SOUTĚŽ O FOTORÁMEČKY: Vaříte s radostí?

jana_rajec
Moderátor
19. led 2018

Co dnes vaříte? A taky vám občas dochází fantazie? Já zastávám vydatné obědy, večeři pak tvoří nějaká zdravá rychlovka. Ale někdy mi připadá, že točím dokola v podstatě jen několik málo oblíbených jídel...

Co máte na jídelníčku dneska vy? Pošlete fotku a inspirujte mne. Věřím, že společně dáme do kupy pestrou paletu výborných chodů. 😉

A kromě vzájemných tipů odměním jednu z vás dvěma originálními fotorámečky! SOUTĚŽ UKONČENA. DVA ORIGINÁLNÍ FOTORÁMEČKY ZÍSKÁVÁ @bimmka! GRATULUJEME!

petra_pf
19. led 2018

Po pěti letech, co jsem doma a vařím dětem a sobě, opravdu tuto činnost vykonávám spíš, že musím, než s láskou...asi vyhoření 🙂)) Až budu vařit o víkendech, to bude určitě s láskou :D

majka20201
19. led 2018

@jana_rajec hahaaa a já to už snědla, takže bez fotky. Byly zapečené brambory se sýrem, brokolicí a tuňákem.

klijan
19. led 2018

Tý jo, taky pozdě - rajčatovo-smetanová omáčka s kuřecím masem a těstovinou.

bimmka
19. led 2018

u nás se dělají dneska špagety. Ale škoda, že nemám fotku z posledního pokusu. kuličky z mletého masa v houbové omáčce a k tomu špecle. Sice to vypadalo jako strašná plpa ale mňam

skyvik
19. led 2018

Veprove zavitky zabalene ve slanine a plnene susenymi svestkami s bramborovou kasi 🙂 Kupodivu to byla rychlovka a vyborna k tomu.

pavlabartova
19. led 2018

Dnes jsem nestihla snídani, takže byl snídaňový oběd - sladké tousty - obalené v mléce s vajíčkem, smažené na Ghí + karamelizovaná jablka s medem a skořicí a kafíčko.

lucieeva777
19. led 2018

U nas uz taky po jidle, meli jsme testoviny s dyni,krutim masem a cedarem 🙂

dvorkada
19. led 2018

Fotku nemám,už jsme snědli..😉vařila jsem kuřecí prsa naklepat,osolit opepřit,potřít plnotučnou hořčicí a zakys.smetanou,dát do pekáčku na peč.papír,přidat angl.slaninu,cibuly a šunku upečeme nakonec posypat sýrem..k tomu jsem uvařila brambory ve šlupce a když byly vařené nakrájet na plátky a opéct na másle na pánvi,dělala jsem poprvé a všem moc chutnalo ..jo a zeleninová obloha rajčata okurky

snany
19. led 2018

Můj dnešní rychlooběd, Mozzarella, celozrnný kuskus a okurka

nikolettab
19. led 2018

U nás dnes klasika, kuře na paprice a kukuřičné těstoviny. Je to taková jistota že talíře zůstanou prázdné. A také jsem dřív vařila raději, teď jak se z toho stala každodenní povinnost tak se občas musím hodně přemlouvat abych šla zapnout sporák 🙂 🙂

matulka93
19. led 2018

Dnes varim vepřové plecko po bratislavsku. Vcerejsi večeře "co dum dal" vajíčko,sunda,okurka, rajčátka 😊😊😊 a me oblibene jidlo losos se zeleninovým salatem 😍

lucik126
19. led 2018

Je to někdy náročné pořád něco vařit.U nás dneska rajská omáčka,maso a těstoviny.Polevka zeleninová a králičí knedlíčky.Mala má ráda ovocné kompoty a zeleninu.Dneska chtěla třešně 🍒.

bondina
19. led 2018

@jana_rajec brambor,kus masa kureciho na sucho opecene,malinko zeleniny,pres to syr jen roztect,dietka pro zvracejici tehuli ale chutna to...

mari90
19. led 2018

U nas dnes kureci maso se zeleninou na smetane s ryzi 😉

jana_rajec
autorModerátor
19. led 2018

@lucieeva777 @dvorkada Do večera času dost, pošlete fotku večeře! 😉

dvorkada
19. led 2018

To dělám jen borůvkový koláč,už bude pečený tak pak pošlu 😉

konik4525
19. led 2018

Domácí pečený králík s bramborem na zelenine

claudie89
19. led 2018

Ahojky,tak jen pro predstavu. Obed pro prcka a obed pro me😃 ale zase mame dobry dezert...😊

dvorkada
19. led 2018

Tak hotovo ještě nestihl vychladnout a už se do něj pustili, nestíhám tak rychle vařit a péct...mám hned 4 strávníky( dva syny,manžela a tchána) a až odroste ten nejmenší tak fakt nevím kdo je bude živit 😂

jana_rajec
autorModerátor
19. led 2018

@dvorkada Vůbec se nedivím... vypadá skvěle! 😉

jana_rajec
autorModerátor
19. led 2018

@claudie89 To je úděl maminek... Doufám, že takto to u vís nevypadá denně! 😉 Jídlo pro prcka 👍!

jana_rajec
autorModerátor
19. led 2018

@bondina Takovou dietku bych si nechala líbit i já, netěhotná. 😂👍

jana_rajec
autorModerátor
19. led 2018

@matulka93 Večeře "co dům dal" mne pobavila... To zkusím nadhodit dneska u nás, ale obávám se, že bez rychlého nákupu dům nedá nic moc. 🙂

jana_rajec
autorModerátor
19. led 2018

@skyvik To zní skvělě! To chtělo tu fotku. 😉

vlaxyz
19. led 2018

U nás klasika co jíme poměrně často, respektive aspoň 3 krát do měsíce, protože to u nás všichni milujeme. Vepřový plátek s opečeným bramborem a restovanýma fazolkama. Foto je ilustrační z dřívějšího vaření, protože jsem si příspěvku všimla až teď když jsme 4 hodiny po obědě 😂🤣 Tak snad nevadí 😊

skyvik
19. led 2018

@jana_rajec Snezeno okamzite 😂

jana_rajec
autorModerátor
19. led 2018

@petra_pf Myslím, že toto právě zažívají mnohé maminky... 😉 Musíme asi nějak víc zapojit ty chlapy! 😉 😈

jana_rajec
autorModerátor
19. led 2018

@vlaxyz Určitě nevadí, vypadá to luxusně! 👍👏

vlaxyz
19. led 2018

@jana_rajec děkuji, ale koprovkou co jsme měli předevčírem taky kluci nepohrdnou 🤣 Ale maso je maso 😂