Jak se naučit šetřit? Jak to děláte?

mila3
1. únor 2011

ahoj holky máte nějaké osvědčené triky či typy jak ušetřit?Už jsem slyšela o obálkové metodě ale přesto furt nechápu jak to udělat když jedu na nákup do super-hyper.Můžu kupovat levné věci,můžu mít seznam přesto tam vždy nechám spoustu penez a tudíž se metoda obálek nedá dodržet..Jak to děláte vy? 🙂

ofelieee
10. únor 2013

@benjik my ho máme léta a dost jsme ho používali, fakt 2x týdně, bylo potřeba vychytat nejlepší kombinaci jogurtu a mlíka, ale byly luxusní a měli jsme je rádi. Teď ale docela měníme stravovací návyky a jogurty už skoro nejíme... jináč ale doporučuju !

benjik
10. únor 2013

@ofelieee to ráda slyším.A jaký jogurt byl nejlepší na ten základ?

kajalka
10. únor 2013

@benjik Jogurtovač netřeba, občas dělám jogurt z hollandie, že svařím mlíko z automatu, počkám, až vychladne, že v něm udržím prst, zamíchám hollandii a dám do peřin. Popř. přes noc do deky, aby do toho muž nekop. A jogurt je z toho krásnej.

benjik
10. únor 2013

@kajalka jenže já tu nemám stabilní teplotu,takže chci jogurtovač.Vím,že to jde i bez něj.

mataharyy
10. únor 2013

@benjik Já dělám doma jogurty, mám i jogurtovač, ale protože dělám v hojném množství, tak je jogurtovač málo. Takže dělám v jogurtovači a ještě dám směs do skleniček, do pekáče, trochu teplé vody a buď do trouby ve které udržuji teplo, nebo pekáč zabalím do deky a je to, minule se mi návštěva smála jak jogurtuji 😀

benjik
10. únor 2013

@mataharyy já bych to chtěla dělat přes noc,aby byl po ránu čerstvý jogurt.Hlavně to potřebuju mít schované před naší zvěří.

mataharyy
10. únor 2013

@benjik Tak jsem to dělala (a dělám) já. Dej tu směs do skleniček, do pekáče/plechu, do toho dej trochu teplé vody, vyhřej troubu na cca 50 stupňů, vrzni to tam, vypni troubu a nech do rána, mě se nikdy nestalo že by byl vysloveně tekutý, naopak, většinou mám hustý. Dělám ze dvou litrů mléka, a jednoho velkého a jednoho malého jogurtu (ty ve skleničkách) a naposledy jsem měla 7 skleniček v jogurtovači a 8 v troubě, ráno byl čerstvý jogurt 😉

benjik
10. únor 2013

@mataharyy to půjde až se přestane topit,máme krbovky a troubu v jedné místnosti(předěláváme chalupu na barák),takže je troba z půlku horká,z půlky studená,když není zapnutá,.Když ji zapnu,dělá se mi to na jedné straně rychleji.

mataharyy
10. únor 2013

@benjik Tak můžeš zabalit do deky a postavit někam do rohu linky, taky to plní účel 😉

benjik
10. únor 2013

@mataharyy přijed nejdřív k nám,v kuchyni se být nedá,když se topí.A v jiné místnosti riskuju nálet koček a psa.Navíc pokud v noci chcípnou kamna,tak je tu zima jak na Sibiři.
Zas jogurtovač není drahá záležitost,proto se ptám na rady a tipy.

mataharyy
10. únor 2013

@benjik ááá to poznám, taky jsme měli takovou kuchyň, jen tedy kočky ani psa jsme neměli, jináč chápu 😀 V kuchyni sto stupňů a ráno bratru sedmnáct (přes zimu) 😎 Jo tak ten jogurtovač stojí pár korun, jen pro nás je malej, jako doplněk bezva, ale jak říkám dělám jich hodně, tak ještě improvizuji 🙂

benjik
10. únor 2013

@mataharyy mám vyhlédnutý,že udělá 6 sklenic a 170ml.Pojede holt denně.Už aby bylo léto,to ho budu moct dělat taky v peřině.

