Finanční rozpočet. Kolik vám zbývá na měsíc?

5. kvě 2023

Krásný den maminky,
je by mě zajímalo,kolik vám zbývá měsíčně peněz po zaplacení výdajů na měsíc korunek?Mě cca 8t, to mám na jídlo a musím z toho ušetřit ta 2t ještě...
Jsem samoživitelka

zelenaesmolda
5. kvě 2023

A proc te to zajima?Stejne je ti to k nicemu protze nemuzes srovnavat treba najem v Praze a v Ostrave.A na vetu "jsem samozivitelka" zacinam byt alergicka i kdyz ji sama jsem.
Vetsinou to v prekladu znamena-neposlete mi nejake penize?

zrzinda
5. kvě 2023

Někdo za jídlo utratí 10 tisíc, někdo 20. Podle mě je zbytečný pídit se po tom, jak to kdo má. My to máme tak, že jsme spokojení a šťastní, nic víc není třeba.

bara88
5. kvě 2023

Přesně tak ,takové dotazy moc nechápu. Bude ti lépe když někdo napíše tě má ještě méně? Nebo budeš se cítit ještě hůř když někdo napíše že má dvakrát tolik a vyzije tak tak?

gdpr
5. kvě 2023

Ziadne ako takto mame celu vyplatu rozdelenu bezne vydavky - nakupy, kazdomesacne vydavky - mobily, Internet, energie, skolka atd, auto, necakane vydavky, dovolenka a sporenie, sporenie pre deti zvlast a ked sa nieco zvysi ide to na konci automaticky do nasho sporenia a niekedy sa nieco zvysi z beznych vydavkov a na auto inokedy nie. A tiez velmi nemam rada vetu som samozivitelka v tomto kontexte moze byt samozivitelka, ktora zaraba minimlanu mzdu a aj taka ktora zaraba tolko ako priemerna domacnost s 2 platmi.

betelgeuzz
5. kvě 2023

Další anonymní dotaz, který pátrá, kdo má kolik peněz, kolik utrácí apod.

j.a.n.i
5. kvě 2023

No, ja tedy nevim, ale ja jidlo pocitam do výdajů 🤨

lv
5. kvě 2023

Vydaje beru i za jídlo.. A zustane mi, neco. Celkem si odkladame, kdyz neco potrebujeme, at nemame problem.. Jídlo nas stoji hodne, celkem za nej utratíme, vim, ze usetrit by se na nem asi dalo, kdybych lip planovala..

irmamala
5. kvě 2023

Po zaplaceni slozenek mi zbyde asi 28 tis a nemuzu vyjit. Jak to delam, netusim.

dura175
5. kvě 2023

Informace, kolik mě zbyde peněz po zaplacení fixních nákladů není vůbec směroplatná. Důležitější je spíše struktura výdajů, kterou má každá rodina jinou, ve vztahu k příjmům.
Víš přesně na korunky, za co peníze vydáváš? Dá se něco s těmi výdaji udělat ve smyslu optimalizace? Můžeš navýšit přiljem? To jsou otázky, které by sis měla klást sobě případně zde na fóru.

martiina_k
5. kvě 2023

taky záleží jak staré máš děti, kolik jich je, zda chodí do nějakých kroužků, zda mají nějaké zdravotní omezení (a vyšší výdaje).... těch faktorů, co to ovlivňují je mraky. A znám samoživitelku, co má dvě děti (každé s jiným), nikdy nepracovala a nikdy pracovat nejspíš nebude, protože z alimentů vyžije víc než královsky. Ono je samoživitelka a samoživitelka... a info kolik druhým zbývá ti opravdu k ničemu nebude. Nebo co ti řekne, že někdo se nevejde do dvaceti tisíc měsíčně a někdo musí žít s pěti?

tereza0111
5. kvě 2023

ja myslim, ze jestli jidlo pro tebe neni vydaj tak jsi uplne v pohode

hani_na
5. kvě 2023

Tak třeba minulý měsíc jsem během dvou dnů platila oběma synům plavání, sedačku na kolo, staršímu brýle a mladšímu očkování a z rodičáku nezbylo vůbec nic😅

nat
5. kvě 2023

a to je dotaz pro vsechny nebo jen pro matky samozivitelky?Pokud pokladate dotaz mate ho upresnit .... A kdyz uz bych chtela vedet financni stranku ostatnich tak proc anonym?To nepusobi moc duveryhodne :-/

dandaa
5. kvě 2023

Zbyde mi dost, ale mám velmi slušný příjem. Neporovnávej,každý žije jinak . Pokud dokážeš odkládat 2tis,tak je to dobré.

20190418
5. kvě 2023

Po zaplacení fixu (bydlení, pojištění, školné) mi zbyde přes 50k... jsem samoživitelka. Nepatrej po tom, kolik komu zbyde, ale jak to udělat, aby tobě zbylo víc.

janule0123
5. kvě 2023

Takový dotaz mimo… co má říct ? Třeba moji bezdětné kamarádce zbyde 40 tisíc … bydlení, auto, dovoleny .. platí přítel .: a na konci měsíce ji stejně chybí peníze a obvolava, ze potřebuje do výplaty pujcit 🙄

oliver11
7. kvě 2023

@janule0123 😳🤦

22hanah
7. kvě 2023

Nepíšete, jestli jste samoživitelka s jedním dítětem nebo dvěma nebo více, to pak ani nejde rozkličovat, jak moc blbě na tom jste.

marea2000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz