Jsem nebo nejsem těhotná?

zuzkarej
5. dub 2017

Dobrý den holky, chtěla jsem se zeptat, 3 x mi vyšel těhotenský test pozitivně. Může se stát že nejsem těhotná? Mám trochu citlivé bradavky a občasné jemné pálení spodku. K doktorce jdu až 24.4 a ráda bych do té doby věděla jak na tom jsem. Děkuji za každou odpověď. Pěkný den ;)

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
majajaa
5. dub 2017

Tehotenske testy se daji pokladat za velice spolehlive. Pokud ti vysli 3 za sebou,myslim,ze je to jasny zacatek tehotenstvi. Samozrejme vse musi potvrdit lekar.

jitulka89
5. dub 2017

ach jo ženský, když nepoznáte podle pozitivních TT že jste těhotný jak chcete zvládnout výchovu? nic ve zlém, ale někdy se stačí zamyslet a není pak potřeba zakládat diskuzi...

hvezdicka64
5. dub 2017

Myslím si, že na 90% budeš určitě maminkou 🙂

jaku1
5. dub 2017

Myslím, že jsi těhotná 🙂 A doktorka by tě nevzala na kontrolu dřív, aby to potvrdila? Mě vzala do týdne po tom, co jsem si test dělala, aby byla jistota 🙂

zuzkarej
autor
5. dub 2017

Já si taky myslím že jsem těhotná, ale manžel tomu nevěří myslí si že je to chyba a než nám to dr. potvrdí tak tomu nevěří. Akorát mám trochu strach neb mám rýmu a trochu mě bolí v krku

masajka87
5. dub 2017

@zuzkarej rýma a bolest v krku nevadí.. chlapi to tak mají že testům nevěří. Můj nevěřil ani na potřetí dokud neviděl utz. Těhotná určitě jsi...

zuzkarej
autor
5. dub 2017

Doktorka mě dříve nevezme prý má plno... Takže musime počkat. A jsem ráda že nejsem sama komu chlap nevěří

magdalenadu
6. dub 2017

Ahoj holky, moc moc prosim, vidite neco? Dekuji😊

zuzkarej
autor
6. dub 2017

Zkuste udělat test později mohla by být výraznější

absintka19
6. dub 2017

@magdalenadu rozhodne by měla být ta čárka rovnoběžně 🙂 ranní moc ti řekne vice

absintka19
6. dub 2017

@zuzkarej jen aby to pěkně pokračovalo 🙂 držíme palce. Teda mého manžela by ani nenapadlo pochybovat....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru