Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Soudní znalkyně PhDr. Nora Martincová

bufi
7. zář 2017

Máte někdo zkušenosti se "svatou" PhDr. Norou Martincovou z Rychnova nad Kněžnou, co stojí vždy na straně otců? Prosím, kdybyste o někom věděli, komu tahle mrcha zničila život, dejte vědět. Není jiná cesta jak ty znalce potrestat než tím, že nás bude víc. Norský Barnevernet máme tady, víte o tom někdo? Za peníze si koupíte znalce, psychouše a všechnu tu pakáž, co píše posudky. Já peníze nemám, a tak už přes rok a půl nemám ani svoje holčičky 9 a 6 let.☹(((

annasmyckova
7. zář 2017

to je mi líto, nedovedu si to představit...někteří úředníci když mají moc, tak si hrajou na Pána Boha...😔

bufi
autor
8. zář 2017

@annasmyckova To si ani nepředstavujte... Je mi tak hrozně, vždycky si myslím, že jsem s tím smířená, ale nejsem. Mladší teď nastoupila do 1.třídy. Jakákoli reklama se mě hluboce dotýká - o svačinkách, oblečení apod...

majamajamajamaja
12. zář 2018

Dobrý den. Mám stejnou zkušenost. Teď čerstvou. Pokud ještě budete číst tuto reakci ozvěte se mi prosim

bufi
autor
25. říj 2018

Majamajamajamaja Až teď jsem četla Vaši reakci. S Martincovou bojuji dal. Ozvěte se mi prosím na 732 909 665. Děkuji.

bufi
autor
25. říj 2018

@majamajamajamaja Rada bych, aby nás bylo víc. Přes právníky dokážeme, že tato paní je neobjektivní!

nanccyy
1. led 2019

Hezký den, ani mě neděste, nám ji také přidělili...

bufi
autor
2. led 2019

@nanccyy Vemte si alespoň audionahravac a vše nahravejte, už na chodbě. Ona diagnostikuje už na chodbě. Až budete mít po posudcich, budu ráda, když se ozvete.

ivular
2. led 2019

@nanccyy Pokud máte právníka, poraďte se s ním. Někde jsem slyšela, že můžete podat námitku, aby Vám přidělili jiného znalce.

nanccyy
3. led 2019

Tak děvčata, očekávala jsem co bude. Můj příběh je zde a pokud dotoho chcete jít, jdu s vámi, já se budu u soudu hodně bránit a chtít nový posudek! Když mě zvala na sezení po tel, už měla samozřejmě nastudovaný spis, ve kterém bylo evidentní, že se svou matkou nemám žádný vztah, ale můj ex ano. I přes to mi radila,kdybych neměla hlídání na syna, že mi ho třeba matka může pohlídat. Za 1. Nejsem debil, abych si hlídání sama nezařídila, za 2. Bylo to těžce neprofesionální od znalce psychologie, mohla očekávat, a věděla, že bodá do vosího hnízda. To jsem teda ještě přešla.. Na první sezení jsem dorazila bez syna. Už od začátku mi mlela furt o exovi a synovi, že je již viděla a že je určitě pro SP. Od začátku jsem tam byla zbytečná jak sáňky v létě, měla jasno. A nemusím být psycholog, abych pochopila, proč takto ta jedná a ráda podporuje SP i u malých dětí (můj syn má 3 roky). Nevyrůstala s matkou, ale s otcem, snad matka zemřela. Má prý krásný vzpomínky na dětství. Matka ji nechyběla. Když si to dáte dokupy, podle sebe soudím tebe, proč by našim dětem měla matka chybět? Ona je taky jen člověk, se svým egem, lehce ovladnutelná ač psycholog znalec. Ale chybí jí to nejdůležitější, dodnes nepochopila, jaké místo má u dětí máma, jak je nenahraditelné i třeba aktivním otcem, pominuli, že ten otec není psychopat, manipulant. Už jste viděli, aby SP využil normální otec, který dítě opravdu miluje? Ona udělala mnoho chyb, ale to jen proto, že přehlíží vše důležité okolo, a strnule visí na SP. Pojďme se tedy skusit dát dokupy, právního zastupce, poradce bych měla, tu nejlepší 🤗❤️

bufi
autor
3. led 2019

@nanccyy Neříkejte. To je hrůza. Ozvěte se prosím na c. 732 909 665. My máme v neděli asist. Kontakt a diskusi i s otcem. Takovou rodinnou terapii. Co z toho asi může vyjít, když já jsem za největší potvoru?

majamajamajamaja
3. led 2019

@nanccyy ano, znalkyne má trauma z dětství o kterém evidentně vypráví každé matce, aby ji dokázala, že v životě dítěte je postradatelna. Za psychické problémy znalkyne,ale naše děti nemůžou a nebudou za ne trpět. Je potřeba se ohradit u soudu a zadat revizní posudek. Výběr znalce můžete napadnout jen z podjatosti a tu musíte prokázat.

