Střídavá péče? Stačí jen naslouchat

mataharyy
16. dub 2010

Ač jsem to původně nějak neměla v úmyslu, množící informace o lidech kteří zde zakládají témata jen proto aby prosazovali střídavou péči mě tak nějak nažhavili. Pevně doufám že ti co vždy napíší jen úvodní příspěvek a pak mlčí se zapojí do diskuse a to i jináč než kopírováním článků... Ráda bych diskutovala i s lidma z K213 mohlo by to být zajímavé a poučné pro obě strany. A byla bych i ráda kdyby se někdo poučil a vyvaroval se chyb, které škodí jen a jen dětem... Jsem z rozvedené rodiny, zažila jsem střídavou péči a ač jsem chtěla být s otcem, tak to opravdu nebylo tak jednoduché. Nezakládám téma proto aby se tu lidé dohadovali o tom jestli dítě patří sem nebo tam, ale proto aby si rozvádějící rodiče mohli představit co prožívají jejich děti a to co jim nikdy neřeknou 🤐 Nechci poučovat, moralizovat, jen diskutovat a doufat že někdo se zamyslí a alespoň jednomu dítěti to bude kuprospěchu 😵
Tak snad se najdou diskutující a toto téma bude osvětou pro všechny 🙂

paegaska
2. kvě 2010

rio, taky je pro mě ta diskuse nepřehledná
asi se tam i do ní doplňuje jedním směrem a druhým směrem narůstá
Ale žasnu, jak se snaží, když jde o Blesk 😀

filipal
2. kvě 2010

ten odkaz - jak jednat s psychopaty je vyborny! konecne nejaky navod ako na tu ich demagogiu! 😉

filipal
2. kvě 2010

a v tej diskusii na Blesku sa vobec neviem orientovat.... ☹ ☹ ☹ tak isto ako vy...

paegaska
2. kvě 2010

fili, stránky jsou super, jen jsem to trochu proběhla ,mohlo by to pomoct plno lidem.

frisbee
2. kvě 2010

ahojte...na ten link sa podívam,fili,v tom blesku musíš čítať tú diskusiu od poslednej stránky,začína to novými príspevkami,takže človek,čo chce byť v obraze,musí čítať od konca.
No posledný príspevok ma mrazí:

Pane Cihlář, už jsem nechtěla reagovat, i když diskuzi jsem sledovala pořád, ale nedá mi to.. Ohledně toho výživného, co platíte manželce, která, jak píšete je na tom líp po finanční stránce, i po stránce se vzděláním. To, že je VŠ, je její zásluha a to, že si sehnala takový zaměstnání, kde má vyšší plat než Vy, je taky její zásluha. Co je však zarážející, jak jste sám přiznal, že v době Vašeho boje o střídavou péči jste psal jejímu zaměstnavateli "upozornění", JAKÁ Vaše manželka je.. PROČ ?? ČEHO jste tím chtěl docílit?? To se nedá NORMÁLNĚ zdůvodnit a podle mě, jste tím chtěl dosáhnout toho, aby Vaši manželku propustili z práce a UŠKODILO JÍ TO, abyste měl finančně navrch, ona- afektovaná, nenávistná a nezaměstnaná !! Tohle se přece nedělá, je to podpásovka jako hrom a její zaměstnavatel s vaší střídavou péčí NEMĚL, NEMÁ A NEBUDE MÍT NIC SPOLEČNÝHO (kromě toho, kdyby ji VYHODIL, tam by to už nějakej vliv mít mohlo- ale špatnej vliv pro ni, kterej byste jí VYKOLEDOVAL.) Můžete mi tedy vysvětlit, CO bylo důvodem toho, abyste jejímu zaměstnavateli psal, aby si na ni dával pozor ?? ..Sám jste na tu přiznal, když to Vaše býv. maželka v jednom z mála příspěvků zmínila, že to mělo být "upozornění" zaměstnavateli. PROČ, PROČ, PROČ ?

frisbee
2. kvě 2010

paegaska...ten link som zbežne prebehla a uvedomila som si,že toto je asi moj problém v živote,vždy sa snažím jednať nejakou formou spoločenského chovania,čakám,že protistrana cíti a myslí ako ja...a v tom článku je hlboká pravda,s psychopatom a manipulátorom to proste nejde,preto bola aj tá naša stará téma hádzaním hrachu na stenu,pretože oni iba opakujú tie svoje formulácie a nejaké naše apely im naprosto nič nehovoria.
Ten tvoj link si uložím a budem pečlivo študovať,pretože je v ňom úžasná pravda a myslím,že je načase sa ním riadiť 😉 ...že som ho nemala,keď som sa trápila so svokrou 😉

paegaska
2. kvě 2010

frisbee přesně, taky se s tím učím bojovat. Víc rozlišovat lidi a nazývat jejich chování pravými slovy. A hlavně neustupovat - a to ani v maličkostech.
Nejraděj bych si vše udělala kolikrát sama, je mi zatěžko něco žádat po druhýcj, ale někomu se prostě ustupovat nesmí.

filipal
2. kvě 2010

kocky, tak isto som si dala ten link do zalozky....mozno si tie rady aj vytlacim 😉
normalne mi pomoze pri jednani so susedom s ex a spodobnymi pripadmi. tiez vzdy vychadzam z toho, ze aj strana s ktorou komunikujem ma empatiu atd.....ale nema! ☹ ☹ ☹

ten pan je dobre zakomplexovany podrazak...ktory by v case vojny udaval male zidovske deti....nema sucit, ani charakter ani odvahu...NIČ!

frisbee
2. kvě 2010

kočky..a už je to tam husté 😕

Tak už vám Petře došlo, kdo jsem?
Vypadá to, že díky svojí grafománii, nemáte čas na myšlení.
Tak já vám ještě trochu napovím. Vzpomeňte si před kým jste prohlásil na adresu své bývalé ženy: " Já tu svi.ni tak znemožnim a pošpinim že se vod ní každej štítivě vodtáhne a pak jí zadupám do země"
Tak co, už si vzpomínáte?Měl by ste. Pokud nemáte zájem o další nápovědu.

Vážení diskutující, jistě vás nepřekvapí, že víše citovaná věta ukazuje skutečný způsob vyjadřování "dokonalého" Petra C.
Pro to, aby se dokázal vyjadřovat tak, jak nám zde předvádí, si musel najmout osobní učitelku, které chudince ještě dluží něco přes tři tisíce korun. To tady píši jen tak pro dokreslení obrázku, který jste si o něm již stejně udělali.

ria80
2. kvě 2010

Jo taky jsem si to ještě stihla přečíst,ani mě to nepřekvapilo.Ted jsem se chtěla mrknout a napsalo mi to,že stránka už neexistuje.Je to tak nebo mi blbne počítač?

mataharyy
autor
2. kvě 2010

budu z nich asi zvracet a to velmi brzo... Bylo by mnohem lepší kdybych při čtení některejch výroků neměla husí kůži z vlastních zážitků, och jak mi některé připomínají tu "úžasnou" přetvářku 😖

paegaska
3. kvě 2010

Holky,mít s takovým hajzlem dítě ve střídavce tak bojuji o její zrušení jak drak .
On ten syn brzy prozře, ale bohužel pro něj bude dlouho trvat než se z toho dostane, nemluvě o následcích.

paegaska
3. kvě 2010

Diskuse už tam není. Nevím, jestli se to na Blesku po několika dnech ruší automaticky nebo to zrušili, ale viděla jsem články, kde bylo napsáno diskuse zablokována a to u toho článku není.
Magor se bude snažit zas něco do Blesku vnutit, chtějí zviditelnit své hnutí a střídavku a jsou to egoisti jak prase, rádi mluví.
Tady na koníku nad ženami na mateřské ohrnují nos a kopírují do diskusí texty, Blesk pro ně představuje "svět" a jinde na ně s.r.u 🙂

Odkaz na ty 2 "úžasnéů články :
http://www.blesk.cz/vyhledavani/?q=petr+cihlář&...

frisbee
3. kvě 2010

ahojte...no musela sa im debata vymknúť spod kontroly,pretože ostatné sú stále na nete,dívala som na na jednu zo 4.9.2009...takže to nemažú....zjavne vyšlo najavo,čo je pán P.C. zač.

ria80
3. kvě 2010

Je tam diskuse,nefunguje jen tady ten odkaz.Ale nějak už tam nic nepřibývá,dneska asi 3 příspěvky.

mataharyy
autor
3. kvě 2010

Dobré poledne, já se na tu diskusi dostala v pohodě 😉

ria80
3. kvě 2010

No jo fakt,u toho článku už není.Ale já jsem si to předtím dala do oblíbených a když jdu přes to,tak se tam dostanu.Ale to je asi náhoda,odstranili to,aby tam už lidi nemohli chodit.Viděl,že to nemá cenu,že lidi s jeho chováním nesouhlasí a už mu asi došly slova.

ria80
3. kvě 2010

Mataharyy,ale jsi jediná,kdo tam dal nový příspěvek dneska.

akshara
3. kvě 2010

Frisbee 🙂 , když si tu citovala osobitou dialektiku, která ještě prochází u pana Cihláře "postgraduálním" rychlokurzem Čj, vzpomněl jsem si na pěkný citát, který jistě neoslní, ale je v něm určité východisko pro pány typu SS a spol, v němž se píše, že se lidé učí sice mluvit (což je v tomto případě více jak trefné), a přitom hlavním uměním jest, jak a kdy mlčet. Takže nevím, jestli se nedají využít finanční prostředky na kurzy jazyka lepším způsobem. No, moje peníze to naštěstí nejsou! 😀 Jen mne baví situace, že čím více kdo dostává intelektuálně a věcně na "prdel", tím více se nadýmá vítězstvím jako Don Quichote. 😅 Ale skutečný klid ducha, odraz spravého vítězství, který za sebou nevláčí oběti... kde jej pohledat? 😕

Ano, dávno pochybuji o psychickém zdraví zastánců ss. Myslím a veřejně se nebojím říct, že užití zákona ss je pouze pro psychopaticky narušené, schizoidní osobnosti. Existují jen dvě možnosti porozvodové výchovy: volný, spontánní styk (po domluvě) nebo jedno prostředí pro dítě! Jinak faux pa, která předvádí zhrzení mužové, obrací se vždy spíše proti útočníkům, neboť nezúčastnění lidé neinklinují ke konfrontaci. Ale hlavně, že si budou pánové zakládat na racionalitě! 😀 Je vidět, na kolik musí být člověk zabedněný, zahleděný do sebe sama a do svých bolístek, když si myslí, že jiní lidé budou číst vážně snůšky urážek, vyprodukované pouhým duševním šílenstvím!

Jinak mohou mít pánové na tisíce jim vyhovujících lžizákonů, jenže osobně věřím, že "spojí-li se špatní lidé tak, že vytvoří sílu," jak píše L.N. Tolstoj, "musí dobří lidé udělat totéž. Jak je to prosté." Uzákoněná ss ještě není ani vítězstvím ani prohrou! Tudíž je to zase na nás, na lidech, a přeji každému člověku, aby v sobě měl dostatek síly a šel v patřičné sebeúctě za tím, co je dobré a svědomité. Nereflektoval negaci expartnera, ale tvrdě se řídil pouze tím, co je nenásilné! A tak využíval i nenásilných metod, v nichž je ukryta patřičná síla, jíž je potřeba naučit se teprve užívat! V rukou plebejce bude marná, v rukou Člověka účinná!

Je-li pro "milující tatínky", matka jejich dítěte "SVINĚ", co je pak to dítě? Little piggies? Ano, je lehké "upravovat život jiným lidem, neboť když se upraví špatně, nebude zle aktéru, ale jim!" (Tolstoj) Nevím opět proč, ale nakoukl jsem-li na diskusi, v níž duchu své "aristokracie" hovořil pan Cihlář, vybavil se mi citát Herakliův: "Mlčíš-li, mohou si někteří myslet, že jsi hlupák, promluvíš-li, pak jsou o tom všichni přesvědčeni."

P.S. Jinak otázka manipulace, která je základem aktivit ss na psychiku manželky, jakožto akt pomsty; je skutečně nutné pro ženu sebezapření a naučení se totální ignorace, jasného odstupu a sebevědémí! Manipulátor má jen tehdy sílu, je-li reflektován. Když to neuzraje v ženě samo, stereotyp ji již stejně donutí! Skutečně to chce co nejdříve, a snad i na "sílu", založit si nový život!

mataharyy
autor
3. kvě 2010

To jako že by to bylo zamčené pro nově příchzí? 😕
Jo včera i dnes jsem přispěla, protože z toho co tam někteří lidé předvádí je mi fakt minimálně zle a opravdu mě "baví" jak si protiřečí a čtení mezi řádky teprve ukazuje na to jací opravdu jsou. Až děsivě mi to připomíná věci na které je lepší zapomenout a o to víc se dokážu vžít do kůže chudáka dítěte... 😖

frisbee
3. kvě 2010

Ahoj,akshara...k tomu,čo si napísal sa pridávam,naozaj je tam všetko,nemám čo dodať 🙂

Mne sa tam tiež nedá dostať cez ten link,ale cez google na odkaz na ten článok a potom cez archív mi to išlo.

frisbee
3. kvě 2010

...no ale toto sem musím hodiť...

