Hledám dobrého rozvodového právníka v Praze

lu777
19. lis 2012

ahoj holky, hledám dobrého rozvodového právníka... dostala jsem doporučení na jednu právničku, přišla mi výborná, ale nemůžu se jí zaboha dovolat ani doemailovat a budu během několika dní potřebovat zkouknout návrh smlouvy o vypořádání peněz z bytu (kde je hypotéka a musí se prodat)....

můžete mi někoho doporučit? nerada bych si brala někoho nablind z netu 😨

díky moc!!

renlu
19. lis 2012

Zkuste kouknout sem.Je velice dobrá http://www.akskalova.cz/

kamaradicek
19. lis 2012

http://advocate-brown.webnode.cz/o-advokatovi/ je vyborna, ma normalni ceny a je velice prijemna🙂

dankajuskova
20. lis 2012

ti dam kontakt na meho pravnika,me fakt pomohl u rozvodu, miroslav krutina,220199301,www.krutina.cz
sidli na prahe 2.

dinan
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
stach
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
konicekx
20. led 2015

nám pomohl se dohodnout cestou nejmenšího odporu, ač to tak vůbec nevypadalo JUDr. Filip Svoboda z AKSVOBODA, je to i velký ranař 😉

mishak1111
11. bře 2015

Zdravím, @lu777. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit http://www.sbspartners.cz/rozvod. JUDr. Salačovou, paní Benešovou a další z tohoto sdružení. Fakt se o případ postarají.

doporuceni
12. čer 2015

Dobrý den,

mám velmi dobré zkušenosti s panem advokátem Peterem Nahodilem.

Využila jsem služeb pana advokáta k řešení banální, přesto trestné činnosti, konkrétně přečinu poškození cizí věci. Ve zkratu jsem vzala spravedlnost do svých rukou, což se mi samozřejmě nevyplatilo. Měla jsem pocit, že kdybych byla regulérní kriminálník, neměla bych takové problémy, jaké jsem měla jako řádný občan. Z toho důvodu jsem pro jistotu hledala právní pomoc.

Pan advokát reagoval na můj telefonát i během víkendu, trpělivě mě vyslechl, domluvil si se mnou schůzku hned na pondělí, absolvoval se mnou výslech na policii, obtelefonoval a vyřídil náhradu škody, připravil potřebné smlouvy i žádosti na státní zastupitelství, ve všem mě osobně zastupoval, a to včetně jednání na Policii ČR, abych sama nemusela nic vyřizovat, a nenechal se odbýt, dokud vše nedotáhl do zdárného konce.

Finančně se mi snažil vyjít maximálně vstříc, osobně se domnívám, že pracoval zdarma "přesčas". Opravdu vše poctivě vyřídil neuvěřitelně rychle. Jelikož jsem celý proces velmi těžce snášela a měla jsem permanentně nervy na pochodu, dávala jsem panu advokátovi poměrně dost zabrat. I když se jistě z jeho pohledu jednalo o malý případ, nic nezlehčoval. Během celé doby pro mě fungoval i jako psychická podpora, přestože mi nesliboval nemožné a vždy říkal přesně, jak to je. Ocenila jsem, že mi podrobně vysvětlil všechny dostupné možnosti řešení. Když jsem se ptala na nejhorší variantu, řekl, že i to bychom spolu zvládli. Naštěstí to ale nebylo potřeba. Pan advokát vyjednal tu nejlepší možnou variantu. Díky němu jsem se vyhnula soudu, ušetřila spoustu nervů i peněz a odešla jsem z incidentu s čistým trestním rejstříkem.

Pana advokáta budu doporučovat každému, kdo se dostane do nesnází. Za ohromnou výhodu celé kanceláře, kde sídlí, považuji, že pokud se na kohokoliv z advokátů obrátíte s problémem, pokud to tzv. nespadá do jeho specializace, bez obalu Vám to dotyčný řekne a odkáže Vás na kolegu, jenž se dotčeným právem přednostně zabývá. To se stalo v mém případě, tip na pana advokáta Nahodila mi dal jeho kolega, jelikož to prý pro mě bude lepší. Z toho důvodu považuji celou advokátní kancelář za slušnou a férovou. Myslím, že ani s nikým z kolegů pana advokáta Nahodila chybu neuděláte.

