Má šanci, aby mu prošla střídavá péče? Dceru viděl 2x

saries
10. črc 2013

Ahoj holky mám dotaz kterej mi prostě nedá spat!!!!.............. Mám 16 mes. dcerku.......... jeji otec ji vyděl 2x a to jednou na testech DNA ajednou u soudu o alimenty!....a od začatku vyhrožuje střídavou pečí....... ani nechtěl přiznat že je mala jeho ani se nenarodila ale hlavně ze vyhtožoval.... Až tedka 12.3.2013 jsmeměli prvni soud o výživné což moje advokatka odročila kvuli toho ze nepracuje a chtěla danove priznaní atd.... od te doby se na dceru zeptal jen 2x......... Tedka jsme měli druhý soud kluvi alimentum a ten dopadl tak že se bude vyživné vztahovat na pradorice protože on nepracuje........... Ale to neni vse... on mi poras vyhrožuje střídavou peči i po tom že nepracuje, k soudu nepřisel kvuli toho že jel k moři a vymlouval se na to že jeho matka je strasně emocna...a nakonec mi napsal že se o moji sceru bude zajimat až po tom co se zaměstná atd. přijde Vám to normalní? a když já mu napíšu že se střídavkou v žádném případě nebudu souhlasit že já malou vychovam, učím ji vše a plnno uz jsem jí toho také naučila za tech 16 měsicu... tak mi napise že dceru beru jen jako svuj majeltek a ze si mam uvedomit že díky němu mam ji atd... že mi jde jen o peníze a že jak on se zaměstná tak bude mít všechny předpoklady k tomu jí dostat do střídave pece!....chapete tO...? hOLKY UŽ JE MI S NĚJ FAAKKT špatně!!! Je to Slovak bydlí 250km odsud!!! Myslíte že by měl nějakouša šanci aby mu ta střídavka prosla?? 😕 😨 jsems toho fakt nestasta ☹

zamilovanadonej
11. črc 2013

@saries Já hlavně vůbec nevím, proč se s ním dohaduješ mimo soud? Pokud se takhle chová, bav se s ním jen u soudu. A podle mě šanci nemá víceméně žádnou na střídavou péči, jsou to jen plané výhružky- bývalý mi tohle taky dělal, a když jsem mu řekla, tak jo, zajisti si pro kluka místo v soukromé školce, rychle vycouval. Jsou to jen kecy, nenech se rozhodit., 😉

ivular
11. črc 2013

@saries Souhlasím se Zamilovanadonej - chlapi v této fázi s oblibou vymýšlejí nejrůznější výhrůžky a nároky 😠 A chudinky maminky netuší nic o legislativních ustanoveních či zvyklostech v dané oblasti, tudíž se nad těma výhrůžkama opravdu trápí ☹ Naprosto se s ním nebav a místo toho se zkus třeba obrátit na nějakou organizaci pro péči o matku a dítě, bílý kruh bezpečí nebo podobně - tam ti poskytnou konkrétní informace o tom, jak v to v takových případech chodí.

saries
autor
13. črc 2013

Děkuji holkyyy 🙂 jj je to tak i když vím že šance je uplně mizivá v jeho přidadě tak i tak mi to nedolo spát... mOC DĚKUJI 🙂