Jsem matkatoho dítěte

Protože se tu několikrát objevila poznámka, že není nikde vidět názor druhé strany, rozhodla jsem se pro tento jediný příspěvek. Abych řekla pravdu, když otec poskytoval svůj první rozhovor, nabídl mi možnost se ho zúčastnit a říct veřejnosti, jak "skvělá je střídavá výchova". Souhlasila jsem, že ráda sdělím svůj názor, jak skvělá pro dítě může být střídavá výchova, jestliže to všem zúčastněným vyhovuje, ale jak příšerná věc je to v našem konkrétním případě. Reakcí byly urážky a nadávky a termín rozhovoru mi už otec nesdělil. Když tak popisuje tu hrůzu, ve které žijeme všichni včetně našeho malého syna (a je to bohužel popis značně subjektivní, manipulující se skutečností a ovlivněný snahou vypadat dokonale a neposkvrněně, zatímco já mám podle něj všechny špatné vlastnosti, jaké vás napadnou) je mi smutno, když se současně dočtu, že to je to nejlepší pro dítě. Já se bohužel každých 14 dnů setkávám s tím, že mi syn pláče, že k tatínkovi nechce, že u mě je to lepší. Tím netvrdím, že vzájemně mezi sebou nemají hezký vztah. Otec už se dokonce rozhodl, že ani v době prázdnin a dovolených, kdy bychom třeba chtěli někam jet, není možné, aby syn zůstal s jedním z nás déle než rovných 7 dnů. Prý mu je týden už dlouhý a je mu smutno po druhém rodiči. Za sebe můžu říct, že nic takového na synovi nepozoruji, ale podle jeho reakcí věřím, že když je s otcem, smutno po mě mu být může. Aby dovolil synovi jet na školku v přírodě, musela jsem souhlasit se střídáním synova bydlení po 2-3 dnech! Je to šílené a chtěla bych vidět člověka, který by se dobrovolně stěhoval 2x za týden, ale dítěti to prostě nařídíme, protože si jeden člověk myslí, že je to nejlepší. Přesto otec do poslední chvíle vyhrožoval trestním oznámením mě i ředitelce školky. Tatínek nám letos dokonce nedovolil jet na tábor, kam jezdíme už několik let - moje kamarádky a jejich děti, synovi kamarádi, protože je to v jeho týdnu. Nebudu to rozebírat do detailů, ale stejně jako ve všech případech vždy nejdříve souhlas dost
protistrana
24. 04. 2010 07:25
Reagovat
Re: Jsem matkatoho dítěte

a zhruba 7-10 dnů před odjezdem se náhle v hlavě otce něco změní a on začne vyvíjet horečnou aktivitu, abychom nikam nejeli. Neštítí se výhružek, oznámení na OSPOD, na policii apod. Bohužel se to netýká jen zájmových pobytů, ale také lázeňského, kam se syn jezdí léčit s chronickou chorobou, kterou má stejně nejspíš z toho "úžasného" prostředí, ve kterém vyrůstá. Kdybych vždy na slovo poslechla otce, syn by nejezdil na tábory, nejezdil by do lázní, nebyl by očkovaný a nebral by potřebné léky, protože tohle všechno jsou důvody našich sporů. Lékařka předepíše lék, otec ho v lékárně nevyzvedne a pak tvrdí, že o nic nejde, prostě mu ho dáme o týden později! Má ploché nohy? Nepotřebuje pevné papučky a ortopedickými vložkami, protože otec na ně nemá peníze, a vždyť doma stejně chodí bosý po plovoucích podlahách a kobercích a chůze naboso je přece zdravá! A když není doma, má přece pevné boty, které vyšmajdané zdědil po svém starším bratranci. Tak co bych chtěla?

Taky tady někoho zajímalo, jak je možné, že při střídavé výchově máme soudem stanovené výživné na syna. tatínkovi se nelíbí, že dostávám na syna od něj větší výživné než od ode mě. nežádala jsem to, soud rozhodl na základě vlastního úsudku. Otec se proti tomu bouří, píše, jak je to nespravedlivé, že při střídavé výchově máme mít výživné stanovené stejně a neplatit si tedy nic, ale na soudu leží jeho návrh, aby on neplatil a výživné na syna platila já jemu, protože on je chudák, který nedokáže uživit ani sám sebe. Podotýkám, že je OSVČ a jednatelem s.r.o. a jeho firma má více než 15-letou tradici, zatímco já jsem zaměstnanec a před 2 lety jsem po mateřské začínala znovu.

