Může soud rozhodnout i bez přítomnosti partnera?

nika1993
9. lis 2013

Ahojte baby 🙂 muj prispevek bude trocha mixnuty se slovenstinou jsem tu dva roky tak prosim na gramatiku nekoukejte 🙂
No cize ve zkratce moje situace muj pritel neklape to , proste nedela to dobrotu a tak jsem se uz po dlouhem uvazovani rozhodla k radikalnimu reseni.
O mesic az vybavim co je tu treba sa zvedam nasednu na vlak a jsem v cesku, o tom ten muj vi. V tydnu jdeme k notari podepsat takovou dohodu od pravnika co je jako ze maly bude v me peči a tak, to je take jako mezi rodicemi neni to soudne. Tim ze jsem kryta kdyby mu trocha sibnulo a chtel me udat ze jsem unesla maleho protoze pokud nemam souhlas jeho tak se to tak bere a nesmim odcestovat. No tuto dohodu jsem mela dat na soud v SK ale tu mi rekli to je na nekolik mesicu a musite zustat tady ze to mam podat v Cesku.
Ten muj prozatim ex protoze jsem mu rekla ze si zaridim zivot po svem a bud se zmeni a ma sanci s nami byt a nebo si nemame co rict... bude v zahranici pracovat a musim vlastne potom abych dostala urcite soc. davky podat zadost na soud o vylouceni z kruhu financi a asi se to bude resit normalne i malej a tak takze ted hlavni otazka ten muj se tam urcite nebude moc zastavit u toho soudu, co dal to se bude vecne odrocovat a odrocovat nebo soud rozhodne aj bez nej?
Nechci tomu mymu delat zbytecny zle ale neco uz delat musim.
Diky moc 🙂

lesanka845
10. lis 2013

ahoj,sud moz rozhodnut aj bez pritomnosti partnera,zalezi na sudcovi

evitaa
10. lis 2013

Nebo může sepsat s právníkem plnou moc, který ho bude na jednání zastupovat.