benjik
10. únor 2013

@mataharyy
@kajalka ksakru ženy! Jste mě tak nahlodaly,že ho udělám zítra přes den 😀 .Nebude na snídani,ale na večerní sváču. 😀

ofelieee
11. únor 2013

@benjik 🙂 jogurtová diskuze. Já ho ale myslim nemívala "ráno čerstvej", protože čerstvej byl teplej a mě víc chutnal zchlazenej. Myslim? Jestli si dobře pamatuju. Z jogurtů jednoznačně vyhrál Choceňskej nebo i jiný 10% smetanový, mlíko čím lepší tím lepší, no 🙂

benjik
11. únor 2013

@ofelieee mě děti snídají až po půl hodině,co vstanou,tak ho mezitím dám zchladnout do lednice

ofelieee
12. únor 2013

@benjik ajo tak to je supr. Můj Kuba vstává s výkřikem "jídlo!" a jen co ho osvobodím ze sakypaku mete do kuchyně... 🙂 (ale ne že já bych byla jiná, jen potišejc 😅 )

benjik
12. únor 2013

@ofelieee nídá ještě v posteli - ještě kojím.Nelča vstává dýl než já,tak to je v klidu

benjik
16. únor 2013

@ofelieee
@mataharyy už chápu,že je jogurtovač zbytečný,páč nestihnu pokrýt spotřebu.Dnes ráno jsem dělala prvně jogurt dle vašich rad a je boží 😵 😵 😵 Večer dělám zas.

petrasal
2. bře 2013

naučila jsem se hospodařit a ted když začeneme stavět domeček, vím že to zvládneme...jinak já mám Roričák 3800kč a ktomu mi manžel dává 6000kč...platím naše 2 dcerky ( školka, a vše co je potřeba ), sebe ( telefon, léky a podobně), jídlo a auto ( používám nejvíc já)....někdy mě to štve, prototže manžel nepřidá když dodjou, ale zase na druhou stranu opravdu hodně dře, aby ty penízky vidělal....penízky vždy rozobálkuju na celý měsíc, abych vyšla...500kč dávám na maso - bereme vždy celé prasátko, 200kč dávám na povinné ručení - platí se jednou za rok, 5500kč dávám na jídlo - snažím se aby se do to vešly i obědy ve školce, 1000kč tankuju, 500kč nechám na paušál...zbyde asi 2000kč na ostatní věci - dárky, oblečení, léky a podobně...je to bída, ale jde to a občas se i ušetří...když chci něco dražšího dětem, nebo i třeba sobě, skládáme se celá rodina třeba k narozeninám...manžel platí nájem, pojistky, spoření, druhé auto, stavbu a mě dává těch 6000kč...snad jsme trochu pomohla....

bady3
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
binki
15. kvě 2013

Napsala jsem o tom zde: http://prima-receptar.cz/vycistete-si-byt-vycis...
Hlavně si nenechávám moc věcí...

jarkakr
16. kvě 2013

Jsme dva dospělí a máme na jídlo stravenky ve výši 1000 - 1260 měsíčně. To je všechno.

Ušetřím nejvíc tím, že udělám jídelníček a jdeme nakoupit jednou za dva týdny. Vepřové kupuju v půlce a dělím se o něj s ostatními, kg masa vyjde na cca 56 Kč. Ovoce a zeleninu si mrazím a hodně zavářím, když je sezóna. Na balkoně mám záhonek se salátem, ředkvičkama, rajčatem a paprikou, abych to nemusela tolik kupovat.

Ale nejdůležitější je nepohrdnou chlebem se sádlem nebo máslem a pažitkou ;).

Nejde to takhle dělat věčně, bojujeme s financemi rok a půl a už mi to leze na mozek. Občas se musí zajít někam na oběd nebo si koupit něco extra dobrýho, ale vydržet se to dá 🙂.