Závěrem - střídavá výchova může být skvělá pro dítě, když má dostatečně skvělé rodiče, což bohužel není případ našeho syna. Oba děláme chyby a se situací jsme se nejspíš nesrovnali, ale pro mě osobně je dost těžké nechat se vláčet soudy, policií i médii a nechat se synovým otcem trestat za jakékoliv svobodné rozhodnutí, a to i preventivně.
protistrana
24. 04. 2010 07:49
Reagovat
Re: Re: Jsem matkatoho dítěte

A ještě 2 poznámky:
1) Výživné synovi otec v současné době už několik měsíců neplatí vůbec, zatímco já přesně podle rozsudku je posílám otci. Přesto mám od něj zhruba 1x týdně e-mail, ve kterém mě žádá o příspěvek na různé věci.
2) Odstěhovat se ze společného domu, aby se vztahy mezi námi uklidnily, je moc hezká věc, pokud ovšem jako šílený spolumajitel toho domu do něj nechodíte několkrát denně, nevoláte policii, že vám bývalá žena brání v užívání nemovitosti, když se v domě sama s dítětem v noci zamkne, nevykopáváte jí opakovaně dveře od pokoje, ve kterém s dítětem spí nebo se před vámi ze strachu schovává a nekradete její osobní věci s vědomím, že když se vrátí z práce a nebude mít v čem uvařit společnému dítěti večeři, protože jste jí právě odvezl veškeré nádobí, je to jen její problém, ne?
V minulosti jsem se i já z našeho domu odstěhovala, abych se chránila před šikanou, kterou jsem v něm zažívala, bohužel mě během pár týdnů synův otec vystopoval. Tak jsem se vrátila, ale opravdu se to nedalo vydržet. A když mi vystěhoval moji postel z pokoje, který jsem pro sebe a syna po odstěhování otce zařídila (po jeho odstěhování zůstal skoro prázdný dům, protože téměř veškerý nábytek byl jeho, tak ho vzal s sebou) a nastěhoval si tam svoji, že chce bydlet se mnou, protože syn by údajně velmi "těžce snášel střídavou výchovu, kdy by každý týden bydlel v jiném patře téhož domu" (!!!!), odstěhovala jsem se znovu. Není to tak dokonalé jako náš dům, kde to máme se synem oba moc rádi a máme skvělé sousedy, ale jsem za tu možnost vděčná svým přátelům, kteří mi moc pomáhají, abych to vůbec zvládla.

Děkuji všem, kteří dočetli až sem .
protistrana
24. 04. 2010 08:11
Reagovat
Re: Re: Re: Jsem matkatoho dítěte

Znám přesně téměř identického dvojníka Vašeho bývalého manžela. A proto s Vámi hluboce soucítím... Jediné řešení je skutečně se odstěhovat a pokud možno na druhý konec republiky. Takto pomatený manžel si totiž za jediného svého doživotního koníčka zvolí Vás donekonečna napadat, urážet, osočovat, pomlouvat, podávat "trestní oznámení", atd ... V případě, který je mně znám, již uvažovala matka o zabití otce jako jediné východisko z této situace. Až tak daleko může dojít zoufalství matky pronásledované psychopatem ...
gogo
27. 04. 2010 12:06
Reagovat
Re: Re: Re: Jsem matkatoho dítěte

Chci se omluvit otci svého dítěte, že jsem ve svém předcházejícím příspěvku uvedla, že mi ukradl moje osobní věci. Slovo "krádež" ani jakákoliv od něj odvozená padnout nemělo.

Nejspíš na mě kvůli uvedenému výrazu bude synovým otcem podáno trestní oznámení, ale bohužel mě nenapadá žádné jiné slovo, které by věrněji popisovalo skutečnost, že někdo odveze neznámo kam věci, které mu nepatří, bez vědomí a souhlasu vlastníka těchto věcí, přičemž si je vědom, že tyto věci nejsou jeho. Napadá vás nějaké?

astrane
3. kvě 2010

osobně si myslím,že pokud jeden z rodičů-kterýkoli bude ztrpčovat život tomu druhému místo aby mu vycházel vstříc apokud se z jednání mezi rodiči vytratí jakákoliv slušnost,pak dítě-děti budou vtrpět vždy,když budou přecházet od jednoho k druhému....děti nemají být hromosvodem našich zpackaných vztahů(i když se přiznám,že i mě i otci mých dětí občas nějaká poznámka na adresu druhého z pusy uteče.Nevím jak jeho,ale mě to vždy pak mrzí )
Střídavá péče pak musí být pro dítě hotové peklo a ztělesněním pojmu schozofrenie ☹ 😖

astrane
3. kvě 2010

omlouvám se za překlepy-na první pohled vidím,že tam měla být schizofrenie...příště si to musím napřed ještě přečíst 😉

ria80
3. kvě 2010

Je to strašný.Ale ještě horší mi přijde,že tomu psychopatovi ještě nahrávají uřady a soudy!Vždyt to se přece neděje v každém případě,tak jak je možný,že zrovna v jeho případě udělaly chybu?Kdy je na to někdo upozorní?On je chudák,ale nebezpečnej je proto,že dostal příležitost.Takže to ani není jeho vina,spíš těch uřadů,které selhaly.

A chudák dítě.Paní by měla rychla něco dělat.Ona se asi bojí,on jí vyhrožuje,že jí sebere dítě uplně,a protože už se podařil "zázrak",že dostal střídavou péči,tak paní už si není jistá ničím.Docela bych se nedivila,kdyby ji napadaly myšlenky,co tady napsal pan Gogo.

Někde se ho ptali:co byste dělal,kdyby se vaše bývalá odstěhovala na druhý konec republiky?A on odpověděl:ona to neudělá,protože ví,že já jsem lepší rodič a kdyby se rozhodovalo o výlučné péči,dostal bych dítě já.Střídavá péče u nás funguje jen proto,že ona má strach,aby o dítě nepřišla uplně.
Není vám z toho zle?Mě jo.Se divím,že se ta paní ještě nezbláznila.Myslím,že až tohle jednou skončí,ona se zhroutí a ještě může vážně onemocnět.

Toto je typický příklad "fungování" střídavé péče,která je nařízená přes nesouhlas všech učastníků.Dítě týden bere léky,týden nebere,týden má ortopedický boty,týden nemá atd.To je potvrzení toho,co už tady na různých diskusích bylo probíráno mockrát.Je to potvrzení toho,tak je taková střídavá péče nesmysl.

mataharyy
autor
3. kvě 2010

Rio, holt když se daří tak se daří... Je to opravdu divnej pán a jestli si myslí že mu syn bude jednou vděčnej, tak léty ověřeno syn ho za tohle jednou pošle do háje... Komu by se líbilo aby se s ním oháněl kde kdo v médiích. Neříkám že ten pán je špatnej rodič, ale je to člověk kterej chce být viděn za každou cenu, taky takové znám 😉
Zhrzenej dospělej = peklo pro dítě a okolí 😝 Třeba z toho pan Cihlář, Hodina a mnozí jiní vyrostou a možná to bude dřív než se jejich děti zcvoknou a při troše štěstí s na to jejich děti za pár let ani nevzpomenou 😅

ria80
3. kvě 2010

Je to hnus,na neštěstí svýho dítěte si budovat jméno. 😝
Ne ,třeba není zlej,ale rozhodně mu chybí empatie a rozvod neunesl a trochu mu hráblo.Myslím,že on nechce tomu dítěti škodit,on opravdu věří tomu,že pro něj dělá to nejlepší,ale o to je ta situace možná ještě horší.

mataharyy
autor
3. kvě 2010

Možná, ale podle toho jak se prezentuje opravdu můj obdiv nemá, spíš tak zatracení... Odmítá vše co nezapadá do jeho pravd a ti co odporují jsou rozmetáni kumpánama, mají to pěkně udělané pánové. Zajímalo by mě jestli taky vyhrožoval ženě že když kluka nebude mít on tak nikdo, to co tam o něm čtu je od toho jen krůček... 😒
Ono dokud budou soudy "zavalené" prací, dokud na sociálkách bude hromada zabedněnejch ježibab, které trénoval komunismus, dokud lidé nepřestanou být sobci, tak do dé doby to bude takové, ne ono se to bude ještě horšit a těmto lidem víc nahrávat... Smutná pravda, asi si každý své místo musíme doslova nějak vybojovat 😎

akshara
3. kvě 2010

Už by to chtělo zase nějaké téma o sexu! 😀 😲 😅 😕

frisbee
3. kvě 2010

😵 😕 😀