská jsi byla 🙂
Jinak za sebe, já jsem přibrala u obou olek cca deset kg, ale bříško tam bylo, pravda hl. u první, minimální.Osobně bych volila spíše empírový střih, přepásaný pod prsy.Působí to tak nějak něžně a čistě.. 😉

libuse12345678910
15. dub 2014

tosemi libi 🙂