Pojištění pracovní neschopnosti u Allianz pojišťovny. Máte zkušenost?

sweetlion
9. srp 2019

Zdravím všechny, vím, že už tu to bylo, ale moc by mi pomohlo, kdyby se se mnou spojily dámy, které využily v minulosti pojistku pracovní neschopnosti (v případě rizikového těhotenství) u Allianz pojišťovny. Chtěla bych s nimi něco prokonzultovat. Velmi děkuji všem. Eva Grenová

radu98
9. srp 2019

Ahoj, co přesně tě zajímá?

krista25
9. srp 2019

Ahoj co potřebuješ vědět?

sweetlion
autor
9. srp 2019

Hledám dámy, kterým pojišťovna plnila (v minulosti) pojištění pracovní neschopnosti, na základě rizikového těhotenství. Chtěla jsem vědět, na základě čeho a jaké diagnozy plnění probíhalo, a protože vím, že jsou to citlivé údaje (a GDPR je všude kolem nás), nevím, jestli je vhodné řešit to takto online. Moc se v tom nevyznám. Je možné spojit se přes soukromou zprávu?

krista25
9. srp 2019

@sweetlion psala jsem ti zprávu

radu98
10. srp 2019

@sweetlion pokud máš pojištění pracovní neschopnosti, tak je jedno proč jsi na neschopence. Takže musí plnit tak jako tak.

mimi1004
10. srp 2019

@radu98 To není pravda. Jsou výluky (nemoci), na které se pojištění nevztahuje. Autorka by si měla důkladně prostudovat smlouvu. Rizikové těhotenství u většiny pojišťoven ve výluce je.

mimi1004
10. srp 2019
zuzita15
10. srp 2019

Je to tak, za rizikovy tehotenstvi sice platit bude, ale urcite ne pro pripad, kdy si zena necha napsat neschopenku jen tak, pak ma pojistovna pravo na vysetreni u revizniho lekare, ktery neobjektivni duvod snadno vyvrati....

sweetlion
autor
10. srp 2019

@mimi1004 v mých pojistných podmínkách rizikové těhotenství ve výlukách není ☹

tera193
31. bře 2023

@sweetlion jak to dopadlo prosím?