Máte někdo zkušenosti s vymáháním alimentů?

katalines
3. bře 2008

Máte někdo zkušenosti s vymáháním aimentů? A vše co se kolem toho týká - soudy, exekuce, trestní oznámení, ... až po nástup do vězení?
Zajímá mě vše kolem toho, vaše zkušenosti, vaše příběhy, i rady kolem tohoto tématu...
Děkuju všem za příspěvky 🙂

poki10
28. dub 2010

aha a to je co ked si zena zapyta na sude 8000 Sk vyzivne????

poki10
28. dub 2010

to akoze nehnevaj sa mila dajna, ale ked hovoris uz o mene, tak peniaze robia bio otca otcom? 😠 😠
to co som uviedla vyssie je slusna palka a niektore rodiny z toho musia vyzit!!!

mausy21
28. dub 2010

poki lepšie si to napista ani nemohla suhlas jednoznačne

dajna11
28. dub 2010

no nehnevaj sa ty...akože aj ja si možem zapýtať 10 OOO....kto mi to odklepne?ked ex donesie výplatné pásky kde má plat 15tis?zasa trošku reality nie?

dajna11
28. dub 2010

a nehovorím čo robí otca otcom...ale prečo sa nečudujem ked žena cche aby všetci v rodine mali rovnaké priezvisko.....a keby to bol taký nehorázny nonsens tak asi by to ani na sude nedovoloili nie?

mausy21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mausy21
28. dub 2010

dajna tak a ked donese tvoj ex 15000 tak si uvedom že nema len jedno dieta....ty maš problem vyžit z toho a nie ešte ak ma taky muž aj uveri a novu rodinu!!!!!
prebudte sa tu niektore,pretože postavit vas na miesto toho muža tak neviem........

poki10
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mausy21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mausy21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
poki10
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dajna11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
poki10
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mausy21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andzi
28. dub 2010

Baby, táto téma je o vymáhaní výživného a nie o názoroch na matky, ktoré si žiadajú vysoké výživné. Nepáči sa mi, ako ste sa tu do seba pustili, pretože môj názor je taký, že ak si raz žena vezme rozvedeného muža tak musí byť zmierená s tým, že každý mesiac určitá suma odíde na alimenty ktoré sa budú len zvyšovať. A stále to bude jeho dieťa a ona bude len tá druhá. Na to dámy nezabúdajte.

poki10
28. dub 2010

andzi, ale nie vzdy je pravda len na jednej strane. vsak ano? a niekto iny tu zacal vyrypovat. ale ja sa k tejto teme nebudem viac vyjadrovat. idem radsej prec, lebo sa zbytocne rozculujem

danula2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mausy21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dajna11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mausy21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
poki10
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lizatko1009
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mausy21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
poki10
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dajna11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mausy21
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lizatko1009
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andzi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
poki10
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lizatko1009
Odpověď byla odstraněná
Zobraz