Styk s dítětem každý 3. týden v roce. Co to znamená?

petulateplice
10. dub 2013

Ahoj holky,potřebovala bych poradit a znát váš názor na mou otázku.Měla jsem soud s bejvalym,kde žádal malou na 5 dní v měsíci z důvodu mého přestěhování do jiného města.Rozsudek zní:Otec je oprávněn stýkat se s nezl.každý 3 týden v roce od středy12:00 do neděle 18:00.Jsem z toho mimo,někdo tvrdí že mu jí mám dát jen jednou za rok,někdo zase po domluvě.kdyby tam bylo napsáno v měsíci,tak to chápu...opravdu divnej způsob vyjádření pana soudce.co myslíte vy?Děkuji za odpověd

lucyvivien
10. dub 2013

ani nie, proste , normalne by mal narok sa s nou stýkat každe 2 týždne na 2 dni , to su 4 dni v mesiaci, tým že bývate dalej od seba tak to dal raz mesačne na 4 dni a presne to stanovil. Myslím, že s tím moc nezmožeš, sudca sa asi pomýlil s tým že namiesto roka myslel mesiac, ale aj tak pokial by su mu dala raz za rok, tak by sa aj tak bývali obratil na sud a dopadlo by to presne tak ako to bolo myslené..

speedygon
10. dub 2013

No, dle rozsudku to chápu tak, že má nárok ji vidět co 3 týdny....Ale jestli Ti to není jasné, asi bych poslala mailem dotaz, třeba Ti odpoví. Rozsudek jsi dostala jen písemně? neproběhlostání, kde bys jej i slyšela?

sofiedomi
10. dub 2013

no já bych řekla, že ji má nárok vidět co třetí týden od té středy do neděle
😒

maruja
10. dub 2013

je tam napsáno každý třetí týden v ROCE 😉 to bych pochopila každej třetí tejden v lednu, ale myslím že se pan soudce seknul. Exmanžel podle mě podá odvolání a soudce to změní

dripik
10. dub 2013

podle mě se soudce upsal a místo v měsíci napsal v roce, musel ten výsledek rozsudku zaznít i v soudní síni, z toho by jsi mohla vědět jestli myslel opravdu 5 dní v roce nebo v měsíci...Jinak my máme taky každý třetí týden v měsíci na týden, ale děláme si to podle domluvy, ale pokud ti bývylý dělá problémy, chce to radši to mít papírově...ted záleží na vás komu na tom záleží víc, mít to papírově aby se to upravilo...

veruska007
11. dub 2013

Já to chápu jako každý 3.týden - takže dle kalendáře: 3., 6., 9., 12., ... atd.

eva518
11. dub 2013

Zní to divně, ale je to běžná formulace - manžel má nárok vidět dítě každý třetí týden v kalendářním roce na uvedené dny. Tzn., že vezmete kalendář a podle něj se vypočítá 3., 6., 9,... týden v roce (měl by ji teda letos dostat 16.1. 2013, 6.2., 27.2., atd)