Jak legálně zabránit, aby mi vzal expartner mé dítě?

samurajka
13. čer 2011

Holky, poraďte, prosím. Jsem vdaná, ale čekám dítě s jiným, nicméně chci, aby otcem dítěte byl můj manžel a tedy aby bývalý milenec neměl žádné právo se s dítětem vídat atd. Manžel o situaci ví a přeje si totéž, co já. Jak právně zabezpečit, aby se tak stalo? Bývalý milenec je Nigerijec a vyhrožuje mi ☹

ivett
14. čer 2011

srazan, ale stejně tak jí to dítě může unést kdokoli cizí, zase to nehroť...

sarzan
14. čer 2011

@ivett ak porodi doma tak hadam nie 🙂

ivett
14. čer 2011

no tak a to s ním bude žít doma? snad budou chodit ven apod., ne? jako dítě jí dneska může unsét kdokoli, kdykoli i za bílého dne proboha 😀

sarzan
14. čer 2011

@ivett jej to rad slysim tez chci unest sve dite expritelkini 🙂 myslíš,že mam na to jet za bíliho dne?

sarzan
14. čer 2011

@ivett jeste by mohla vyskouset takou lest..mit v kočári panenku a dite doma s matkou a kocikovat tu panenku akože mimino a nech si ho unáši 🙂)

samurajka
autor
14. čer 2011

@sarzan on naštěstí neví, kde ani přesně kdy budu rodit 🙂

samurajka
autor
14. čer 2011

@sarzan 😀 😀 😀 ty seš fakt hustej

sarzan
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarzan
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivett
14. čer 2011

sarzan já už tě radši nekomentuju 😅

sarzan
14. čer 2011

@ivett no a ja už radšej pojdem off-maj sa ivetka maj

sarzan
14. čer 2011

@samurajka zlato dival som tvoje sono-jak to vis,že je to kluk ja to tam nevidím sakra

samurajka
autor
14. čer 2011

@sarzan ono to není vidět z UZ snímků, ale když mi Dr. dělal UZ, jak se tam malej převaloval, tak se párkrát ukázal fakt moc pěkně 🙂

januzza80
14. čer 2011

@samurajka Ahojky cetla jsem ten tvuj pribeh a gatuluji k tehotenstvi a jen bych asi napsala to,ze jsi ani nemela rict tomu ex o diteti.Chapu,ze jsi chtela,aby on o diteti vedl a malej taky jednou,ale rozhodne pokud nikdy nemel zajem o maleho nebo ze posilal byvale na potraty,tak si ani nezaslouzi vedet,ze ceka miminko a vubec,ze bude otcem.Pro maleho rozhodne je otec ten,ktery ho vychova a ne ten,ktery ho jen splodil.A jeste muzu dodat,ze tvuj manzel bude urcite super chlap,ze te drzi nad vodou a stoji pri vas.Preji hlavne hodne stesti a aby jsi si uzila klidne tehotenstvi 😉

samurajka
autor
14. čer 2011

@januzza80 Díky, jojo, taky si teď nadávám, že jsem mu vůbec něco říkala, ale byla jsem v tý době ještě přesvědčená, že si zaslouží to vědět, resp. že se to jednou stejně dozví a nechtěla jsem žít ve lži. No, a můj manžel je nejlepší, gratuluju si každej den, že jsem ho potkala 🙂 Díky moc!

fiallinka
14. čer 2011

@sarzan ivett ti odpovídá přesně, tak nemám co dodat, ale v případě, že uvedeš, proč si nejsi jistý, by asi soud test nařídil, i kdyby matka souhlasila s tím, že otec jsi 🙂.

sarzan
15. čer 2011

@fiallinka no hej,ale ja potrebujem aby ho isto nariadil

sarzan
15. čer 2011

@samurajka aha takto je to-ked sa prevaluje