Rozvod-doložit, jak se každý z rodičů podílíme na výchově

mrnous81
17. čer 2013

Dobré dopoledne, 19.7. mám první stání u soudu ohledně výchovy a výživy dětí ! K soudu mám doložit, jak se každý z rodičů podílíme na výchově, výživě a uspokojování potřeb dětí ??? Dokládala jste to některá také a co vše jste tam napsali ? Co by je mohlo zajímat a co raději tam neuvádět ? S manželem žijeme odděleně, vztahy mezi sebou máme jakžtak dobré, na všem se chceme dohodnout a domluvit ... Až to budu sepisovat, nechci nějak zacházet do detailů, ráda bych to zformulovala tak, aby z toho bylo jasné, že je o děti dobře postaráno v rámci mých a manželových možností apod. Poradíte mi s tím některá ? 😉 Předem moc děkuji.

petulka26
17. čer 2013

@mrnous81 Taky jsme to měli mít, ale nakonec to nebylo třeba. Byla jsem se na to ptát na sociálce a bylo mi řečeno že před stáním k nám přijde sociální pracovnice aby se koukla jak děti bydlí a jak je o ně postaráno. Ta opravdu přišla, vyptala se na vše co bylo třeba, podívala se jaké mají děti zázemí a zprávu pro soudce sepsala ona.

mrnous81
autor
17. čer 2013

@petulka26 Sociální pracovnice u nás už byla někdy v dubnu 😉 Žádost o rozvod máme podanou už od února ... Sociální pracovnice byla se zázemím pro děti spokojená, i s námi oběma mluvila a pokládala nám různé otázky ! Jenže v tu dobu jsme byli ještě vedeni oba ve společné domácnosti, i když manžel sem jezdil pouze občas vyspat,ale jinak se tu moc nesdržoval ... ale od března je už oficiálně a definitivně odstěhován, takže se na výchově dětí podílím převážně já, i přesto, že manžel bydlí zpět u rodičů přes barák naproti, ale o kluky moc velký zájem nejeví ☹ A tohle, co mám doložit k soudu, přišlo asi před 14 dny a i jsem se byla zeptat osobně na soudu, zda to mám doložit a samozřejmě to chtějí ... No, buď mi tady některá poradíte nebo budu muset zajet za sociální pracovnicí, která zastupuje moje děti 😉

petulka26
17. čer 2013

@mrnous81 Hele já bych za ní klidně zašla, ona ti určitě poradí jak to napsat 😉 když je to teda potřeba.