Ještě bych dodala, že momentálně pan advokát se svými kolegy sídlí na Vinohradech v ulici Římská 31, i když na internetu je snad ještě adresa na Národní třídě. Kontakt na pana advokáta je ale platný. Nebudu ho sem dávat, zájemci si ho jistě zvládnou vygooglit sami 🙂

Obecně všem, kteří se dostanou do křížku s orgány činnými v trestním řízení, vřele doporučuji využít právních služeb. Doposud jsem netušila, jak rozdílně s Vámi jednají, pakliže za Vámi stojí "právní autorita".

Panu advokátovi i tímhle způsobem ještě jednou moc děkuji.

annna74
21. čer 2015

mám dost nepříjemný rozvod a hodně mi pomohly info na tomhle webu, včetně pomoci doktora Kubici http://www.manzelstvi-rozvod.cz/rozvodovy-pravnik/

sany111
29. led 2016

Též můžu doporučit JUDr. Skálovou www.akskalova.cz
Na lepšího právníka jsem dosud nenarazila.

simterez
28. zář 2016

Můžu doporučit advokátku JUDr. Evu Ondřejovou. Má přehled a opravdový zájem. Chovala se ke mě lidsky, ale přitom upřímně a přímočaře. Zastupuje i známé a bohatší lidi, a přitom na mě měla vždy čas, i o víkendu, když byl s bývalým manželem problém. Řešeli jsme děti, výživné a majetek a konečně je to za mnou.

lubinkova
28. zář 2016

@simterez Prosímtě, nemá na stránkách ceník. Bude asi drahá, že? Můžu se zeptat, jak dlouho trval celý rozvod? Od chvíle, kdy ses poprvé sešla s právničkou?

simterez
3. říj 2016

@lubinkova Rozvod netrval dlouho, nejdéle jsme řešili děti. Manžel chtěl střídavou péči, ale ne že o ni stál. Dělal to jen, aby mi ublížil. Rozsudek padl po roce a půl. Rozvod byl za dva měsíce. Majetek byl problém. Manžel je osvč, tvrdil, že má vyšší výdaje než příjmy, ale bylo to obráceně. Advokátka měla svého daňového poradce, ten zjistil nedostatky, u soudu jsme chtěli audit, no a nakonec už bývalý manžel souhlasil s dohodou. Drahá není a moc mi pomohla. Zkus ji napsat. Víc můžu zaslat do mailu, nechci rozepisovat detaily.

marunka84
24. říj 2016
Uživatel marunka84 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od marunka84.

Také ráda doporučím pana Mgr. Martina Zástěru, je to náš známý a je myslím opravdu dobrý - už několika kamarádkám jsem ho doporučila a pomohl ohledně rozvodu nebo alimentů. A navíc si myslím, že na Prahu má velmi dobré ceny

azlegal.cz/kontakt/

daripol
1. lis 2016

Ahoj, když jsem se rozváděla s manželem a měli jsme majetkové spory, velmi mi pomohl pan Kazda. Je to opravdový profesionál, který mě naprosto zachránil. Nemůžu mu více poděkovat. http://www.judrkazda.cz/spolecne-jmeni-manzelu

radomira01
6. lis 2016

Ahoj holky, kamarádka se rozvádí, řeší majetek i výchovu dětí (bohužel, ale co už)....a nemůže si vynachválit Mgr. Jiřího Müllera, má kancelář na Senovážném náměstí. Kontakt je tady: mulleradvokat.cz . SIce tam nemá ceník, ale na všem se s ním dohodla předem a prý to zase tak drahé není.... 😎 Hlavně ať se daří a vše dopadne dobře...

adel40
8. bře 2017

Ahoj, mě rozváděla Mgr. Blanka Müller, kancelář má v Petrské, Praha 1,
www.blanka-mueller.cz Dělá hlavně rozvody, takže poradí, vysvětlí, doporučí postup, řekne i další možnosti, jejich rizika a člověk se sám rozhodne, který postup si vybere. Ví, co dělá

hanija
22. kvě 2017

@adel40 ahoj, mohla bych tě poprosit o bližší informace o této advokátce? Rozvádím se, ale připadá mi že té mé advokátce to strašně vše trvá :(.

adel40
22. čer 2017

@hanija ahoj, je ochotná a schopná, dokumenty pro soud napsala dost dobře. Umí rozpoznat a použít to podstatné, co člověku pomůže. Také umí argumentovat.
Co se času týče, co spěchá udělá rychle. Obratem vše nebylo, ale radši mám kvalitního advokáta, než advokáta, který je schopen vše udělat rychle, jelikož to, že má čas, tedy nedostatek práce, má asi také důvod.