majamajamajamaja
3. led 2019

@nanccyy jinak u některých soudu se uz o paní ví,že píše "podivne posudky" a třeba u nás už jich několik poslali na revizi.nevim kde to resite, ale já se odolávala i proti výši znalecneho. Dle právníka si zaúčtovala 2x tolik,co je běžné a ještě říkal,že nic tak tendencne napsaného necetl.

nanccyy
3. led 2019

@majamajamajamaja vy už tedy máte soud za sebou? Co se peněz za posudek týče, samozřejmě ho zmínila, ale prý ho za nás bude platit stát. Ohledně toho, že se o ní ví co píše, mohla byste mi prosím říct víc, zkusím to vše dát nějak dokupy, klidně na email. Děkuji toulave.srdce@seznam.cz

majamajamajamaja
4. led 2019

@nanccyy peníze za posudek platí obvykle rodiče napůl, ale to určuje taky soud.

malamala
9. kvě 2019

Dobrý den dámy, chci se s Vámi podělit o zkušenost s paní doktorkou Martincovou.
Z mé zkušenosti mohu jen pochválit, její přístup jak k dcerce tak k nám rodičům.
Sama za sebe můžu říct, že jsem necítila zaujatost ani na jednu stranu a rozhodla dle odborného vyšetření.
Hezký den a držím všem bojujícím maminkám palce!

nanccyy
9. kvě 2019

@malamala Že by paní Martincová si uvědomila své chování.. 🤔. Máte asi štěstí, aspoň jedno dítě a jeho matka z mnoha, kteří se potkali s touto znalkyní, jsou šťastní.. Bohužel o p. Martincové mluví i opravdový lékaři jako o zlu a ženě, která nadržuje otcům a diagnostikuje nad rámec svých kompetencí. Hovoří o věcech, který ji nepřísluší, ke kterým nemá odbornost a její informace jsou zavádějící. Jenže ona si to může dovolit, ví, že těžko budeme dokazovat, i když nás je dost, hodí nám diagnózy a je vyřešeno 🙂. Přeji vám ať jste šťastné 💛

bufi
autor
19. říj 2019

@malamala Tak to jste měla kliku. Já jsem bez dětí již 3.5roku.

eliska86
5. pro 2019

Zdravim,muzete me prosim nekdo napsat jake mate zkusenosti s pani znalkyni??
Myslim co konkretne,ma dcera jasne namalovala,jak to chce,atd a pani znalkyne si rozhodla podle sebe...

bufi
autor
7. pro 2019

@eliska86 Taky zdravím, to ona si tahle paní dělá vše po svém.... Napište mi, prosím, sms, ozvu se Vám.

eliska86
7. pro 2019

Nemam na vas cislo bufi

zelenaesmolda
7. pro 2019

Tak to je mazec...

bufi
autor
8. pro 2019

@eliska86 732909665

bufi
autor
8. pro 2019

@zelenaesmolda Vy taky máte zkušenost?

zelenaesmolda
8. pro 2019

@bufi
nastesti ne

bufi
autor
8. pro 2019

@zelenaesmolda To máte kliku!

majamajamajamaja
8. pro 2019

@bufi zkoušel už někdo podat trestní oznámení?

edvinek
17. pro 2019

zítra jdu na setkání, zatím jen já, bez syna, tak jsem opravdu zvědavá, právnička mi říkala, že u některých soudů už je brána jako špatná znalkyně.

majamajamajamaja
17. pro 2019

@edvinek bude vás chtít vytočit, tak se nedejte. Buďte spíš smirliva, co trpí. Na to ona dá. Ano, o znalkyni se ví, ale jednou je to znalecký posudek a oni se podle toho musí řídit

bufi
autor
17. pro 2019

@edvinek Kdyztak mi pak pisnete. 732 909 665 Děkuji a držím palce.

edvinek
2. led 2020

po 20 min., kdy byla pani doktorka martincova s mym 5letym synem sama, si nas rodice zavolala, ze zjistila zavazny problem, ze ja, jako matka, se synem manipuluji, ze tim vysetreni konci a cele to napise do zpravy, ze je to obrovsky problem a proto stridavou peci vidi jako nevyhnutelnou. Ja jsem synkovi pred sezenim kladla na srdce, at pani doktorce rekne, co on sam chce, jak on to chce, ze se na neho nikdo nebude zlobit. Udajne ji rekl, ze kdyz bude chtit jezdit k tatovi, tak se na neho bude maminka zlobit... a tim cele sezeni skoncilo. Uvidime se u soudu, kde ona vse rada zodpovi...

Sem začni psát odpověď...

Odešli