Jak zvládáte napjatý rozpočet s mimčem?

esssi
27. bře 2009

Prváě se snažím vymyslet, jestli se dá vyjít se 7.000 Kč na měsíc na jídlo, drogérku, oblečení, drobnosti ....jak zvládáte napjatý rozpočet?

holly1
27. bře 2009

téda, to se fakt dá?

esssi
autor
27. bře 2009

Holly no doufám 😀

moniska24
27. bře 2009

Ahojky,my právě vyběháváme hypotéku.Po odečtení všeho nám zbyde taky kolem sedmy,ale myslím si když si to člověk pořádně rozvrhne tak nebude problém.

j.a.n.u.s.
27. bře 2009

Dulezite je si seradit priority....
...osobni zkusenost....jde vyjit i s mene penezi 😉

amina
27. bře 2009

Když je to nutnost, určo to jde. Ale člověk pak moc radosti ze života nemá.
Na jídlo a drogérku to asi vyjde, ale už se nedostává na ty hadříky, drobnosti a třeba i vstupy do mateřských center a jinou zábavu pro dítka.
Co zkusit nějaký přivýdělek, brigádu? S tím je to hned veselejší. Ale je pravda, že v dnešní době to dá hledání...

johanda
27. bře 2009

esii, před 7 lety jsme si museli vystačit cca se 4 tisícovkami. Na jídlo to vyšlo, nutná drogerka se taky zvládala, ovšem hadry jsme si nekupovali téměř vůbec. S miminem člověk nemá velké výdaje, teď bychom to asi nedali 😅 Taky záleží na tom, jak dlouho budete takhle drasticky šetřit. Věděla jsem, že až manžel začne pořádně vydělávat (když se malá narodila, zbývalo mu půl roku civilky), bude mnohem líp. Dlouhodobé drsné uskromňování bez vidiny konce by mě asi deptalo

esssi
autor
27. bře 2009

moni my jsme na tom stejně, taky vyběháváme..už by to mělo být brzo hotové...

amin plánuju doučování...

esssi
autor
27. bře 2009

krásnej vtip: Sedí kočka naproti zebře a říká: "Cos proved, koňu?"

dnada
28. bře 2009

tak teda takovej luxus jako je 7tis měsíčně to teda nemám ani náhodou 😀 😀 😀 a žijeme! Jo a přivýdělek sháním už pěkně dlouho,jenže já potřebuju jen práci na doma,protože sem s malým sama a mimichodem hypošku platím taky ale už 5let 😉 vyjít se dá i s málem,když je nutnost(ale já nemít našetřeno,tak už se asi chodím pást 😀 ) no nějak to přežijem a stejně za rok a kousek půjdu do práce,to mi úspory budou zatím stačit 😎 a pak budu šetřin nanovo 😀