Styk dítěte s otcem za přítomnosti třetí osoby

janinaj20
6. srp 2011

ahoj
chci se zeptat,zda jste se nektera z vas setkala s tim,ze pri realizaci styku ditete s otcem ("predani" a "vraceni") ditete matce byl jeste nekdo treti??
byvaly pritel me jiz delsi dobu psychicky terorizuje a to za pritomnosti skoro9mes mimča.(dosud probihaly navstevy za me pritomnosti, nedavala jsem mu mimčo bez me pritomnosti. z duvodu,ze na "byvalyho"neni spolehnuti,ze by vcas dal najist a vratil zpet mimčo. a jeho navstevy byly dle toho jak se mu to zrovna hodi.(nebral na me ohled)
v tydnu probehne soud.avsak do navrhu jsem napsala 3dny v tydnu po 3 hodinach(15-18h). z duvodu denniho rezimu se mi to zda realizovatelny a do budoucna bych chtela rozsirit styk otce s ditetem treba na cely vikend. ale podle toho jak toto by bylo rozhodnuto a jak by to dodrzoval. a dle rezimu ditete a pribyvajicim vekem ditete.
"byvaly" me ponizuje,urazi,vulgarne se ke me chova za pritomnosti mimča. urazi me nejen doma, ale nedela mu problem chovat se takto i na verejnosti(avsak diskretneji, nekdy to slysi kolemjdouci)
pred ditetem mi rika chcipaku,zamindrakovana nula,vychrtlina,fetacka, ze by bylo dobre,kdybych se zastrelila,ze by zaplatil nejdrazssi pohreb s velkou radosti,ze jsem chudinka byla po porodu na vsechno sama a škemrala jsem o pomoc jak jeho tak i jeho matku,ale pry chcipakovi jako ja nemeli zajem pomoc,spinit si ruce s nekym jako jsem ja. dite uz rika slabiky ma-ma-ma a on diteti rekne: jezis hlavne to ne,at te ani nenapadne tohle rikat.
kdyz jdeme po prechodu,tak rika,kez by me nekdo prejel,aby se me zbavil.
nebo stoji nade mnou nad posteli s prckem v ruce a rika. vidis co tady lezi za chcipaka. atdd. je toho doost. nevim, co mam delat. ja na jeho narazky nijak nereagujuu,ale i presto porad neco rika na moji osobu.

beru leky predepsane lekarem z duvodu gynekolog.problemu(po cisari), ktere me doporvazeji do ted. beru i injekcni roztok B12,leky na obnovu cerv.krvinek, na zastaveni krvaceni,leky na posileni(ztloustnuti). i presto me nazval,ze jsem fetak. (zhubla jsem 16kg od porodu,oslabeny organismus a menses"spineni"

nevite nekdo z vas,zda pri "predani" ditete otci nekdo muze asistovat? byla bych rada kdyby to byl nekdo z OSPOD. jelikoz i kdybych tady mela u sebe 10 kamaradek. jemu to je jedno.i presto nadhodi nevhodnou poznamku na me. co nevidet tomu bude dite rozumnet. a nechci aby to odneslo.

mate s tim nekdo zkusenost.

diky za radu.

ria80
7. srp 2011

No když si řekneš někomu z rodiny nebo kamarádovi, tak tam bude asisovat hned.

muffina82
7. srp 2011

a nedá sa žiadať o asistenciu sociálky? Inak ja by som si na Tvojom mieste urobila záznam na mobil tak aby o tom nevedel a použila to ako dôkaz pre sociálku a následne žiadala zákaz styku s otcom. Nehnevaj sa , ale takému volovi by som dieťa nedala keby čo bolo. Ospravedlňujem sa, ale toto ma vytočilo.

leeena_4
7. srp 2011

@janinaj20 ahoj, je to hrozné, umím si to živě představit. Měla jsem podobného přítele a když čtu tvoje řádky, úplně vím, jak se cítíš. Určitě se neboj a tohle všechno řekni u soudu! Tohle mu nesmí procházet😉. Hodně síly a nejsi žádný chcípák ani nic takového. Tvůj bývalý, je stejně jako ten můj zamindrákovaný a psychicky labilní jedinec, který si živí své splihlé sebevědomí na tobě, braň se, hodně síly 😉

bocinka
7. srp 2011

A co budeš dělat, až bude mít prcka na víkend, nebo týden o prázdninách a ono přijede a bude Ti říkat feťačko???? Ten by moje dítě do rukou nedostal.... a na mobil bych si to stopro nahrála a přehrála právníkovi, nebo sociální pracovnici.... 😠 😠 😠 S tímhle se taky musí dát něco udělat....

leeena_4
7. srp 2011

Souhlasím s bocinkou, takovému chlapovi bych dítě nedávala, nemůže se od něho naučit nic dobrého a o takového tátu není fakt co stát. Co když začne takhle za čas nadávat dítěti?

sayast
7. srp 2011

tak takovemu cloveku bych dite nesverila ani na hodinu tydne 😔

hehena
7. srp 2011

já musím jen souhlasit! psychicky labilnímu člověku bych nesvěřila malý ani velký dítě! takovýho chování by neměl betj svědkem nikdo. zavřít na psychiatrii takovýho magora!

ria80
7. srp 2011

To jo, můžeš si to nahrát a pak zažádat o zákaz styku, omezení styku nebo aspon přítomnost třetí osoby, styk v nějakém zařízení.... Ale to bude nějakou dobu trvat, zatím ti nezbyde nic jiného než poprosit nějakého známého o přítomnost.

paegaska
8. srp 2011

@janinaj20 utajený svědek ve vedlejším pokoji by nebyl špatný !!!
Slušný človek, který nejlépe není příbuzný, aby mělo případné svědectví váhu.

muffina82
8. srp 2011

@paegaska najlepšie pani zo sociálky nech si to vypočuje a na expartnera by som podala trestné oznámenie