Manžel neuživí rodinu...

10. bře 2022

Ahoj holky. Předem se omlouvám za anonym...stydím se... Mám takový malý/velký problém. S manželem jsme spolu dva roky, z toho rok manželé, jsem těhotná, v létě se nám má narodit miminko. Teď k věci... Před svatbou jsem věděla, že manžel má nějaké dluhy...nikdy o tom ale příliš mluvit ani nijak jinak diskutovat nechtěl ( i přes mé opětovné naléhání)...vzali jsme se a dva týdny po svatbě jsem z něj dostala alespoň částku, kterou dluží... Takže mi bylo jasný, že holt to nebude žádná hitparáda ale přežijeme...nakonec se rozhodl pro insolvenci. Jelikož jsem těhotná a na neschopence, beru něco málo přes 4 tisíce... Manželovi po stržení zůstává 14 až 16 tisíc... S tím co je měsíčně potřeba zaplatit si moc neškrtáme, máme nějakých 150-170 Kč na den. Není to málo ale ani moc... Do té doby, dokud chodila jeho výplata na můj účet to bylo v rámci možností v pohodě. Věděla jsem co je potřeba zaplatit, kolik nám zbyde... nakonec po velké hádce v lednu jsem mu řekla, ať si tedy nechává posílat peníze k sobě, když nemá přehled a se*e se kvůli tomu...problém je v tom, že on prostě neudrží korunu a je schopný výplatu rozházet za pár dní za hovadiny...popravdě nevím, co si počít. Poslední dny přemýšlím i nad tím, jestli bych
se sama bez něho neměla líp... Dokonce ani nevím, jak popsat pocity k němu...navíc se mnou cloumaji hormony, to mi upřímně taky moc nepřidává...někdo nějaký nápad, jak z toho ven??? Omlouvám se za výlev ale nemám si o tom s kým pořádně popovídat...

satsuma
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verca_20
26. dub 2022

Myslím, že pokud máte s malým kde bydlet, zvládneš to. Takový vztah fakt nemá cenu, i s ohledem na dítě, protože by jen trpělo vašimi spory a hádkami. Otázkou je, jak se k rozvodu postaví on s výhledem na život dlužníka platícího alimenty..