Investice do soukromé školky, ano nebo ne?

placka85
23. říj 2013

Ahojte, zajímal by mě váš názor na soukromé školky. Přijde mi, že to za ty peníze stojí, ale přeci jen to je dost velké zatížení na rozpočet. Ráda bych tedy získala vaše názory, jestli ano nebo ne.

mamkamarketa
23. říj 2013

Ona je soukroma skolka a soukroma skolka. Neco je jen predrazene hlidani.
Zalezi co od skolky ocekavas. Ja mam syna v soukrome skolce a nemenila bych.
Ale popravde mi trvalo hodne dlouho nez jsem nasla tu nej 🙂
Taky urcite cist reference.

malovani
23. říj 2013

Záleží na konkrétní školce, zkušenosti mám s jednou, je to anglická školka, komunikace probíhá v AJ, každý den dopoledne mají program - koně, tenis, výtvarka, plavání... rozhodně se dětem věnují, samozřejmostí je logopedie, příprava na školu, školka je od dvou let, otevřená 7.30 - 18.00 hod., celoročně. Není to ale pravidlo, je třeba dát na reference.

hasky24
23. říj 2013

Já hledala skoro rok než jsem našla tu pravou . Naše školka od září otevřela i soukromou základní školu takže pro nás poté jasná volba . Nejdůležitější je kdo se o dítě bude starat . Vzdělání , praxe . U nás je minimálně 5 let vedení ve vlastních školkách v zahraničí . Některé takzvané soukromé školky stojí třeba 10 .000,- ale je to jen koutek na hraní kde odložíte dítě , na to pozor . Se školkou to nemá vůbec nic společného . 🙂 🙂 🙂 🙂

misha83
25. říj 2013

@mamkamarketa
@hasky24 nemuzete mi prosim poslat o jake skolky se ve vasem pripade jedna? Klidne do IP. Dekuji.