Může si dát přítel syna do daní, když není jeho otec?

veluntajouklova
25. led 2017

Ahojky holky, třeba některá také řešila tak budete umět poradit. Žiji se synem z prvního manželství a s přítelem. Nejsme svoji a syn není jeho, jak už jsem psala nahoře, syn je z 1.manzelstvi. Žijeme ve společné domácnosti, máme společné trvale bydliště. Má nárok si ho přítel dát do daní? Já nemám jak, protože jsem za minulý rok neměla žádný výdělek.

salenas
28. led 2017

@messias já nepsala nic o cizím chlapovi,pouze jsem reagovala na tvé psaní
:mam s pritelem trimesicni holcicku a z dani si ji odepisuje, tak nevim proc by to mel byt jen manzel.. kazdy mesic mu ji odepisuje ucetni (to mj rikal vcera, ze to nedela rocne ale mesicne) .. ale je to jeho dite, no..
Nic víc,nic mín.

zuzineckah
28. led 2017

@messias jestli si to pochopila, pak nerozumím tvé odpovědi už vůbec 😉
Na to, co si psala se totiž tazatelka neptala.

zuzineckah
28. led 2017

@veluntajouklova a jak se dovědí, že máš dítě s diabetem?? Jak se vůbec dovědí, že máš dítě?? Jestli s tím jdeš sama na buben, pak děláš chybu. A jestli ti takovou otázku někdo položí na pohovoru, tak jedná v rozporu s legislativou. Je to diskriminační otázka, která má být stejné tabu jako třeba "jakého jste náboženského vyznání?"

messias
28. led 2017

@salenas
@zuzineckah
Reagovala jsem na komentare nade mnou, kde psali, ze z dani si dite muze odepsat pouze manzel..
Uz to prestante rozebirat, akorat resite s prominutim ,,ho*na" 😀 diky 🙂
Proste jsme si jen nerozumneli..

zuzineckah
28. led 2017

@messias tim byl myšlen její ex manžel,jako otec dítěte 👍 on by ji ten tvůj komentář mohl zmást,tak proto jsem na to zareagovala. Nemusíš se hnex

zuzineckah
28. led 2017

@messias čepejřit a cpát tady exkrementy 😉👍 ( se to brzy odeslalo🙃)