konvalinkakyticka
26. čer 2017

Dobrý den, po své letité zkušenosti a vystřídnání mnoha advokátů mohu doporučit pana JUDr. Filipa Svobodu z AK Svoboda, je konstruktivní a úderný rozvodové řízení dotáhl až on a chlapa přiměl po letitých tahanicích k dohodě.

verunta
10. črc 2017

Ahoj, za mě mohu doporučit pana advokáta Eichlera.Přikládám odkaz. akeichler.cz/. Zastupuje nás už léta při všech právních věcech. Rychlost a preciznost jakou svoji práci odvádí je skvělá. Působení po celé ČR a vždy se s ním dá na všem domluvit. Velice precizní a solidní pán.

advokatsvycarsko
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivapraha
10. pro 2019

Ahoj. Sháním naléhavě dobrého právníka. Nařídili nám střídavou péči po 10 letech, kdy bylo dítě v mé péči. Přestože, že dceru (10 let) vyslýchali a nechtěla střídavku, otec navíc bydlí 30 km daleko a odmítá ji vozit na kroužky, apod. Dcera je z toho nešťastná. Potřebuji se rychle odvolat a sháním někoho drsného, pohotového, co umí dobře argumentovat. Máte někdo zkušenost? Předem moc děkuju

ivapraha
11. pro 2019

@simterez Ahoj, nezlob se, že píšu tak nevhodně před vánoci... Četla jsem Tvůj příspěvek s doporučením na JUDr. Evu Onřejovou. Sháním naléhavě dobrého právníka. Nařídili nám střídavou péči po 10 letech, kdy bylo dítě v mé péči. Přestože, že dceru (10 let) vyslýchali a nechtěla střídavku, otec navíc bydlí 30 km daleko a odmítá ji vozit na kroužky, apod. Dcera je z toho nešťastná. Potřebuji se rychle odvolat a sháním někoho drsného, pohotového, co umí dobře argumentovat. Myslíš, že je na tohle vhodná? Děkuju IVA

loreley1
12. únor 2020

@ivapraha Ahoj, jak to u vás dopadlo? Našla jsi někoho úderného? Doufám, že mu ji nedali, v tomto případě to je fakt nesmysl. Navíc už rozhodě měli dát na přání dcery v tomto věku!!! ☹ Můžu se zeptat, pokud jsi našla dobrého advokáta, tak koho? Jsem v podobné situaci (tedy zatím ne střídavka, ale styk nad míru toho, co školkové dítě zvládá. Už jsem vystřídala dva advokáty, u posledního stání se hájila sama, ale potřebuju někoho, kdo ho přiměje k dohodě místo dělání škody a naschválů ☹.

ivapraha
12. únor 2020

@loreley1 Ahoj, jak moc to u Tebe spěchá? Mám sehnaného advokáta, ale zatím s ním nemám praktickou zkušenost, tak bych nerada doporučovala bez osobní přímé zkušenosti. Mohu zatím třeba něco poradit, už jsem nasbírala hodně zkušeností a skoro bych se mohla sama zastupovat :D

loreley1
12. únor 2020

@ivapraha 😀 Jsi hodná, děkuju. Ani já už nedoporučuji bez opravdu dobré zkušenosti. A taky už mám často pocit, že nejlíp se zastoupím sama, jen pak ten soudce si dost dovolí, když jsi tam bez advokáta. Teda já tu zkušenost bohužel mám. Spěchá to už dost ☹. Jsem domluvená s AK Cilínek právě na osobní doporučení, ale zatím jsme se nesešli..

ivapraha
14. únor 2020

Kde Vás soudí? Já právničku měla a dost mě překvapilo, jak se ta soudkyně chovala, byla proti mě od začátku zaujatá.... Já bych se sama zastupovat v tomhle případě nezvládla, byla jsem u soudu strašně nervózní

michaelano996
26. kvě 2020

Ahoj, mě nedávno zastupoval Mgr. Martin Lamacz. Zabývá se hlavně rodinným právem. Velice mi pomohl při rozvodu manželství. Velice se mi líbil jeho lidský přístup.

terkavil
27. srp 2020
Uživatel terkavil je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od terkavil.

Ahoj! Mohu doporučit právníky, u kterých jsem řešila rozvod já - https://www.cikr.cz/sluzby/rodinne-pravo/ . Byla jsem velice spokojená