Ex mého manžela se o dceru finančně vůbec nestará

karinakarin26
31. kvě 2015

Prosím o radu, manžel platí na dceru (9) z prvního vztahu alimenty 5500, má celkem vysoký příjem. Holky ale v čem ona občas přijde oblečená to je katastrofa, balerínky rozlepený, tahá patu, kalhoty s rozbitým zipem, kraťasy flekatý že to už prý nešlo vyprat.... Manžel je z toho na nervy, mě je líto holky. Není to pravidlem ale prostě občas takhle přijde. Manžel kolikrát ex psal, jestli nemá 300 kč na kalhoty, zatím ho ingorovala, tento víkend opět přišla s džínama děravýma ale total mezi nohama, tak jí psal že to dá na sociálku, a ona že jí je to fuk. Nemůžu říct že by nestarala, ale prostě v čem ta holka občas přijde oblečená je děs. Máte s tímto někdo zkušenost nebo víte jak postupovat dál? Ona ty peníze má, ale vráží je do sebe, né do dcerky.

gejbrijel
3. črc 2015

@plea jako ných četla o naší rodině... Bohužel některé ženy prostě nemají soudnost... Přeji Vám hodně sil, věřím, že je budete potřebovat, jelikož tohle znám jako svoje boty:-/

elu
4. črc 2015

@karinakarin26 nezlobte se, ale co je vám do toho,kolik peněz paní ma....zajímejte se o svoje příjmy a podle svých možností a svědomí se o dítě patřičně starejte...jestli vam to příjde normální, tak to řešte na sociálce, ja jen vyjádřila názor, že sociálka se má starat tam, kde rodina selhala....a vas manzel je taky její rodina, takže pak tak trochu políváte i svojí hlavu

kessien
5. črc 2015

Proč by měla polívat svou hlavu? Manžel plní povinnost že platí alimenty + kupuje oblečení k nim domů jak se psalo výše. A protože je matka zřejmě z těch matek co se nevzpamatovala doteď s odchodem manžela a tudíž se mu mstí přes dceru, tak jako má manžel (otec holčičky vinu, nebo snad zakladatelka?) Já nevím, co by ty matky dětí ještě chtěly, alimenty maj včas, chlap si dítě pravidelně bere a určitě s ní nesededí doma celý víkend tudíž jí něco koupí jak na sebe, tak nějakou dobrotu, třeba i hračku ale furt je to málo? Má ji ještě pořizovat šatník a posílat oblečení domů?

karinakarin26
autor
5. črc 2015

Mě do toho nic není, je mi to u zadku, jen jsem to tu objasnila, z toho důvodu, že se tu spekulovalo o tom kolik platí nájem atp, atp. Tak jsem věci uvedla na pravou míru. Já si myslim, že my se podle svého vědomí a svědomí staráme. Ale nezlobte se na mě, že chci muži pomoct, když jeho zajímá jak se stará matka o jeho dceru a pokud mu něco vadí a neví jak to řešit, tak jsem se přišla poradit. Jinak ta Vaše poslední věta je nějak z cesty mi přijde 😅

gejbrijel
6. črc 2015

😀 jestli paní není jedna z těch o kterých je řeč... Věta starejte se o svoje příjmy...😀 především by se o své příjmy měly starat i matky, které si jaksi myslí, že finančně se má starat jen otec... A vůbec jim není blbý poslat dítě k tátovi jako socku... No, ono si to dítě jednou uvědomí až bude větší, že otec se staral a matka jen prudila...