Bydlíme v 1 domě. Ovlivní to posuzování alimentů, atd.?

snezenka123
11. bře 2011

Ahojky, prosím vás o radu, pokud už za sbou máte podobnou zkušenost, nebo pokud alespon víte, jak to chodí.
S manželem jsme měli hodně velikou krizi, já se poté na 14 dní odstěhovala,ale kvůli fin. porblémům jsem se musela k němu vrátit, aby jsme to existenčně utáhli. I když jsme chdoili do manž.poradny, stejně se na tom nic nezměnilo, stále se chci rozvádět. Manžel se snaží, bere dokonce i prášky od psychiatra,ale já přesto vím, i vidím, že jeho pravé "já" občas vypluje na povrch a on je pak zase hnusný a řve na mě, hádáme se a to já už nechci.
Shodli jsme se na tom, že necháme porběhnout soud týkající se svěření do péče kvůli budoucímu rozvodu. I když manžel myslel, že to dáme dokuy, já ty děti chci mít ve své péči, už i proto, že mi jeho rodiče vyhrožovali(v době odloučení od manžela)že mi děti seberou.
V dubnu máme soud, ale stále bydlíme v době, společně, Nebude to vadit? myslím při posuzování alimentů, výživného apod?
Děkuji moc.

simus
12. bře 2011

VADIT BY TO NEMELO V NIČEM ....JA MELA S MÍM TED UŽ EX MANŽELEM SOUD PŘED 2,5LETY A TOUŽ SNAMA NEBYDLEL....ALE O TO VUBEC NEŠLO... MELI SME NA VŠEM DOHODU I ČASTKU JSME SI URČILI SAMI NA VYŽIVNEM A OBA SOUHLASILI ...TAKŽE PŘEJI PEVNE NERVY A VEŘÍM ŽE TO U ´VAS PROBEHNE TAKTEŽ RYCHLE ... ROZVOD U NAS NASLEDOVAL PO 2,5LETECH ODLOUČENÍ A JEN PAPÍROVOU FORMU NEBOT JSME DOSPELÝ A NA VŠEM SE DA DOMLUVIT ..KDYŽ UŽ TO TEN ŽIVOT TAK ZAONAČIL☹ NEMA SCENY SE DOHADOVAT KDYŽ JEDEN NECHCE TEN DRUHY SE MUŽE I NA HLAVU POSTAVIT A VYSLEDEK BUDE STEJNY☹

ria80
12. bře 2011

Vadit by to nemělo. Ale kdyby chtěl dělat problémy a žádal třeba střídavou péči, tak bych asi změnila trvalý bydliště. Znám lidi, co dostali střídavou jen kvůli tomu, že v době soudu ještě bydleli spolu a dítě už strašně dlouho trpí.