Kolik si myslíte, že má dnes vydělat chlap?

martim
25. led 2009

hezký den!
Zajímá mě váš názor na to,jakou si myslíte,že je potřeba aby chlap přinesl domů v dnešní době vyplatu?Nechci tady rozpoutat hádky,ani nechci vědět kolik vaši manželé domů nosí.Chtěla bych vědět kolik myslíte,že je ideál aby třeba 3člená,nebo 4člená rodina vyšla,popř.ještě něco našetřila třeba na dovču.Samozřejmě chápu,že každý máme jiné nároky a život.standart.Doufám,že se tahle diskuze obejde bez výměny názorů.Díky za odpovědi.

kubaka
27. říj 2009

tak to já vlastně ani nejsem kariérista - hlavně mě ale nebaví už na nikoho vydělávat, zjistila jsem, že se mi líbí být valstní paní a spíš někoho zaměstnat. A baví mě vydělávat prachy. To ohromně zvedá sebevědomí - hlavně na MD, kdy má ženská blbý pocit si vůbec něco koupit. Částečně i proto jsem s tím začala. 😅 Ale od malého bych neodešla někam na 8 hodin a ne dřív jak ve 3 letech. Ovšem už jen fakt, že dělám doma mou pozornost taky dost zaměstná, ale jsme spolu.
Ženský co vedou rodinné firmy obdivuju 😵

andrealiskova
27. říj 2009

jj, mě štvalo, že se jmenuju stejně jako Dana Morávková v RP, teď už se naštěstí zase přejmenovala na Rubešovou 🙂

andrealiskova
27. říj 2009

😉 A my se víceméně na tom postu střídáme s bráchou, protože je blbý dělat vlastnímu bráchovi šéfku

nunacek
27. říj 2009

Čím víc člověk má, tím víc potřebuje a chce 😉 Já kdysi pracovala při vysoké za životní minimum, nestačilo mi to, ale vyšla jsem, musela jsem zkrátka vyjít, teď vydělávám víc než manžel a nestačí nám to 😀 🙄 Ale jinou práci dělat nechci, přidání ve státním sektoru nehrozí a druhá práce pro mě nepřichází v úvahu, nevim, kde bych na to brala energii 😖 a manžel zatim lépe placenou práci nenašel a výrazně přidáno taky nedostal, takže prostě nám musí stačit to, co máme... 😉

kubaka
27. říj 2009

andreo - já fakt myslela, že je to tvůj vtipný nick??? 😕 To je tvoje jméno? 😅 No to teda sedí

zdenka26
28. říj 2009

taky jsem myslela že je to vtip ten nick 😀 tak to je super 🙂

libulubo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz