Bývalá mého přítele tvrdí, že s ním čeká dítě

xaxanka
2. říj 2013

holky jdu pro rady....s mym pritelem sme se minuly rok rozesli a on se jednou vyspal s byvalou....ta bydlela u nejakeho kamarada a za dalsi tyden u jineho... ted se ji narodilo mimi a tvrdi ze je to meho pritele... vcera byli u soudu a chtela to na nej hodit ze je to on a s nikym jinym nespala,... ted soud najde genetika a pujdou vsichni na krev kdyz to bude pritele musi zaplatit ty odbery kdyz ne zaplati to ona.... nebyli jste nektera v takove situa ci.. je mi ho lito.. vim ze je to jeho chyba ze to udelal.....

llluckaaa
2. říj 2013

Víš, nechci aby to znělo ošklivě, ale mně je líto hlavně miminka, když se k němu otec nehlásí a odmítá jeho otcovství 😒 Doufám, že pokud vyjdou testy pozitivně, postaví se k tomu tvůj přítel jako chlap, bude nést následky svých činů a dítě přijme nejen právně ale i jinak za své.
Jo a jinak nemám moc ráda, když se o miminkách mluví jako o chybách ☹

zrzzynka
2. říj 2013

@xaxanka
@llluckaaa
A proč s ním jsi? Já bych ho nakopala doprdele že by to neviděl!! Máš určitě na víc než se zahazovat s frajerem, který očividně vaším rozchodem moc netrpěl, když první co udělal, že se vyspal s bývalkou.
U mě by si neškrtl a ať si nese následky, nemusí to být jeho, pokud je ta slečna promiskuitní, což zřejmě bude, když spí každý týden u jiného pána ale i tak by mi vadil už jen ten pocit, že hned běžel se s někým vyspat.

Je to Tvá věc a neber to prosím nijak špatně, spíš je mi Tě líto, že se tak ponižuješ, vykašli se na něj a najdi si někoho lepšího 🙂

anushka111
2. říj 2013

No upřímně, jeden týden a už je na světě miminko? Samozřejmě že se může stát jednorázovka, která miminkem dopadne, ale je to opravdu málo pravděpodobné. Spíš si říkám, jestli s tou slečnou nebyl déle. Být vámi asi bych si teď nechala dostatek času na to si vše pořádně promyslet. Musí to být pro vás hodně těžké, to je mi jasné. Jediné co mne k tomu napadá - pokud je váš partner skutečný chlap, a mimčo by bylo jeho, bude se o něj starat a tak mimčo bude v životě vás obou. Pokud by se nestaral, z mého pohledu - tím hůř . Přeji vám hodně sil a správnou volbu se kterou budete v budoucnu spokojená.

lucyvivien
2. říj 2013

@xaxanka nějak nechápu jestli je to tvuj přítel nebo bývalý ? pokud bývalý , vubec by mě to nezajímalo, jelikož tě podvedl atd...je to jeho problém

mafeska
2. říj 2013

@lucyvivien taky jsem se nad tím pozastavila, pochopila jsem to tak že se dali dohromady.

@xaxanka jsem hodně tolerantní ale tohle by bylo moc i na mě, musim se taky zeptat, proč s ním jsi?