Střídavá péče? Stačí jen naslouchat

mataharyy
16. dub 2010

Ač jsem to původně nějak neměla v úmyslu, množící informace o lidech kteří zde zakládají témata jen proto aby prosazovali střídavou péči mě tak nějak nažhavili. Pevně doufám že ti co vždy napíší jen úvodní příspěvek a pak mlčí se zapojí do diskuse a to i jináč než kopírováním článků... Ráda bych diskutovala i s lidma z K213 mohlo by to být zajímavé a poučné pro obě strany. A byla bych i ráda kdyby se někdo poučil a vyvaroval se chyb, které škodí jen a jen dětem... Jsem z rozvedené rodiny, zažila jsem střídavou péči a ač jsem chtěla být s otcem, tak to opravdu nebylo tak jednoduché. Nezakládám téma proto aby se tu lidé dohadovali o tom jestli dítě patří sem nebo tam, ale proto aby si rozvádějící rodiče mohli představit co prožívají jejich děti a to co jim nikdy neřeknou 🤐 Nechci poučovat, moralizovat, jen diskutovat a doufat že někdo se zamyslí a alespoň jednomu dítěti to bude kuprospěchu 😵
Tak snad se najdou diskutující a toto téma bude osvětou pro všechny 🙂

frisbee
23. kvě 2010

ahojte,no tak som to konečne videla....pocity strašné...ale všetci vyjadrili ten názor,ktorý tu máme my....že si to v konečnom dosledku odnesie to dieťa......

paegaska
20. čer 2010

ahoj,chci jen pro pobavení napsat, že náš starý známý střídavka ze stejnomeného serveru řádil na serveru rodina, ale byl poněkud zablokován 🙂 a jeho příspěvy odstraněny 🙂

Proč tu jeho úžasnou osvětu lidi neberou ????

Trochu mi to připomíná osud krále Kazisvěta z pohádky Princezna ze zlatou hvězdou na čele 😎

mataharyy
autor
20. čer 2010

😀 No koukám když se daří, tak se daří... Asi někoho pořádně naštval 😎 to je fakt zvláštní 😝

frisbee
20. čer 2010

ahojte....paegaska,hoď link 😀 .....géniova boli vždy v dejinách nepochopení 😉

paegaska
20. čer 2010

ZADEJ DOHROMADY :
rodina tečka cz

diskuse

hlavní strana - co se jinam nevešlo - kniha přání a stížností - musíš najít příspěvky asi tak z 15.6.2010

NEBO NA HLAVNÍ STRANĚ RODINY DEJ DO VYHLEDÁVAČE :
stridavka
a objeví se ti různé odkazy

ria80
20. čer 2010

Tak žádný příspěvky z toho data jsem tam nenašla,ale všimla jsem si ho tam.Vůbec se nedivím,že to tam smazali,to bylo strašný,co tak dával za příspěvky.Ale nikdo se od něj nenechal nachytat.
Nechápu,že se ten člověk jednou nezamyslí ,proč to asi tak vždycky je.Proč si neumí říct,jestli není ta chyba v něm náhodou.Proč když má jinej názor než on všichni lidi kolem,jestli na tom třeba nebude něco pravdy.To je nějaká ta porucha duševní asi.

paegaska
20. čer 2010

@ria80
Diskuze : Hlavní : Kniha přání, stížností a oznámení - příspěvky z 15.6.2010 a pak to pokračuje

Ale tam nejsou jeho příspěvky, ale žádosti a důvody právě pro zamezení vstupu stridavky na rodinu a smazání jeho příspěvů.

frisbee
20. čer 2010

tak,už som doma z cvičáku,zbežne som to prehliadla...to je zvláštne,že všetci majú názor a výhrady,aké sme mali my na koníkovi...že to pánom z K213 nedochádza 😉

blondyna1977
30. kvě 2011

Dobrý den,chci se zeptat od kolika let si dítě může samo určit,zda bydlet s otcem,nebo matkou,děkuji.

romcovaklarka
30. kvě 2011

@blondyna1977 Ahoj, na to není žádný předpis ani přesná hranice - soud by měl vzít v úvahu názor dítěte v rozsahu, jaký odpovídá jeho vypělosti. Nezletilé dítě si to nikdy nemůže určit úplně "samo", ale čím je starší, tím spíš by jak rodiče, tak isoud měli vzít jeho názor v potaz...

band
30. kvě 2011

@blondyna1977 já myslim, že ohled na přání dítěte se bere od 12 let