Upozorňuji, že celou diskuzi jsem nečetla, tak se kdyžtak omlouvám za opakování!

jarkakr
16. kvě 2013

@petrasal Úžasný! Tleskám a držím palečky, ať to jde takhle i dál.

regi777
2. čer 2013

Ahoj,
používám kupi.cz
Šetřím, sbírám body a za odměnu dostanu poukázky do obchodů.
Vyzkoušej to taky! Tady je odkaz: www.kupi.cz

klara.t
2. čer 2013

Kupi je děs, zahlcovalo mi to email. tak jsem se odhlásila. ZA každého kdo půjde přes tvůj odkaz máš nějaké body ne?

letadlo13
13. čer 2013

Ahoj, zatím bydlím v podnájmu a není tam místo v lednici. Mám doma prostě koření, olej a takové věci denní potřeby a každý den za jednu stravenku (cca 100Kč) koupím jídlo na teplou večeři (vařím 😀 už v supermarketu) a něco na snídani (nebo svačinu, jako pečivo, sýr, jabka). A když pobíhám městem, koupím třeba v sámošce něco jen tak do ruky (ale ne fastfood, ač se to nezdá, je drahý, nekupuju ani polotovary na vaření). Oba jsme v práci skoro do šesti, ale já dost pobíhám. Je to asi tak, že co do druhého dne nesním, nekupuju. Když mi chybí do stravenky nějaké drobné, vezmu navíc balík rýže nebo nudlí, to se nekazí.

Ale s malým dítětem provozovat tohle, by byl asi pokus o sebevraždu 😀

jarkakr
31. črc 2013

Já tenhle měsíc šílím. Celý měsíc si píšu jídelníček a projedli jsme dva 2 000,--, z toho jen 600,-- jídlo do zásob jako mouka, potřeby na zavařování atd. 500 za benzín, 1200 za dvoje boty...

Těhotenství je finančně o dost náročnějších, než jsem myslela v tom, že si nedovolím koupit jen tak nějaký jogurt nebo salám.

indy2
31. črc 2013

@jarkakr Jídlo pro dva za 2000,-/měsíčně? Tleskám.. tohle bych se potřebovala naučit.. za jídlo utrácím hrozně moc ☹
Jinak přeji pohodové těhotenství 😉

sarkad2856
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
slunickoally
8. lis 2014

@nerreidda Ahoj, obálková metoda se dá praktivovat i bez obálek. Napsala jsem o tom na svým webu/blogu, tak ti to sem dávám jako inspiraci:
V dnešní době to bez přemýšlení nad svými finančními možnostmi snad ani nejde. Vždycky se mi líbila metoda obálek, kdy si dáte na stranu částky určené na jídlo, drogerii, zábavu, restaurace apod. a postupně se peníze utrácely. Já ale platím hlavně platební kartou a vybírat z účtu a dávat peníze do obálek mi přišlo nepraktické. Ale přišla jsem na jednoduché řešení.

Minulý měsíc jsem si psala úplně všechny výdaje naší rodiny. Zjistila jsem zajímavá čísla. Samozřejmě, že jsem i před tím věděla, za co utrácíme, ale přesné částky jsem nevěděla. Třeba za jídlo utratíme kolem 8 tisíc za měsíc. Děti už jsou velké a je třeba s nimi počítat jako s dospělými. Co se jídla týká.

V sešitě, kam jsem si psala celý měsíc každý výdaj peněz, jsem udělala na každou stránku jeden druh výdaje. Tak mám stránky nadepsané potraviny, auto (benzíny, opravy,...), drogerie, restaurace, dárky (rodině k narozeninám), zábava (vstupy do kina, divadla,...), poplatky, oblečení. Ke každému listu jsem si napsala částku, kterou za to ten měsíc můžeme utratit. No a teď každý nákup odečítám. Vidím tam přesně, kolik mi ještě v dané obálce/neobálce zůstává. Peníze mám stále na účtě a stále platím kartou, takto vytvořené v podstatě fiktivní obálky jsou řešením.

Je to skvělé pro přehled domácích financí. A protože mám ráda ve všem pořádek, tak mě to moc baví. Můžeme si kupovat to, na co máme peníze, ale budeme mít o tom přehled. Navíc tím naučím své děti přemýšlet o tom, na co své peníze použít.