Po rozvodu chce na víkend 14ti mesíční dítě. Má nárok?

anitta
19. črc 2010

Bohužel se rozpadá náš život a vztah vše by klapalo pokud by jsme bydleli jinde a tchánovci nám dali pokoj, Do toho jsem před měsícem potratila a manžel druhé na dost dlouho nechce naopak mě stresuje že si syna odvede kdykoliv a i na celý víkend je mu teptve 14 měsíců. má na to nárok??? ☹

tetes1
20. črc 2010

beruska, o těch papírech na hlavu jsem to nepostřehla to se omlouvám,pak bych asi tedy soudně trvala na tom, že prostě fajn může být s otcem celý víkend,ale né u tchýně nebo v kontaktu s ní. Já to fakt chápu, ten strach,ale prostě si nemyslím,že by soud zamezil styk s otcem na základě toho,že tchýně má papíry na hlavu, po zahradě nářadí a v domě šest koček. To prostě fakt není argument, bohužel.

beruska2x
20. črc 2010

@tetes1 jj jasne, myslim ze to ani Anita nechce, jen by si ptrala aby vic se venoval rodine a budovani jejich zivota nez volanim s rodici 😅
jasny ze mu nezamezi styk ale vem si ze by tam malyho nechal u tchyne samotnyho - coz u jeho pracovniho vytizeni neni nemozne 😒

kaaatinka
20. črc 2010

nj jenže to by musel být dohled...ja si taky nepřála aby dcera byla s otcem u jeho rodičů pač hodně pili...ale jak to dokážete když on u nich bydlí?? to se nedá podchytit ☹ a když jsem navíc pak zjistila že on kolikrát ani o víkendu není doma a dcera byla s nimi sama.... co na to říct

tetes1
20. črc 2010

@beruska2x to se vůbec nedivím,hráblo by mi z takového chování manžela snad se chytne za nos. Ale to jsem řešit nechtěla. 😉 NO,to bych se taky strachy zbláznila,kdyby tam nechal dítě samotné,proto pokud na to dojde bych se snažila zajistit to místo působení dítěte s otcem,ale netuším zda je to soudně možné. 😒

kaaatinka
20. črc 2010

@tetes1 no to jsem taky nezjistila....leda být s nima....ale celý víkend být s ním bych rozhodně nezvládla a je to vůbec nesmysl

beruska2x
20. črc 2010

no u tak malych deti to muze naridit myslim socialka, kvuli ochrane deti a tak ale reseni naveky to neni...

ja ale doufam ze se Anittin manza vzpamatuje a bude lip 😉

@kaaatinka teda to mas taky mazec, to bych se zblaznila jsme na chlastajici lidi primo vysazena 😝 🙄

tetes1
20. črc 2010

@beruska2x než jdeš k rozvodu,tak by jsi měla mít vyřešené na sociálce jak děti,aby vás rozvedli rychlou variantou. Jenže to je právě to,byť je to všechno blbý,co píše Anit,tak dítě není nijak ohroženo a v zájmu dítěte je se vídat s otcem. Takže právě dost pochybuju,že by sociálka vydala zákaz.

jakoubka
20. črc 2010

@anitta -v první řadě ti držím palce ,ať se manželství urovná 😉

My se s přítelem rozešly ,když byl malému rok.A od té doby si ho bere každou sobotu odpoledne a vrací mi ho v neděli večer 😉
Mají se rádi a těší se na sebe a to jim nechci a ani nemůžu brát.

jj,a mimochodem jsi krásná ženská 😉

kaaatinka
20. črc 2010

@beruska2x nj ale to bylo.... už je to díky Bohu za mnou 🙂

anitta
autor
20. črc 2010

ahojky holčiny tak manža dnes přišel že kupec se ozval a že to teda zkusíme v Praze a byl celkem hodnej tak doufám že mu to trochu docvaklo... je to pro mě velký krok dopředu a doufám že to dobře dopadne a bude to fungovat...

hlavně to co nejdřív prodat a zmizet

děkuju vám všem moc za podporu budu dále informovat jak se situace vyvíjí

myslím že to přispělo i to že mi dnes opět oznámil že zítra odjíždí na tři dny na služebku tak to asi pochopil že bych tu byla opět sama , proto sám navrhl abychjela k našim at jsme ok tak DOUFÁM že se to zlepší hrozně si to přeju víc než cokoliv jiného....

děkuju vám za všechno zase zavítám v pátek zítra ráno razíme k našim tam nemám net...

dobrou noc holčiny mějte se krásně...

kaaatinka
20. črc 2010

@anitta no paráda 🙂 tak držíme všechny palce co zrovna máme 🙂

kveta
20. črc 2010

@anitta Skvelé. Gratuľujem.

tetes1
20. črc 2010

@anitta super,to je ta nejlepší varianta pro všechny 🙂

kristi
21. črc 2010

no tak super 🙂 pochopil

beruska2x
21. črc 2010

no slava, snad mu to vydrzi 😵

lojzina
21. črc 2010

drzim palce,ze by se blyskalo na lepsi casy? 🙂

janninna
22. črc 2010

@anitta ahoj tak já zažila úplně to samé a taky jsem ztoho byla na nervy. Naprosto Tě chápu já nakonec odešla a do soudu nemusíš malého mu dát ikdyž to záleží na tom jak se domluvíte. Držím palce 🙂