Styk s novorodencom. Kol'ko dní a akú dobu?

sarzan
16. čer 2011

ak mal niekto sud o styku s malým babetkom mohol by mi napisat kolko dni a dobu trvania ked je este malinke?

paegaska
5. črc 2011

@sarzan Ale vždyť už jste s exkou nedávno mluvili. Tak já myslím, že se sama ozve.

sarzan
autor
5. črc 2011

@paegaska vieš čo som na pochybach..som jej poslal v pondelok nejake peniazky som zvedavy ci si ich vyberie alebo sa vratia,lebo adresu mi nechcela dat,ale zistil som si 🙂

paegaska
5. črc 2011

@sarzan Vždyť to jí nemohlo ještě ani dojít. A v jejím stavu je možná problém brzy dojít na poštu.
Na to vyzvednutí má dost dní.

sarzan
autor
5. črc 2011

@paegaska 18 dni ma na vybratie-dnes rodila,odkazala po sestre...-dcera karin,dal som si poharik

paegaska
5. črc 2011

@sarzan Blahoželám !!!!!
Máš štěstí, když si s dcerou vybuduješ trošku vztah, tak na tobě bude viset !!!! Holky se v tatíncích vidí !!!
Večer si dám pohárek na Karin a na tebe !!!
Máš malou račici.

sarzan
autor
5. črc 2011

@paegaska to je racik? nad tym som este neuvazoval,hlavne,že nie baran po mame

paegaska
5. črc 2011

@sarzan Pujdeš si dceru pozrieť do porodnice, tatino ?

sarzan
autor
5. črc 2011

@paegaska chcel som,ale vieš ako mamina by zatrhla aby mu je nedajboze neukazali..

paegaska
5. črc 2011

@sarzan No, ale ty musíš zajít přímo za maminou a donest jí ovoce, neperlivou vodu a velkou čokoládu a popýtať sa pekne co jej treba. A já myslím, že ti dcerku sama ukáže, keď odkázala po kamarádce v den porodu 🙂
Chudák mamina, to je její první dítě viď ? Teď jí nastane nikdy nekončící kolotoč .

paegaska
5. črc 2011

Zabudla jsem na růžové drobné chrastítko pre Karinku !!!!

sarzan
autor
5. črc 2011

@paegaska boli sme dohodnutí,že mne napise sms...cize nechce aby som tam siel,je to jej prve,už sa vyjadrila,že ona chlapa nepotrebuje-je to hrdanka,tak ja tam nejdem,hrkalky štrkalky podbradniky ostavaju v sufliku....ved vedela,že som tam chcel prist

paegaska
5. črc 2011

@sarzan Máš IP

paegaska
5. črc 2011

@sarzan A´t žje Karinka a ať je zdravá, krásná, šťastná a milovaná !!!

sarzan
autor
5. črc 2011

@paegaska ktovie ako sa to cele vyvrbi,myslíš,žeby som tam mal ist a pokusit sa o unos? ved neni jej po pravnej stranke-jedna moja trafena kamoska mi to radila 🙂))

sarzan
autor
5. črc 2011

@paegaska ty si mozno iný prototyp zeny,ale ona je hrdanka a urazlivec,ktorý sa je schopny dlhu dobu hnevat aj pre malichernost

paegaska
6. črc 2011

@sarzan No, malichernost tvoje pochyby o otcovství fakt nejsou 😀

sarzan
autor
6. črc 2011

@paegaska vieš treba si to vzdy otocit naopak-už vidím teba ako dobrovolne priznavas otcovstvo pokial si s dotycnou ani nezila a navyse to škrípalo už odkedy vychadza pocatie-by si ušla radsej za mlaku-do ameriky 🙂

paegaska
6. črc 2011

@sarzan Nejde o společné vaření, přece 😀
Ani nejde o škrípaní ve vztahu, to na dítě nemá vliv 🙂

sarzan
autor
7. črc 2011

@paegaska ale ale vieš sa vyzut zo vsetkeho samizda-rečami 🙂,tak dnes tam idem s máti-ja ostanem v aute a poslem tie veci co som kupil a ak bude chciet pojdem na novorodenecke

paegaska
7. črc 2011

@sarzan držím palce 🙂

sarzan
autor
7. črc 2011

@paegaska no mozno keby si drzala aj ukazovačiky malo by to väčší efekt 🙂

paegaska
9. črc 2011

@sarzan Fakt ? No, po boji je každý generál 🙂